• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    ja nevim jestli pujdu v patek vecer a nebo v sobotu dopoledne, jeste uvidim.

    Ted prijela moje hodinarska spojka s opravenejma Orlikama (Muj soliter a jedny opravdu stare Sport = vymena rucicek, vymena jednoho kamene a jeste jedna kokotinka :D ) no bratru 4k to stalo ,
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VEEHELL: dík za tip, sobotu mám volnou
    Veletrh hodinek - Salon exceptional Watches
    https://sewpraha.com/
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ja urco.
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    jde nekdo na ten Zofin ?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    NECROMAN: no to jsou vlastne trochu jiny sky walkery ne?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: vypadají jako modernější Moonswatche, jen stojí 6400 USD

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Ja bych si dal libit 1016. Ale kdyby to slo koupit, tak asi i ty novy 36mm exp.

    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    GLOBETROTTER: "States with areas exempt from daylight saving time may choose the standard time for those areas."
    Což jsou většinou nějaké indiánské rezervace. O státech, které letní čas nepoužívají,jsem se nedočetl.
    Každopádně to vypadá, že to ani po 7 měsících ještě neprošlo druhou komorou konlngresu, natož aby to podepsal prezident.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    PELDA: Vzhledem k tomu, že některé US státy nemají letní čas, tak si zkusím najít ten dokument o schválení permanentního letního času - co bude s časem v těchto státech - zda si budou moci ponechat standardní nebo budou muset o hodinu posunout.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    BOBASH: právě že ani to ne. Pokud bys bral průměrnou cenu hodinek za výrobce (vím, blbost), tak by se ti to kompletně prohazelo.

    Ten klíč nejsem schopen pochopit, at se na to dívám z jakékoliv strany.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    JOHN_LENON: To tam najebal prostě podle cen, bez jakýhokoliv uvažování nad tím, co mají společnýho kupci hodinek od módních značek a "opravdových" hodinek.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: nemůžu si pomoct, ale s touhle tabulkou mám víc problémů, než shod.

    Za všechny seiko srovnávat s fossilem nebo invictou mi přijde naprosto mimo.

    Ten prostředek mi zase přijde dost diskutabilní. Ale okej.

    No ale Moser a cie, i když uznavam, že jsou to super hodinky, jsou tak o dvě patra výš.

    Přijde mi, jako kdyby si někdo naslinil prst a bez hlubší znalosti to tam podle chuti nahazel.


    Ale to, že pominul hublot, za to má jednoznačně plus. :)))
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    byl bych pro, aby Prazsky orloj ukazoval cas porad spravne
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    to je takova klasicka debata... predstava ze v lete konci den o hodinu driv a svetlo je od peti od rana mi prijde totalne ujeta... nakonec se ty dva tabory shodnou na tom, ze to jak to je, je vlastne v cajku... at to tak klidne zustane
    RODWY
    RODWY --- ---
    PELDA: ja jen doufam,ze kdyz jeden tak zimni:)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PELDA: velká část zemi používá již nyní časovou zónu, která je o 1h posunutá oproti geografické poloze, tedy trvale "letní" čas. Také jsem jednoznačně pro nechat u nás GMT+2 nastálo.

    EZOP
    EZOP --- ---
    Já žil nějaký čas v Düsseldorfu a tam to bylo tak akorát. Měli tam stejný čas jako u nás.
    Rozdíl je cca 8stupnu délky což dělá půl hodiny.
    Ja bych to posunul o půl hodiny a už s tím nehýbal.

    A pak bych taky změnil kalendář na 13 měsíční o identických dnech a byl bych spoko ;-)

    https://en.wikipedia.org/wiki/International_Fixed_Calendar?wprov=sfti1
    PELDA
    PELDA --- ---
    BUCCI: Je to tak, navíc už dnes je většinu roku ten letní.
    USA už taky schválili letní čas celej rok, EU není schopná se domluvit na ničem :/
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    Preferuji zůstat na letním (vím že správný je ten zimní), ale letní je lepší, že je dýl světlo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam