• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    TANTRAMAN: mít tyhle hodinky uvnitř Spring drive a trochu větší pouzdro, tak jsou to moje jednoznačný OWG favoritky :)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    TANTRAMAN: Ty jsou divny. Dole more mista, ale ukroji cisla. A ukrojeny cisla jsou zverstvo obecne.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    Sbgn003

    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    XMEDA:
    KOUDY: závidím velké hoblinky. Já restauruji a to je v zásadě jen jemný prach. Na hoblinku čekám tak rok :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Dneska večer jdu na předváděčku A. Lange & Sohne.


    Nepotkam se tam s někým? 🙃
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KOUDY: Já ten tudor mám vlastně celkem rad. Kdybych neměl prepotapkovano, uvazuju o velkejch Pelagosech, nebo se vrátit k BB s tím novým metas strojkem.

    Respektive, nový BB stojí tolik, kolik by měly stát nový Suby. Lec… 🤷🏻‍♂️
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    XMEDA: Zalezi s cim pracujes. Pokud mas ponorku, mafla, excentrickou brusku, frezku apod, tak muzes mit klidne hodinky i ouru a nicemu to nevadi. Kdyz delas s nejakejma vetsima strojema, tak je lepsi vsechno sundat, ale u rucniho naradi je to imho v cajku. Nic lepsiho asi fotit nebudu. Tohle je ta prava spinava a prachova truhlarina..ne nejaky naaranzovany mrdky s hoblikama. Ty at si fotej hipsteri z letny, kteri si delaj domu nabytek z palet :D

    JOHN_LENON: Hele ja si k ty znacce hledam cestu az posledni rok..Do tydoby jsem byl proste spis roladovej a tudor bral jako jeho nudnou sestricku u ktery s hodinkama vetsina lidi zacina..Az posledni dobou se mi zacal libit ten tudorskej vintage nadech, kterej si rolex nemuze kvuli svy prestizi designove dovolit :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Aka. Koupim si hodinky za kilo, abych nekurvil ty za mio.


    Me gusta.

    Ale měl si vzít ty 42.
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    Ke kazdemu hobliku jedny :D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KOUDY: Tak do dilny s mechanizaci se spis obecne prstynky, retizky a hodinky neberou, protoze ti lidi nechcou nahodny amputace prstu a ruk, kdyz se nekde zachyti. Ale enjoy ;)

    Mohl bys nafotit neco lepsiho bez te hnusne ducttape a bastlu.. treba pekne rucni hoblik, kolem naskladat pekny kulaty hoblinky, trochu si pohrat se svetlem.. ;)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    XMEDA: vsak to jsou a byly hlavne pracovni hodinky zejo. To az mlada generace z nich udelala nejaky posh pozlatko :D

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Asi je to rozsireny

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    JOHN_LENON: Stolařina to je dřina.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    VEEHELL: Nono, investor jak koudy nejsem. 😀
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    JOHN_LENON: ke snidani Rolexky, k obidku APecka a k veceri neco od Pateka? :D
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    Hodinky nesundavam (kdyz nemusim), sundavam jen kdyz se jdu sprchovat (precijenom kozenej reminek to uplne nema rad). Do bazenu hodinky neberu vubec. Kdyz jdu pod vodu s pritrojema, tak mam stejne kompjutr Suunto Vyper, tam vylozene "diver" hodinky nejsou treba, stejne mam na druhe ruce kompas ... kam bych to jako dal. :D (jo jsou vlastne ustrojeni, kde kompas je na na harnesu od kridla).
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Já jsem magor.

    Hodinky jsem schopen měnit třikrát denně.
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    KANAREK1: Hodinky sundám až když přijdu večer domů, ráno je nandám a celý den je nosím. Je jedno co dělám, koupu se v bazénu, v moři nebo meju auto, Měním olej u auta nebo dělám cokoliv. Nejčastěji to jsou Breitling Avenger v titanu. Mám je od roku 2003 a krom pravidelného servisu nic nepotřebují. Jinak první Breitlig Colt Chronoraph jsem si koupil v roce 1997 a běží jak o život a myslím že mě přežijou :)
    Můj táta si koupil Seiko Navigator Timer Automatic GMT v polovině sedmdesátých let a nosil je úplně stejně a dnes je nosím i já. Jejich rezerva 48h a úplně perfektní chod je obdivuhodný na to co pamatují.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam