• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    JOHN_LENON: Stolařina to je dřina.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    VEEHELL: Nono, investor jak koudy nejsem. 😀
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    JOHN_LENON: ke snidani Rolexky, k obidku APecka a k veceri neco od Pateka? :D
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    Hodinky nesundavam (kdyz nemusim), sundavam jen kdyz se jdu sprchovat (precijenom kozenej reminek to uplne nema rad). Do bazenu hodinky neberu vubec. Kdyz jdu pod vodu s pritrojema, tak mam stejne kompjutr Suunto Vyper, tam vylozene "diver" hodinky nejsou treba, stejne mam na druhe ruce kompas ... kam bych to jako dal. :D (jo jsou vlastne ustrojeni, kde kompas je na na harnesu od kridla).
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Já jsem magor.

    Hodinky jsem schopen měnit třikrát denně.
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    KANAREK1: Hodinky sundám až když přijdu večer domů, ráno je nandám a celý den je nosím. Je jedno co dělám, koupu se v bazénu, v moři nebo meju auto, Měním olej u auta nebo dělám cokoliv. Nejčastěji to jsou Breitling Avenger v titanu. Mám je od roku 2003 a krom pravidelného servisu nic nepotřebují. Jinak první Breitlig Colt Chronoraph jsem si koupil v roce 1997 a běží jak o život a myslím že mě přežijou :)
    Můj táta si koupil Seiko Navigator Timer Automatic GMT v polovině sedmdesátých let a nosil je úplně stejně a dnes je nosím i já. Jejich rezerva 48h a úplně perfektní chod je obdivuhodný na to co pamatují.
    FINSON
    FINSON --- ---
    KANAREK1: Třeba já na ty nástěnné hodiny na bazénu bez brýlí nevidím, na hodinky na ruce si ještě dohlédnu. A nechci plavat v brýlích a čočky nosit nemůžu.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    KANAREK1: to byl sarkasmus, odpovidat si nemusel.

    Ale kdyz uz se bavime vazne, tak ti na tvou otazku odpovim.

    Hodinky do bazenu se nosi proto, ze to jeho nositele bavi. A je u toho jedno, kolik staly nebo v cem ta zabava presne spociva.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    A jina klasika

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KANAREK1: Protoze kdyz je nechas v aute, tak ti vykradou auto, kdyz je nechas ve skrince, tak vykradou skrinku a kdyz je nechas na dece, tak ti je ukradnou tam. A nektery lidi bavi treba si na stopkach zkoumat jak dlouho vydrzi pod vodou, nebo jim chytry hodinky zkousi pocitat kolik uplavali.

    Ale hlavne nechapu lidi, co lezou do chlorove vody s hodinkama s kozenym paskem a nebo tam trapi nejaky chudaky s 3 Bar odolnosti. S nicim pod 100m/10Bar bych do bazenu zamerne nelezl.
    A podobne je trochu risk se koupat s hodinkama, ktery uz maji treba deset let stary tesneni. Pak je celkem fuk, ze je na nich napsany 20Bar a muzou nekde protect. No ale nekdo ty hodinare zivit musi.
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    KOUDY: jo to beru. Já mám zase rád ten akt odstrojení a uložení na své místo a ranní natažení a nasazení.
    Sundávám v práci, jelikož dělám se dřevem, ale čas naštěstí hlásí i v rádiu a taky to jde přesně :D
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    AMSTERDAM: když to zjednoduším, tak na odečtení hodiny v bazénu stačí bohatě. Na odečtení času u moře stačí slunce páč se tam jdu flákat jediné smysluplné nošení luxusních hodinek do bazénu je v případě kdy mě doprovází další osoby, před kterými se musím vytáhnout.

    No a klub a hodinky - luxusní značky a funkce měření času. Chápu význam funkce přesného měření času a nemít starost s natahováním.
    Střídám primky po dědovi, u kterých mi hodinář řekl, že ty strojky byly tak špatné, že se diví, že fungují (děda byl zedník). Jednou za čas vyměním baterku a čas ukazují dobře. Pak jsou tu IWC z třicátých let, které dělají radost a když je ráno natáhnu, tak čas ukazují bez problému a pak jsem dostal Tissot po tátovi za 14000 Kč a ty nemusím natahovat, v jiném časovém pásmu se přeřídí sami a baterku jsem ještě měnit nezažil.
    Tak je jasné, že o měření času jde až v poslední řadě, když to vztáhnu k tomuto klubu.

    Ale fakt mě zajímá proč nosit luxusní hodinky do bazénu :))
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KANAREK1: Ja tu dostaval pred lety hejt, protoze jsem hodinky nesundaval ani v bazenu nebo saune ci pri cviceni. Dlouhy leta jsem chodil v hodinkach i spat. Byla to proste soucast ruky, jako naramek..Sundavam je az posledni rok na urcity cinnosti.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    KANAREK1: pokud:
    - ti k odecitani casu staci hodiny na zdi
    - a ODSTROJUJES se uz v aute...

    nesplet sis klub ? :)
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    Už jsem si tu mnohokrát všimnul a musím se zeptat - co je to za zvyk chodit s hodinkami do bazénu? Víte, že v bazénu jsou na stěně takové ty velké hodiny, které ukazují čas?
    Já se vždy odstrojím v autě (samozřejmě moje hodinky nesmí vodu ani vidět, jinak umřou, ale i tak je plavání bez nich příjemnější), tak to nějak nechápu.
    Ušetřilo by vám to mnoho spekulací o vodotěsnosti :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Včera jsem byl Primu.


    Měl jsem na ruce orliky s mimostredkou a diplomaty 40.


    Jako dobrý no. Byl jsem tam skoro hodinu a malém jsem tam ty peníze nechal.


    Ale prodejce mi řekl, ať si to rozmyslim, ze kdybych je pak chtěl prodat, ze víc jak za polovinu to nebude.


    Chlapec se zjevně vzhledl v hospodě na mýtince. :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: To je stejný, ze když má Mercedes, tak je kokot.

    Ne.

    On je kokot.

    I bez mercedsu.

    I bez santosu.


    ….a navíc nosí poslední dobou smartwatche. Asi aby se zalíbil svy volicsky základně.
    L5D
    L5D --- ---
    JOHN_LENON:
    Rikal nekdo santos? Anti-magneticky prej vic jak milhaus(?) a tenky, za me absolutni pecka. Sorry za upatlani.

    TOMMY_: kdo to je? tenhle gentleman se myslim hodi vic
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam