• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KOUDY: Nejaky starsi. Chci N55 motor. 2016-19. To novy je ohavny no.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TOMMY_: doufam ze ne to novy, ktery je hrozne hnusny :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KOUDY: Noo. Na jare chci kupovat bmw M2.. tak me ted pali nejaky penize v kapse.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TOMMY_: jestli to nemas jako investici nebo na flip, tak bych jeste tak 4-6 mesicu pockal s vzal neco az na jare.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KOUDY: Ja jsem ted resil neco z 1970.. a prislo mi to cenove desne mimo.. zvazuju ted vlastne jen 36mm expy. ale porad nevim jestli to dava smysl...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TOMMY_: retail uz jde. Cekacka pul roku-rok a na nektery modely 2. U AP je to furt o dost horsi. Chrono24 stale cenove mimo. Zvlast pateky, ale flipovat se stale da.

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    uz se ty ceny RLX uklidnili? Pry je temer vsechno dostani do cca roku ( spis kolem 10 mesicu ) a vsude ve svete spadli ceny o 20-25%, krome CR, mam pocit..
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    AMSTERDAM: Mafiáni začali nosit chytré hodinky? :⁠-⁠)
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    Proc mi na eBay a Chrono24 vyjizdi tolik hodinek v Italii? (Hledam stary Omega, Seiko a Rolex)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    VEEHELL: večer. Dostal jsem pozvánku na tu akci od redbaru
    SYDO
    SYDO --- ---
    TOMMY_: Zrovna ty nový expy jsou jedny z mála Rolex, co se myslím ještě dají celkem rozumně sehnat (řekl bych do roka). A jsou super :)
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    ja nevim jestli pujdu v patek vecer a nebo v sobotu dopoledne, jeste uvidim.

    Ted prijela moje hodinarska spojka s opravenejma Orlikama (Muj soliter a jedny opravdu stare Sport = vymena rucicek, vymena jednoho kamene a jeste jedna kokotinka :D ) no bratru 4k to stalo ,
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VEEHELL: dík za tip, sobotu mám volnou
    Veletrh hodinek - Salon exceptional Watches
    https://sewpraha.com/
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ja urco.
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    jde nekdo na ten Zofin ?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    NECROMAN: no to jsou vlastne trochu jiny sky walkery ne?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: vypadají jako modernější Moonswatche, jen stojí 6400 USD

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Ja bych si dal libit 1016. Ale kdyby to slo koupit, tak asi i ty novy 36mm exp.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam