• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    JOHN_LENON: Driv se to takhle rikalo :)))

    Tak kazda znacka ma svoje vlajkovy lode a obycejny modely.. lambo taky tech novejch SUV prodalo vic nez vsech aut predtim dohromady..
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: iwc... jako že moje marky s prebrandovanou etou, jsou lepší jak coax od omegy???

    Tome, úplně nevím, hele... ;)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Jinak hodinarina zacina na urovni IWC. Vsechny braitle, omegy, tagy jsou fashion brandy. Ale to je defakto rlx taky-vzdyt inhouse movement maji az od 2005?

    BB58 a celkove tudor je imho to nejzajimavejsi z rlx portfolia ;)))
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    RLX nema drahy hodinky. Jejich cenikovka + - odpovida. Suby imho tech 225 stoji. To je v pohode. Pruser je hype, graymarket a praktiky ala dealerstvi ferrari ktery ta znacka prizivuje.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Imgur: The magic of the Internet
    https://imgur.com/a/7Vtw1HS

    Tohle je 18,5 cm. Někdy o trochu víc.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KOUDY: mne byly akorát, ale ty ses tak o pět čísel vyšší a budeš mít tak 19 cm zápěstí. Možná bych pro jistotu zkusil i ty 42. Ale nemaj tak hezkou lunetu.

    Jinak žena mi včera říkala, že na billboardů vypadaj lip jak ve skutečnosti. 😀
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JOHN_LENON: ja zajdu k bechynemu. Furt nevim jestli ty 39 nebudou moc maly. Na Barrandove bydlim a jezdim kolem toho billboardu kazdej den. Uz me to zacina prave srat :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KOUDY: bb58 jsou v klidu. Ja je prodal, protože mi nějak neseděly do sbírky. Chtěl jsem víc výrazný hodinky.

    Ale stejně je možná časem vezmu znovu. Zrovna včera na Barrandově jsem je viděl na billboardu. Tak jsem si říkal, jestli jsem si je neměl nechat.

    Ale tak, ony jsou.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JOHN_LENON: Ja svy prvni tagy prodal ID Kaliban pred lety snad za 60% puvodni castky a jinak z myho portfolia sly dolu nejvic asi IWC. Vetsina ostatniho roste..Do tech Tudoru BB58 asi jdu tyjo. Furt nad nima premejslim jako nad "levnejma" hodinkama do truhlarny na daily a davaj mi cim dal vetsi smysl.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KOUDY: ty omegy jdou taky slusne. Na moonech jsem na nějakých 30 procentech v plusu.

    Tag je jak novy auto. Tudor jsem teď prodal za to, co jsem je koupil a brajtle ztrácejí tak 20 procent. Ale rozhodně je největší loss ten tag z těch jmenovaných.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KOUDY: no jasný. Ta investiční hodnota tam je. Teď.

    Pár let ten trh takhle nasponovanej nebyl. V roce 18 jsem koupil presidenty z roku 91 za polovinu jejich současný hodnoty.

    Je otázkou, jestli se tenhle trend udrží, nebo ne.

    Každopádně dlužno dodat, že naprosto souhlasím s tím, že je to pořád lepší investiční komodita, než apple watch.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Jako levna znacka mi prijde spis Tag Heuer, Breitling, trochu Omega, Tudor apod.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JOHN_LENON: Moje zlaty rolady jsou na dvojnasobku za rok a pul..Takze me to prijde jako fajn znacka..:)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KOUDY: no tak to tady je asi každému jasny, ne?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Rolex je levná značka. Tečka.
    https://www.youtube.com/watch?v=t2IMJmlEJCc
    MULISAK
    MULISAK --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    KALIBAN: hele predchozi BlueSpirit vysel na 180k se vsim vsudy ..., tohle je plus minus podobne, jen mam asi o par renderu/iteraci zmen navic (a neni to skeleton hlavne) ... takze mam odhad 200-230k (cize co render to 5-15k podle toho co vse chces menit z pohledu strojku, vizual moc neresej, jestli rucicka tak ci onak, nebo jakej bude cifernik -- jo neco to stoji ale ne tolik jako kdyz si reknes o zmenu SMH na HMS z pohledu ciferniku).

    a to si pis ze se s nima pochlubim, asi ne na nejblizsi vahave party ale pristi jaro urcite :D
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VEEHELL: bozi, krasny, soliter, fakt parada... tesim se na ne nazivo!

    a teda taky by me zajimalo na co to ten vybiraci proces prijde.. a ze zajimavosti i pak ty hodiny....
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    MULISAK: tak jisteze, je to tak trosku vyzva, ale ve finale proste nastavim ruku at si kazdy odecte :D
    // to jsem jsem resil jestli je lepsi "artic" nebo "submarine" natoceni ciferniku, pak se resilo poradi ciferniku...ale posledni pripominky, proste kluci od P&B fakt udelali tak, ze jsem jen odepsal "pecka, nemenit nic, stavim se a poklonim se" :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam