• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    CALIBOS: no jsem z toho zmaten.. skoro jsem koupil tohle:

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch Ref: 145.0022 Caliber 1861 42mm | eBay
    https://www.ebay.com/itm/275478965319?mkevt=1&mkpid=0&emsid=e11060.m43.l3160&mkcid=7&;ch=osgood&euid=2f84fc22104943f1b98637ea0bb5ed57&bu=43772497372&osub=-1%7E1&crd=20230419123012&segname=11060

    ale pak jsem viděl tohle za 35czk
    Omega Speedmaster Professional Moonwatch - Litvínov, Most - Sbazar.cz
    https://www.sbazar.cz/stepfanlaurenta77/detail/189667125-omega-speedmaster-professional-moonwatch

    a nebo tohle za 60czk
    OMEGA Speedmaster Professional Moonwatch Apollo 11 - Praha - Sbazar.cz
    https://www.sbazar.cz/marceloburbone1/detail/190023498-omega-speedmaster-professional-moonwatch-apollo-11

    takze jsem zmaten :-D
    CALIBOS
    CALIBOS --- ---
    SUBTITLES017: ukaž mi moony za 50k prosím :) Ne takhle, to asi nebyly Speedmaster Professional, ale nějaké Mark verze, nebo reduced verze, day/date, automatic atd. No vypadají všechny trošku podobně asi :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    vyznáte se někdo v Moonwatch? Konkrétně proč u nošených kusů může být takový rozptyl v ceně (cca od 50tis do 150tis). Je mi jasné, že jde o stáří, stav atd.. ale přeci jen se mi to rozmezí zdá šílený. Je něco, na co si konkrétně dát pozor (rok / model)?
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    JJOXER: dobrý, ale beznejsi je tu Rolex:))
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    Tell me you are in Switzerland without telling me you are in Switzerland.

    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    JOPS: Vidíš já si když jsem to viděl říkal, jestli to jsou hodinky do role (opravuje tam auta) a nebo je fakt nosí sama Cameron
    JOPS
    JOPS --- ---
    ted kdyz mi bylo blbe, tak na me na Netflixu vyskocil film Knight And Day s Tomem Cruisem a Cameron Diaz.

    Za sebe musim rict, ze Rolex Submariner na ruce Cameron mely fakt sve kouzlo a jak je tam obcas nosi na vandraka, tak ji to tam fakt sluselo :) Nejlepsi reklama pro Rolex.



    PEJR
    PEJR --- ---
    AMSTERDAM: Sleduju ho ale na kazdy video nekoukam. Ma posh prizvuk, ale snob to neni. Pokud se teda zrovna neofrnuje nad fashion a franken watches.. kde zastavam podobnej nazor. Prodava se stejne jako jiny youtuberi, ale ma styl a vkus, za me v pohode typek
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    cha ! to sem nečekal, že to strhne takovou diskuzi :)
    nakonec si dejme anketu: Komu prijde TGV (Urban Gentry) jako nesnesitelnej samozer, kliknete mi na minus tohodle prispevku :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    Jenni Elle.. ale pravda je ze primárně kvůli hodinkam ten kanál nesleduju :D

    5 Things You MUST Know BEFORE Buying A Tudor Black Bay 58! | Jenni Elle
    https://youtu.be/ERQg4K8Hl4Q
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Já sleduju vlastně jen JustOneMoreWatch. Jody je fajn :o)
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    AZIM: Watchfinder mě baví kvalitou zvuku i názory, ale chybí mi xicht. Teddy Bulbasaur :-) je profesionální a trochu stereotypní encyklopedie, ale má to snad nejlíp zpracované a klidné, toho sleduju asi nejvíc. Nico je hodinkářská obdoba toho afektovaného Alpha M, ale něco je na něm tak hovádsky upřímného a férového, že to často zkouknu taky. Ben's watch club je někdy moc negativní a soustředí se na nesmysly jako MVMT a Daniel Wellington. Tenhle Madwatchcollector šílenec je budgetem dost podobný Benovi, ale má hodně jiný vkus, docela mě baví. A dost mě baví ten co žije v Japonsku a hledá různě "deals" na JDM hodinky - Just the Watch.
    Pak je ještě třeba Brave Beaters s roztomilým akcentem a úchylkou na potápky a chrono a urban gentry (arogantní snobský kkt imo) a milion dalších. Holt jak rostla bublina s investicemi do hodinek, tak rostou i youtubeři (a 2nd hand dealeři) okolo nich.
    KALIBAN: Jenže Madwatchcollector se zabývá spíš budget hodinkami do cca 500 USD. V téhle cenové hladině je to spíš o zábavě než o nějaké rozumné "investici a volbě", ne?:)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    AZIM: +1 me prijdou ty hodinky preci jen ze by mely bejt podany tak jak to dela watchfinder ... ale v dnesni dobe jsou hlavni zakaznici drahejch hodinek mlady startuperi takze to rozhodne svy divaky najde...
    AZIM
    AZIM --- ---
    AMSTERDAM: jsem zvedav jak dlouho ti to vydrzi, me sere ten strih kazdou vterinu dve, po chvili se to neda vydrzet, Watchfinder je TOP a zdalky se mu priblizuje Teddy B. ... Nico je urvana afektovana defka hodinkoveho byznysu a tohle je takovej sasek, muj nazor ... schvalne jestli se s nekym shodnu ?
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    hlásím že mám nového oblíneného youtubera, je to blázen a je to skoro stejně dobrý jako Archie Luxury.
    Best Affordable Seiko - SRPF03K1 The Seiko Samurai
    https://www.youtube.com/watch?v=meIzQ5W7ilY&t=595s

    WBF - World Bezel Federation
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    XMEDA: Musíš počkat. Ty full metal jdou vždy později.
    FINSON
    FINSON --- ---
    TOMMY_: Tak to byl nejspíš Knespl. Majzlík je takový drobnější šlachovitý stařík :-) Afaik tam ale na největší specialitky a piplačky je / byl právě on.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    FINSON: Ja tam byl 2014-2015 cca a to se mnou servis nejakych speedmasteru resil strasne obezni, strasne neprijemnej clovek - na rukou mel ekvivalent gelovych nehtu jen byli prirodni :)) po mejlu to bylo v pohode, ale byl fakt neprijemnej - takovej ten pristup "co si me dovolujes obtezovat?" . To je/byl Mejzlik? :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    TOMMY_: Majzlík mi už před lety říkal, že na to přestává vidět a ruce už taky nejsou, co byly, a že nemůže sehnat nástupce... takže ho zřejmě nesehnal :-|
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam