• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    KOUDY: To se dá číst na dva způsoby.
    Lidi nemají pauzu na oběd protože nikdy nepracují (rentiér)
    Lidi nemají pauzu na oběd protože pořád pracují (Executive / Entrepreneur)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SYDO
    SYDO --- ---
    Cena je samozrejme dost subjektivni v tom, co do toho chces nebo nechces dat. Ja je mel jako dream watch dlouhou dobu, takze nejake kompromisy by mi tu cestu ve finale prodrazily.
    SYDO
    SYDO --- ---
    BEREGOND: Ja mam exp 36 uz dva roky a nemuzu si je vynachvalit. Skoro porad na ruce, sramu uz par nasbiraly, ale vypadaji stale skvele. Vydrzi mrdu, hodi se ke kosili i k triku, diky velikosti neprekazi. Rozhodne nelituju a muzu jen doporucit.
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    SUBTITLES017: Mel jsem taky na ruce bile, na me uz velky a nefungovalo to pro me. Ty 36 jsou fajn, nevadilo mi to. Normalne nosim 40 mm Damaska a Garmin 935.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    BEREGOND: taky po nich koukam, ale na ruce jsem je jeste nemel.. bojim se, ze 36 bude maly a pokukuju po tech predchozich.. cena je samosebou prepalena, ale asi nižší nebude :D explorer II se ti nelibi? :) tyhle třeba fakt žeru

    Rolex Explorer v provedení Ocel Oystersteel, M226570-0002 | Hodinářství Bechyně
    https://www.hodinarstvibechyne.cz/cs/rolex-explorer-ii-m226570-0002/
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    BEREGOND: Pokukuju i po https://www.grand-seiko.com/us-en/collections/sbgm221g pripadne Omega Aqua Terra a treba to GS mi prijde zpracovanim vlastne dal, ale ty Explorery jsou takove univerzalnejsi.
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    Ja trochu pokukuju po Rolex Explorer I 36, mel jsem je na ruce a hrozne prijemne hodinky. Kdyz pominu dostupnost, myslite ze ta cena odpovida zpracovani, a nebo to je prepalene protoze Rolex?
    Chapu ze to je otazka za milion, spis by me zajimalo jak to vidite s obdobnyma hodinkama v tehle cenove kategorii.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    TOMMY_: jako do sbirky jako anomalii to asi chápu, ale ta cena za kus plastových hodinek mi přijde prostě overkill.. za to se přeci dají koupit už docela pěkné a daleko kvalitněji udělané hodinky.. mě je to celé prostě nějak proti srsti
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    AMSTERDAM: a ve finale se ten plastovej merch rychle osoupe a donuti koupit si nove a nebo prejit na lepsi ...
    TOMMY_: taky bych si je vlastne rad poridil a ten hype me od toho spis odrazuje.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    SUBTITLES017: Ja uz sem to tu psal. Hodi se mi to do sbirky, a ja bych je rad mel i tak. Sere me to divadylko a hype kolem toho. Ale s jinym nato paskem, jako vec ktera neni limitka a da se normalne koupit je to inho ok.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    NECROMAN: miluju ten jejich koncept. Swatch vyrabi plastovej merchandise na tema produktu sestersky Swatch Group firmy, lidi se po tom muzou utlouct, jednou za rok vyjde nova rada, legenda hodinek na mesici do nekonecna zije, atd... vsechno spravne !
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    jako really? vzdyt je to kus plastovyho bazmeku..
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    NECROMAN: Tak snad si je konecne taky poridim. Kdyz jsem se zbavil MARK III, tak at mam neco do sbirky :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Kdo už zapomněl na MoonSwatche, dnes by měla začít druhá vína prodeje v 85 zemích
    MoonSwatch's Second Generation Set For Launch Tomorrow
    https://www.watchpro.com/moonswatchs-second-generation-set-for-launch-tomorrow/
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    JJOXER: resim podobny problem, nejlepsi je jit do Koscomu, nebo nekde, kde jich maj dost, nebat se byt otravnej a proste si je nech dat na ruku.

    Ty velikosti jsou na papire zavadejici, stejne jako vzhled hodinek na peknych fotkach.

    U me nakonec zvitezily "slim-turtle" a cernej alpinist, a to jsem mel podle fotek a rozmeru vybrany uplne jiny modely.

    A soucasny 36-39mm Seiko diver jsou nejlepsi ty solary, manto moc dobry hodnoceni, uvazuju nad nima taky. SNE569P1
    VACA
    VACA --- ---
    AZIM: Tak kamos primky servis prej za 1,5k..
    VACA
    VACA --- ---
    Ale to von ti rekne predem, co je treba a kolik cca
    VACA
    VACA --- ---
    AZIM: Jako cenu uz si nepamatuju prwsne, ale jestli bude delat revitalizaci, znamena to rozebrat do posledniho sroubku, nalozit do nakyho odmastovadla, nebo co ja vim, pak to zase slozit, namazat a seridit…
    Ta korunka i s hridelkou do strojku pokud ji sezene bude stokorunova polozka. Ale proste hodiny precizni rucni prace odbornika pocitej nizsi tisice. Na hrubo odhaduju tak 2,5-3,5k se pripravit celkem za repas jednech hodinek. Asi se to bude trochu odvijet od slozitosti strojku. Me eta s komplikaci stala tak nejak komplet repas s potrebnejma dilama na etu..
    VACA
    VACA --- ---
    AZIM: Dal bych to Wildtovi na kavalirce.
    Delal mi taky utrzenou korunku, komplet repas automatek s etou, i lidem okolo me.
    Za me a moje znamy vyborna reference, dobrej pristup i cena..

    S cistym svedomim:
    Hodinářství Praha - hodiny, hodinky Traser Wenger Boccia Praha 5 Košíře, Wildt
    https://www.hodinywildt.cz/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam