• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    SYDO
    SYDO --- ---
    TOMMY_: V retailu cena rozhodne neklesne, naopak. Tak nez cekat, az padnou ceny na chrono24, tak bych se sel zapsat k AD. Nebo mi neco unika?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JOHN_LENON: Nektery hodinky uz sly dolu docela dost..zvlast ty prepaleny zlaty royal oaky apod..Jinak normalni rolady maj zaruku pet let a ten aftermarket nebo jak to nazyvaj bude mit jen dva roky zaruku..takze jsem fakt zvedavej jak se tam budou lisit ceny.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: Co jsem tak Koukal, ten projekt rolexu s nedostatkem kusů na sekundárním trhu nepomůže.

    Takže hlad asi bude pořad.

    Stejně tak jsem se zapsal v říjnu na waitlist na day-daty a rozhodne se netvarili, ze bych je měl mít třeba na jaře.

    Bych řekl, ze ten růst začne brzdit, ale rozhodne to nepůjde dolu.

    Ale co, nejsem fliper, tak mi to muže bejt jedno.

    Spíš mě sere to zdražení retail cen.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    XMEDA: To si nemyslim. Kim si zije docela dobre :)..stejne jako jeho parta kamosu.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KOUDY: Ale to budou Rolexky z Ciny .)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TOMMY_: Kim kupuje, takze bublina furt trva..jinak ceny sly trochu dolu i u APcek a PP..akorat svinsky nautily porad stojej ctyri mice.. Ja bych asi s nakupem furt cekal do pristiho kvartalu tyjo.

    Severokorejci kupují rolexky a hrají Angry Birds. Kim prahne po dolarech - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-severokorejci-kupuji-rolexky-a-hraji-angry-birds-kim-prahne-po-dolarech-221030
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Nekdo nejakou osvicenou predpoved toho co se bude dit s cenama RLX? Retail je presycenej, hodinky na ktery se cekalo roky jsou do par mesicu. V inzercich je toho nahazeno lapatou a do toho se bude otevirat offical rlx used watch boutique. Hm. Uz ta bublina praskla?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    INSEQUI: Tak takovyhle mam Casio, maji dot matrix misto segmentu, da se tam ulozit par poznamek, na baterce vydrzi 7-8 let a staly dvojku :). Ale koukam po necem s BT vyhledove.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    XMEDA: Tyhle smart nevím, ty moje nejsou smart, mám model T-Touch Expert a ty vydrží asi tři roky :)

    TISSOT T-Touch Expert T013.420.44.201.00 - Fr. Hanák - hodinky & klenoty
    https://hanak-brno.cz/katalog/tissot-t-touch-expert-t013-420-44-201-00/?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    INSEQUI: Jak dlouho to bezi na baterku? Jak se meni nebo nabiji? Je standardni nebo nejaka proprietarni?
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    XMEDA: Tak toho jsem si vůbec nevšiml, mám Touch experty a ty jsou z titanu celé, vůbec mě nenapadlo že by tohle mělo plastovou část, pokud to teda není jen v černé úpravě.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    A jinak :)


    VK49 ČASOTRON - hodinky, které prosí, abyste se probudili!
    https://www.youtube.com/shorts/ph4hFIeTTR0
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    INSEQUI: Mno nevypada to marne , zkusim zjistit co je uvnitr. Ale ten plastovz zadek zadek..hmm hmm
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Přesněji Tissot T-Touch Connect Solar, by myslím mohli vyhovovat, myslím že tam jde nastavit i ten displej.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    XMEDA: Na Tissot T - touch si Koukal?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Dela nekdo pansky celokovovy titanovy nebo lehci nerez hodinky kolem 42-44mm s kombinaci rucicek a dotmatrix (ne segmentovej) displeje schopny komunikovat po BT s mobilem ve smyslu upozorneni na kalendar, prichod zpravy apod a moznosti ovladat zakladni audiofunkce typu hlasitost +/-, track sem-tam apod? Ne smartwatch, ale neco, co na baterce vydrzi aspon mesice, lepe roky, mohlo by se to solarne dokrmovat a byt aspon 10 Bar WR a mechanicky odolny.

    Vzhledove ten styl kombinace ruckovyho ciferniku s LCD



    Par let jsem doufal ze me oblibene Casio neco vyplodi, ale Edifice s kombinaci digi+analog uz novy ani nedelaji, s BT maji jen G-Shock plastovy digitalky (Ok jedny titanovy Gshock diginy za 90k ale to je ulet), pak nejaky mrzaky s mikrodisplejem a tak nejak celkove jim to portfolio slo do kytek vzhledem.
    CALIBOS
    CALIBOS --- ---
    DAKRLS: hele na chrono24 nakupuj stejne pres trusted checkout. Penize jdou k chrono24 do uschovy a obchodnik je dostane az po tvem potvrzeni. Takze bych se toho vubec nebal.
    DAKRLS
    DAKRLS --- ---
    KALIBAN: to je dobrej tip zajet tam osobne. Napisu mu a uvidim.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    JOHN_LENON: Koukam na ne par let. Posledni dobou jdou tyhle viceroyky kolem 80K bez krabice a papiru.. tahle konpletka by imho sla udat za 150.. mimojine je to druhy komplet ze 77 o kterem v cr vim :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DAKRLS: napis obchodnikovi ze mas zajem a nech si poslat fotky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam