• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    JIRKA207: Hafo. Neco prez pul roku :/
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    TOMMY_: Kolik casu to zabralo prosim?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Tak se mi vratili druhy speedmastery ze servisu :))

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    AMSTERDAM: A chodi taky do prace bos ( boty samozrejme v trezoru ) nebo jen s onucema aby si neosoupal podrazky?
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    Urednik na urade (Dansko) mel Sestch Mission to the Mercury, kdyz sem se honotal, jak dlouho cekal, tak rikal, ze mu volali sami, ze ma v obchode znamyho a ze je rad, ze ma konecne speedmaster, o muze nosit do prace, ze ma original doma a boji se s nim ven.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    MULISAK: Je to takova omega a dojeni speedmasteru no.. ktery je teda jeste brutalnejsi, dark side of the moon, light side of the moon. moonwatch. moonwatch reduced. moonwatch automatic. moonwatch pred moon caliber 321 reeedice. snoopy aniversary. apollo limitky. co axial speedmaster day date. s dynkem, hesalitem, safir. Maji se cehcacci co ucit jeste...
    MULISAK
    MULISAK --- ---
    SYDO: z limitek Prim u mě nejvíc pobavil "čtyřhvězdičkový generál", již Xtá varianta "limitek" Orlíků. "líbí se mi ta "tvořivost" ... čekám kdy vydají limitku "jednopeckový svobodník" za 80 t. - tu vemu ! :-)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    CALIBOS: muzu předat kontakt na člověka, od kterého jsem kupovat - pry mívá poměrně často něco pěkného na prodej :)
    CALIBOS
    CALIBOS --- ---
    SUBTITLES017: tvl z tech tvych fotek mam chut koupit si jeste jedny :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SUBTITLES017: to de, na trznici se da smlouvat. prodejci to maji radi.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    VYHULENY_UFO: ukacal jsem je na 3 a půl
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SUBTITLES017: pekny hodinky, ty budou aspon za 4-5litru. je videt, ze se nyxaci vzmahaji i pres aktualni ekonomickou krizi a mohou si dovolit obcas koupit drazsi vec .
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    tak uz jsou zabydleny 😁 ke krabičce je ještě origo user manual který je taky hodně cool :)

    SYDO
    SYDO --- ---
    Bohatych vlastencu je ocividne dost, jelikoz Elton tyhle limitky vzdycky proda behem chvile. Take tomu nerozumim, ale ocividne vedi, co si mohou dovolit.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    UMIAKI: Popravdě, Já bral bb58 od Bechyneho o tisícovku levněji.
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    NEVILL: Nechápu je, jsou manuální, 6 ATM vodotěsnost (btw na fotkách je 6 a v popisu mají 5 ATM), vypadají trochu jako Bulova Mil-Ships a vůbec se mi nelíbí - ciferník vypadá jako špatně vytištěná bitmapa oblohy.
    A limitka 50ks na hodinky za 90 000? Přece ta cena samotná je dost limitující. Nemám dojem, že bych na ulici potkával stovky lidí s Tudory nebo jinými hodinkami okolo 100k. Je to taková marketingová střelba do vlastní nohy a cílení jen na nějaký ujetý segment bohatých vlastenců... nerozumím tomu vůbec.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    UMIAKI: Jsou hezký, ale přijde mi že by u nich byla realistická tak možná poloviční cena, maximálně.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Dárek od táty <3
    Stowa Partitio

    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    https://www.prim.cz/elton-sport-2023-le
    Na čem v Eltonu jedou? Za tuhle cenu jsou skoro Black Bay 58.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JIRKA207: Nerozhoduje tolik značka hodinek, jako spíš strojek, co je v nich.

    Předpokládám, že to bude nějaká eta 2824, nebo sellita sw200?

    Já to servisuju za dvojku. Ale ceny jdou teď dost nahoru…
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam