• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NECROMAN: Vsak o tom zadna. Rozehrali to moc dobre. Pamatuju si fotky z tech front v dubaji, nebo jak se je na zacatku lidi snazili prodavat na ebay asi za osminasobek a jako zase nalijme si cisteho vina. Ja bych si tyhle hodinky na ruku asi nikdy nevzal, ale nemel bych vubec zadnej problem je koupit jako darek pro nekoho, koho hodinky zas tak moc nezajimaj, ale rad bude nosit na ruce neco levnyho a relativne hezkyho.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOUDY: ale ten marketing se jim povedl, o tom žádná. Třeba se dočkáme i pokračování ve stylu SubmarinerSwatch nebo NautilusSwatch :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LELI: To je v pohode. Ja zustanu u normalnich hodinek pro dospely lidi :)..Me jen fascinuje ten marketing, jak ze swatchu za 5k delaj nedostupny zbozi a snazej se udrzovat nejaky zdani exkluzivity, ale samozrejme si je uzijte panove :)
    LELI
    LELI --- ---
    KOUDY: nebud smutnej ze se na tebe nedostalo, zitra muzes jit do fronty na novym smichove taky :-)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Musim rict ze ta ostentativni potreba lidi to hejtovat je mi na tech hodinkach naprosto neskutecne sympaticka :) ja je snad budu nosit jen proto abych tyhle lidi sral. skvely
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    TOMMY_: jj, influenceři a jůtůbeři :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    NECROMAN: to je chamila a rejlek ne?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    tak to zvedam nabidku na 3490..ale teda realne asi spis dokazu pochopit, ze si nekdo koupi apple watch, nez tyhle omegy z wishe.
    DOMI982
    DOMI982 --- ---
    INSEQUI: 6 690 Kc
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    NECROMAN: A kolik za to chtějí?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: kdo z vás? :)

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ale teda skoda, ty pluta se mi libily vic, ale to slunce ma taky neco do sebe teda :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOUDY: v posteli si delej co chces, ja se tu snazim vydelat na kadibudku u metra Ladvi!
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    chvili jsem nad tim dopoledne premyslel...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Dam trojku
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Prodam moonwatche . dm :-P
    DOMI982
    DOMI982 --- ---
    TOMMY_: 8 z 11 maji
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    LELI: A maji vsechno, nebo jen takovy ty mission to arse ?
    LELI
    LELI --- ---
    Ted na andelu u starbucks, je tu mensi fronta, este se dostane.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: Myslím, ze jsem někde četl, ze ten původní model z padesátých let byl inspirací pro Orlíky.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Jak se o patapky moc nezajimam, tak jsem v souvislosti s researchem alternativam k rlx objevil tohle.. a jsem docela nadsenej musim rict.. to je neco tak krasnyho :))

    Seamaster 300 Seamaster Steel Chronometer Watch 234.30.41.21.01.001 | OMEGA US®
    https://www.omegawatches.com/en-us/watch-omega-seamaster-300-co-axial-master-chronometer-41-mm-23430412101001
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam