• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    LOL
    DOMI982
    DOMI982 --- ---
    NECROMAN: Dneska (teda teď už včera) jsme jejich auto odlovili v centru Prahy a hodinky koupili. :-) Měli většinu modelů, ale všechny ve velmi omezeném množství.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    BOBASH: Úplně ne. Rolex se na primárním trhu prodává za retail. Jen si člověk počká, no.

    Zrovna dneska jsem se byl zapsat u bechyneho. Termín dodání mezi 2 měsíci a 2 lety. :)))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOUDY: v Česku nejsou vůbec, jen přes bazoš, v Evropě asi jen v 10 zemích a jen v kamenných bchodech/buticích.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NECROMAN: to jsou fakt i pul roku po tom launchi nedostupny?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KALIBAN: volal jsem tam a není to nic v obchodě, ale že po Praze bude jezdit pár dnů jejich Moonswatch auto a kdo si ho odchytí, tak si je může koupit
    MoonSwatch Summer Tour
    https://youtu.be/ul2kRJaLxnw
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    NECROMAN: no na instagramu maji, ze to je dneska :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    A hele, teď přišlo mailem:
    Dobrý den,
    Tento týden proběhne v ČR mobilní prodejní promoakce Swatch na hodinky MoonSwatch. Při této akci bude možno ve velmi limitovaném množství hodinky zakoupit.
    Sledujte sociální sítě Swatch, Koscom, kde budou sdíleny bližší informace
    S pozdravem Koscom Hodinky
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    TOMMY_: Tulipány.

    Jakmile začne být hlavním argumentem, proč má něco nějakou cenu, to, že to do budoucna bude mít ještě větší cenu, tak si můžeš bejt jistej, že je blbej čas to koupit, protože přijde chvíle, kdy to bude levnější.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    NECROMAN: Lidi jsou vyblazneny. Imho, probiha to stejny co u veteranu. Kazdej se starou skodovkou je dneska sberatel a investor. Inflace a cena penez tomu nahrava.. ale je fakt nutny rozlisit co cenu ma a co ne.. (resim primarne vintage a stary hodinky, ale ani za pekny datejusty nedam 260.)

    -

    Cena uz pujde jen nahoru. Sednout a jezdit. Investicni zalezitost. Testovaci jezdci a bazary nevolat. Vim co prodavam. Nepotrebuji prodat.
    BATOO
    BATOO --- ---
    To mi kluci vysvetlete, jaktoze ty rolady tak hrozne moc vyletely?
    Nektery ceny mi prijdou uplne mimo realitu, 2-3 roky zpatky to byly nasobky dolu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KOUDY: Nejaky starsi. Chci N55 motor. 2016-19. To novy je ohavny no.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TOMMY_: doufam ze ne to novy, ktery je hrozne hnusny :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KOUDY: Noo. Na jare chci kupovat bmw M2.. tak me ted pali nejaky penize v kapse.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TOMMY_: jestli to nemas jako investici nebo na flip, tak bych jeste tak 4-6 mesicu pockal s vzal neco az na jare.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KOUDY: Ja jsem ted resil neco z 1970.. a prislo mi to cenove desne mimo.. zvazuju ted vlastne jen 36mm expy. ale porad nevim jestli to dava smysl...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TOMMY_: retail uz jde. Cekacka pul roku-rok a na nektery modely 2. U AP je to furt o dost horsi. Chrono24 stale cenove mimo. Zvlast pateky, ale flipovat se stale da.

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    uz se ty ceny RLX uklidnili? Pry je temer vsechno dostani do cca roku ( spis kolem 10 mesicu ) a vsude ve svete spadli ceny o 20-25%, krome CR, mam pocit..
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    AMSTERDAM: Mafiáni začali nosit chytré hodinky? :⁠-⁠)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam