• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    JOHN_LENON: Koukam na ne par let. Posledni dobou jdou tyhle viceroyky kolem 80K bez krabice a papiru.. tahle konpletka by imho sla udat za 150.. mimojine je to druhy komplet ze 77 o kterem v cr vim :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DAKRLS: napis obchodnikovi ze mas zajem a nech si poslat fotky
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DAKRLS: hele a neda se tam dojet ? treba by dali slevu ve vysi benzinu :) napsal bych jim... neni to nejak dramaticky daleko
    me obecne prijde, ze kdyz nekdo nema na to udelat ani fotku tak je neco divne, takovej inzerat uplne wtf. poslou jinou barvu a budes to fakt hodne slozite resit. dle fotky bys mel aspon jasnej claim na chrono24.

    jinak nemeckej shop s tahkle hodne referencema je v pohode, krom ty fotky nemam problem
    DAKRLS
    DAKRLS --- ---
    TOMMY_: Tam nemaj ani jedny Orisy a ja chci jeste presne tenhle model. Na Koscomu stoji 58k co je o cca 15-17k vic nez na Chrono24.
    Jakej je důvod tam nekupovat první hodinky od obchodníka s hodně referencema?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Ja bych prvni hodinky na chrono24 nekupoval. Kup to na chronomagu nebo na https://www.chronoshop.cz/bazar
    DAKRLS
    DAKRLS --- ---
    KALIBAN: obecně jsem našel dost inzerátů bez fotky, ale v případě novýho zboží mě nenapadlo, že by to měl bejt red flag. Je k tomu důvod? Právě z těhle důvodu se tu ptám. Minimálně mu můžu napsat.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DAKRLS: inzerat bez fotky? nebo se mi to nezobrazuje? inzerat bez fotky jasnej red flag...
    DAKRLS
    DAKRLS --- ---
    Jakozto hodinkovy zelenac bych se rad poradil s mistnimi matadory :)
    Rozhodl jsem se si koupit svoje prvni dospelacky hodinky. Chtel bych novy s papirama a rad bych to zbytecne nepreplacel.
    Moje otazka je, jestli vam prijde nabidka v linku OK a prodejce seriozni? Dle hodnoceni a poctu referenci mi to prijde ok, ale zda se mi divny, ze je to o cca $150 levnejsi nez ostatni prodejci. Diky za nazory.
    Oris Divers Sixty-Five 40mm Blue for $1,717 for sale from a Trusted Seller on Chrono24
    https://www.chrono24.com/oris/oris-divers-sixty-five-40mm-blue--id20177019.htm
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ja bych ted spis prodaval nez kupoval.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: Ty ceny fakt lezou do nesmyslu…

    Za poslední 4 roky klidně dvojnásobek.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    TOMMY_: Tak tak mi to uniklo..

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALIBAN: Bezel bracelet. Absolutní bullshit.

    Speedometer Official Unidirectional Bezel Bracelet | aBlogtoWatch
    https://www.ablogtowatch.com/speedometer-official-unidirectional-bezel-bracelet/
    R4BB1T
    R4BB1T --- ---
    KALIBAN: Vymenitelna luneta?
    FINSON
    FINSON --- ---
    KALIBAN: Náramek.
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    KALIBAN: Tipuju lupu
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PEJR: Sorry. Jak se teda jmenuje to nahore?..Ta luneta? :)
    PEJR
    PEJR --- ---
    KOUDY: Korunkou hodinky natahujes, nejakej divnej bezel asi jo, ale znacky to ma z boku
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KALIBAN: Neco rebelsky luxusniho?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Korunka me?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam