• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Presny :)))

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    XMEDA: ve winderu dosly baterky uz tak pred mesicem a ja mam na ruce ted v 95% casu bud ty truhlarske tudory nebo huawei watch fit2, protoze stale nikdo nevymyslel nejakej normalni a hezkej chytrej naramek :)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KOUDY: Proc maji kazdy jinej cas? :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    AMSTERDAM: To není koupě, pouze foto
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    TANTRAMAN: gratuluju. Proztadis cenovku? (Vzhledem ke stavu?)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TANTRAMAN: Haleluja
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    7018-7001

    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    8700$

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    XMEDA: stačí, ego to dožene. ;)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    JOHN_LENON: chce to namakat ruku :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Tak jsem vybíral vybíral, až tu náhle:
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    PLATINUM_TEETH: Mircobrands jsou hodně special niche. Jestli se na to necítíš, tak to asi není pro tebe.
    Když potkám někoho s microbrand hodinkami, tak se na to nedívám skrz prsty - je to pro mě jako by měl třeba Citizeny, které většinu těch strojků vyrábí. Je to super conversation starter pro tu hrstku horologic nadšenců, ale sám bych do toho nešel - pokud by ten samotný microbrand nebyl speciální nějakým vlastním strojkem nebo materiálem atd.
    Ale dost se mi líbí věcí od Maen. Ten Unimatic se mi zdá velmi podobný Bulově - v "divers sekci" je ale těžké vymyslet něco skutečně nového.
    PLATINUM_TEETH
    PLATINUM_TEETH --- ---
    Jak to mate mentálně nastaveny při úvahách: značka, co má nějakou historii vs hezky vypadající “no name” hodinky?

    Dam příklad. Celkem se mi líbí teď ta letní limitka Unimatic. Mají svůj specificky design, Sellitu, kterou najdeš třeba v jednou tak drahých Oriskách, a nesnazi se tvrdit, ze jsou to swiss made hodinky, naopak made in Italy, sympaticky. Proste peknej produkt. Ale ta značka jako taková je pro me bez emocí, žádný heritage, žádný místo v historii, není s ničím spojena. Mám rad hezky funkční věci, co mají duši. V tomhle případě tam vnímám jen tu funkčnost a jsem na vazkach, jestli je pořídit nebo ne.

    Mate to někdo podobně?
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam