• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    TOMMY_: fraze "zadny slusny clovek" si vazim
    JUNGLER: ty asi nebudes moc slusny clovek? :)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    AMSTERDAM: Hele ty moje Alpina Alpiner 4 mají velikost pouzdra 44 mm a vůbec jsem při výběru z nich neměl pocit, že by byly nějaký obrovský. Menší hodinky by mi na mojí ruce připadaly strašně titěrně.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    AMSTERDAM: Slusnej clovek na ruku nic nad 42mm neveme. Ale idealni pohodlna velikost je nekde mezi 39-40mm. Ale treba novy explorery me dost potesili navratem k puvodni klasicke velikosti 36mm - Tak jak vzdycky byli a meli bejt.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    Speaking of pet centimetru - jak vnimate ten trend zvetsovani? Mne soucasny velikosti klasickych modelu (Datejust, Explorer, at mame referenci, co vsichni zname) prijdou jako nesmyslne velky a zcela obektivne neslusici lidem, co to nosi.

    Nastesti je ted zas revival mid-size, tak snad to vydrzi.

    Pred dvema mesici jsem na chlapikovi za prepazkou videl 36mm Datejust a byla to takova uleva!
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Ale bud jsou aspon 5cm prumer nebo ma moc malou ruku.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    JJOXER: Nene, to není moje. Jen jsem potkal obrázek na netu.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    TANTRAMAN: Epesní!
    To je NATO strap? Spokojenost?
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    AZIM
    AZIM --- ---
    XMEDA: já jsem blbej ... :D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    AZIM: To cislo je evidentne misto peti carek. Resp jedne velke a ctyr sedych.
    AZIM
    AZIM --- ---
    VEEHELL: hele, zajímají mě ty indexy ... proč je mexi dvouma minutama pět čárek šedkóu barvou s nějakým rozestupem a tam kde je 05,10,15,20 atd ... tak jsou viditelné čtyři a mezi tím číselný údaj ... šířka neodpovídá ostatním minutám mezi tím a přes to jsou viditelné 4z5ti ... nějak to nemůžu pochopit, napadla mě komplikace, že to jednou za pět minut běží rychleji ale to je asi velká blbost ... co je za tím ??

    jinak parádní kousek, tohle se jen tak nevidí !
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    XMEDA: Seiko 6117-6419 Navigator Timer GMT
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    BACCARA: co je na vicku za typovy cislo?
    MULISAK
    MULISAK --- ---
    VEEHELL: tak jako hezký to je...osmnáct stovek by za to dal... :-)
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    tak mi dnes dorazily ty 24h .... :D

    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    JJOXER:
    - Meiselova/Majzlova ulice u Staromaku
    - Panska ulice u Vaclavaku
    - hodinarstvi @prosteprim (IG)
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    Uměli byste prosím doporučit, kde nejlépe sehnat zachovalé, původní PRIM a kde je dlouhodobě servisovat?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    A dnes mi pribyly tyhle :) Na fotce to neni tak znat, ale ta plocha z kazdyho uhlu vypada trochu jinak a ty cislice, tecky i raficky ve tme sviti. A jako bonus datumovka nezaclani misto trojky a ma to 10Bar a velkou baterku CR2012 co asi taky vydrzi 7-8 let jako v tech mych druhych Casiich s diginama. A nejspis i dyl, protoze tyhle nemaji svetlo, pipaky a diginy. :)

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    AMSTERDAM: Podobny, jen starsi, zverstva nosil Jay Leno :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam