• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Musim rict ze ta ostentativni potreba lidi to hejtovat je mi na tech hodinkach naprosto neskutecne sympaticka :) ja je snad budu nosit jen proto abych tyhle lidi sral. skvely
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    TOMMY_: jj, influenceři a jůtůbeři :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    NECROMAN: to je chamila a rejlek ne?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    tak to zvedam nabidku na 3490..ale teda realne asi spis dokazu pochopit, ze si nekdo koupi apple watch, nez tyhle omegy z wishe.
    DOMI982
    DOMI982 --- ---
    INSEQUI: 6 690 Kc
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    NECROMAN: A kolik za to chtějí?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: kdo z vás? :)

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ale teda skoda, ty pluta se mi libily vic, ale to slunce ma taky neco do sebe teda :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOUDY: v posteli si delej co chces, ja se tu snazim vydelat na kadibudku u metra Ladvi!
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    chvili jsem nad tim dopoledne premyslel...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Dam trojku
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Prodam moonwatche . dm :-P
    DOMI982
    DOMI982 --- ---
    TOMMY_: 8 z 11 maji
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    LELI: A maji vsechno, nebo jen takovy ty mission to arse ?
    LELI
    LELI --- ---
    Ted na andelu u starbucks, je tu mensi fronta, este se dostane.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: Myslím, ze jsem někde četl, ze ten původní model z padesátých let byl inspirací pro Orlíky.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Jak se o patapky moc nezajimam, tak jsem v souvislosti s researchem alternativam k rlx objevil tohle.. a jsem docela nadsenej musim rict.. to je neco tak krasnyho :))

    Seamaster 300 Seamaster Steel Chronometer Watch 234.30.41.21.01.001 | OMEGA US®
    https://www.omegawatches.com/en-us/watch-omega-seamaster-300-co-axial-master-chronometer-41-mm-23430412101001
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    LOL
    DOMI982
    DOMI982 --- ---
    NECROMAN: Dneska (teda teď už včera) jsme jejich auto odlovili v centru Prahy a hodinky koupili. :-) Měli většinu modelů, ale všechny ve velmi omezeném množství.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    BOBASH: Úplně ne. Rolex se na primárním trhu prodává za retail. Jen si člověk počká, no.

    Zrovna dneska jsem se byl zapsat u bechyneho. Termín dodání mezi 2 měsíci a 2 lety. :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam