• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    VYHULENY_UFO: ukacal jsem je na 3 a půl
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SUBTITLES017: pekny hodinky, ty budou aspon za 4-5litru. je videt, ze se nyxaci vzmahaji i pres aktualni ekonomickou krizi a mohou si dovolit obcas koupit drazsi vec .
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    tak uz jsou zabydleny 😁 ke krabičce je ještě origo user manual který je taky hodně cool :)

    SYDO
    SYDO --- ---
    Bohatych vlastencu je ocividne dost, jelikoz Elton tyhle limitky vzdycky proda behem chvile. Take tomu nerozumim, ale ocividne vedi, co si mohou dovolit.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    UMIAKI: Popravdě, Já bral bb58 od Bechyneho o tisícovku levněji.
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    NEVILL: Nechápu je, jsou manuální, 6 ATM vodotěsnost (btw na fotkách je 6 a v popisu mají 5 ATM), vypadají trochu jako Bulova Mil-Ships a vůbec se mi nelíbí - ciferník vypadá jako špatně vytištěná bitmapa oblohy.
    A limitka 50ks na hodinky za 90 000? Přece ta cena samotná je dost limitující. Nemám dojem, že bych na ulici potkával stovky lidí s Tudory nebo jinými hodinkami okolo 100k. Je to taková marketingová střelba do vlastní nohy a cílení jen na nějaký ujetý segment bohatých vlastenců... nerozumím tomu vůbec.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    UMIAKI: Jsou hezký, ale přijde mi že by u nich byla realistická tak možná poloviční cena, maximálně.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Dárek od táty <3
    Stowa Partitio

    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    https://www.prim.cz/elton-sport-2023-le
    Na čem v Eltonu jedou? Za tuhle cenu jsou skoro Black Bay 58.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JIRKA207: Nerozhoduje tolik značka hodinek, jako spíš strojek, co je v nich.

    Předpokládám, že to bude nějaká eta 2824, nebo sellita sw200?

    Já to servisuju za dvojku. Ale ceny jdou teď dost nahoru…
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    Kolik je prosim vas obvykla cena za vycisteni a servis funkcnich Tissotu automatu za 20tis?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Visiting Jaeger-LeCoultre's Manufacture In Switzerland (Behind The Scenes Private Tour)
    https://www.youtube.com/watch?v=4hZGCguYUj8
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    tak uz jsem jim sehnal i domeček včetně parádního cestovního pouzdra 👍😁

    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    JOPS: nakonec 94 👍
    JOPS
    JOPS --- ---
    SUBTITLES017: Za kolik se ti je povedlo koupit?
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    CALIBOS: tady snad o něco lepší :) a děkuji!

    CALIBOS
    CALIBOS --- ---
    SUBTITLES017: Suuuper! To byla rychlovka :) tak gratulace a at slapou dobre… nezapomen, jsou to toolwatche a skrabance na ne patri :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    AMSTERDAM: no moc se mi to nedaří :-/ zkusim pak lepsi, az budu mít víc času.. ale už jsem je stejně předal malýmu :-D

    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    SUBTITLES017: zadam si lume shot
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    tak se jdu pochlubit a HLAVNĚ ještě i tady poděkovat ID TOMMY za skvělou pomoc při výběru a dohození prodejce! Moc děkuju!

    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    Spb117

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam