• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    JJOXER: ... a oba jsou blbě.

    Je to o tom, že když máš sice na Rolexky, ale pořád máš šéfa, kterej ti říká, jak dlouho smíš bejt na obědě, tak nemáš moc čím machrovat.

    Větší flex je když nemáš Rolexky, ale z oběda se vracíš až tobě se chce :)
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    TOMMY_: Za me taky, obcas me bavi nektery Datejusty. Ale ty jejich rucicky a leskly cifernik jsou top.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    TOMMY_: asi tak nějak no.. přijde mi to za plastový swatch hodinky prostě hodně 😁
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    BEREGOND: za me je to to nejlepsi z rlx produkce
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    SUBTITLES017: a kolik to stoji vlastne? tak 10k czk max ne? to asi dam.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    JJOXER: oba dva jsou spatne, ten clovek MA pauzu na obed.

    ten meme rika, ze i kdyz mas Rolex, stale mas v zivote nejake limity a vyzvy. A to je dobre. ( a proto i milionari pracuji )
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    KOUDY: Amen.
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    SYDO: Ja to mam prave taky, libi se mi moc, a treba ze to je Rolex pro me neni zase tolik meta. Chtel bych neco od JLC ale to uz si nejak nedokazu vybrat a obhajit.
    Jeste teda bojuju s pocitem jestli vlastne nosit bezne tak drahy hodinky na ruce je pro me.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Dneska mi cuka ruka na tohle:

    Cartier Santos - Prodám - Chronomag fórum
    https://forum.chronomag.cz/topic/164566-cartier-santos/
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    SUBTITLES017: Malém jsem je na začátku roku koupil, ale proste mi přišly už moc malý. Záleží na tom, jakou mas ruku.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    KOUDY: To se dá číst na dva způsoby.
    Lidi nemají pauzu na oběd protože nikdy nepracují (rentiér)
    Lidi nemají pauzu na oběd protože pořád pracují (Executive / Entrepreneur)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SYDO
    SYDO --- ---
    Cena je samozrejme dost subjektivni v tom, co do toho chces nebo nechces dat. Ja je mel jako dream watch dlouhou dobu, takze nejake kompromisy by mi tu cestu ve finale prodrazily.
    SYDO
    SYDO --- ---
    BEREGOND: Ja mam exp 36 uz dva roky a nemuzu si je vynachvalit. Skoro porad na ruce, sramu uz par nasbiraly, ale vypadaji stale skvele. Vydrzi mrdu, hodi se ke kosili i k triku, diky velikosti neprekazi. Rozhodne nelituju a muzu jen doporucit.
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    SUBTITLES017: Mel jsem taky na ruce bile, na me uz velky a nefungovalo to pro me. Ty 36 jsou fajn, nevadilo mi to. Normalne nosim 40 mm Damaska a Garmin 935.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    BEREGOND: taky po nich koukam, ale na ruce jsem je jeste nemel.. bojim se, ze 36 bude maly a pokukuju po tech predchozich.. cena je samosebou prepalena, ale asi nižší nebude :D explorer II se ti nelibi? :) tyhle třeba fakt žeru

    Rolex Explorer v provedení Ocel Oystersteel, M226570-0002 | Hodinářství Bechyně
    https://www.hodinarstvibechyne.cz/cs/rolex-explorer-ii-m226570-0002/
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    BEREGOND: Pokukuju i po https://www.grand-seiko.com/us-en/collections/sbgm221g pripadne Omega Aqua Terra a treba to GS mi prijde zpracovanim vlastne dal, ale ty Explorery jsou takove univerzalnejsi.
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    Ja trochu pokukuju po Rolex Explorer I 36, mel jsem je na ruce a hrozne prijemne hodinky. Kdyz pominu dostupnost, myslite ze ta cena odpovida zpracovani, a nebo to je prepalene protoze Rolex?
    Chapu ze to je otazka za milion, spis by me zajimalo jak to vidite s obdobnyma hodinkama v tehle cenove kategorii.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    TOMMY_: jako do sbirky jako anomalii to asi chápu, ale ta cena za kus plastových hodinek mi přijde prostě overkill.. za to se přeci dají koupit už docela pěkné a daleko kvalitněji udělané hodinky.. mě je to celé prostě nějak proti srsti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam