• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JIRKA207: Nerozhoduje tolik značka hodinek, jako spíš strojek, co je v nich.

    Předpokládám, že to bude nějaká eta 2824, nebo sellita sw200?

    Já to servisuju za dvojku. Ale ceny jdou teď dost nahoru…
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    Kolik je prosim vas obvykla cena za vycisteni a servis funkcnich Tissotu automatu za 20tis?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Visiting Jaeger-LeCoultre's Manufacture In Switzerland (Behind The Scenes Private Tour)
    https://www.youtube.com/watch?v=4hZGCguYUj8
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    tak uz jsem jim sehnal i domeček včetně parádního cestovního pouzdra 👍😁

    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    JOPS: nakonec 94 👍
    JOPS
    JOPS --- ---
    SUBTITLES017: Za kolik se ti je povedlo koupit?
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    CALIBOS: tady snad o něco lepší :) a děkuji!

    CALIBOS
    CALIBOS --- ---
    SUBTITLES017: Suuuper! To byla rychlovka :) tak gratulace a at slapou dobre… nezapomen, jsou to toolwatche a skrabance na ne patri :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    AMSTERDAM: no moc se mi to nedaří :-/ zkusim pak lepsi, az budu mít víc času.. ale už jsem je stejně předal malýmu :-D

    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    SUBTITLES017: zadam si lume shot
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    tak se jdu pochlubit a HLAVNĚ ještě i tady poděkovat ID TOMMY za skvělou pomoc při výběru a dohození prodejce! Moc děkuju!

    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    Spb117

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    TOMMY_: tak to je presne ten use case, kterej naprosto chapu, mrknu a vim ze je cca pul druhy, ze bych resil minutovej predstih.. na to mam mobil nebo neco elektrickyho
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    KALIBAN: Hele, za mě furt lepší jen automaticky v rychlosti mrknout na zápěstí, než vytahovat mobil z kapsy a klepat na něj, aby mi ukázal čas. To druhé je pro mne mnohem větší opruz. A momentů, kdy potřebuju na sekundu přesný čas, je fakt naprosté minimum. Což bude dáno i tím, že skoro všude chodím pěšky a odjezdy spojů tudíž neřeším...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KALIBAN: Ono asi zalezi. kdyz mas hodinky fakt vyladeny, odservisovany a presny, tak to jde..
    ale ja to mam vetsinou tak, ze hodinky pouzivam k pribliznymu urcovani casu ( je chvili po 16h.. uz bude 13h musim se vratit z obeda atp. ) ale kdyz koukam na to kdy mi jede autobus, tak koukam na mobil..
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Vy mate mechanicky hodinky na to, abyste na nich kontrolovali cas? ja stejne cumel na mobil :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Včera se mi podařilo sehnat tohle za velice příjemnou cenu a v balení k tomu i origo guma. Ačkoliv jsem se k Aquisům stavěl tak nějak neutrálně, jsem z tý barvy naprosto hotovej.
    300m wr, 5 dnů nátahu, přesnost v rámci COSC. Kdo by vlastně chtěl BB? :)
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    JUNGLER: To je pech :-( Dej vědět co s tím je...
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    Nevím jak to kdo má s tou přesností, ale podle mne to k mechanickým hodinkám patří, vlastně se mi i líbí ta malá údržba a péče o hodinky. Mám doma dvoje hodinky okolo 50K a to, že je jednou za týden (možná dva) seřídím o minutu, mi nedělá žádný problém. Na schůzky chodím o trochu dřív, takže mě to neomezuje. Kdybych chtěl sterilní přesnost, tak koupím Citizen radio controlled a asi to neřeším. :-)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    XMEDA: Nemas pravdu, ale je to skoda pismen.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam