• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AJMINAOSMIČKY aneb zuby moudrosti
    Máte je? Trápí/ly vás? Máte na ně nějakou fintu nebo jen tiše trpíte? To vše a ještě něco navíc aneb zuby, pohroma huby.
    rozbalit záhlaví
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    KINGFISHER: tfuj, beztak to musi bejt neskutecnej hnus:D ale zase je fakt, ze to pomaha, to se musi nechat...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    AJMINA: ten v čechách jo.. v Irsku jsem koupil s nějakou "příchutí" .. sice to neni o moc lepší, ale určitě rozhodně lepší než ten classic hnuj..
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    KINGFISHER: Corsodyl je hnus, zrovna s nim pucuju osmicku o 106:)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    horní mám vytržené, narostly blbje a kazili se
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    mám všechny 4 .. nahoře jsou už venku a dole se probíraj ven.. nejvíc mě vždycky vadí, že se to zanítí a prostě to dělá neplechu.. je to tak rok a něco zpátky co jsem kvůli těm horním nemohl mluvit ani jíst...

    Corsodyl určitě znáte, že? :-)
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    JOKERKA: proste spravnej borec, to rikam:D takovejhle by melo bejt vic (muzu tvrdit z vlastni zkusenosti, za tento tyden jsem prolezla 5 zubarskych ordinaci...)
    jinak uspesny vkroceni do roku 2009, at nas hlodaky netrapi:D
    MINOS
    MINOS --- ---
    JOKERKA: Jako malej jsem chodil k zubari kde jsem mel taky protekci. Byla domluva ze kdyz se mi bude vrtat v tlame a me bude neco bolet ze se mam prihlasit jako ve skole. Diky tomu mam se zubarema dobry zkusenosti :]
    JOKERKA
    JOKERKA --- ---
    AJMINA: von je fakt eso na to trhani...a zase na druhou stranu jak neni suchar tak na tebe porad mluvi a nedozaduje se odpovedi coz je prima. Prave kdyz me privlekli (ano privlekli pac jsem se pri cekani v cekarne slozila po ty injekci) znovu na kreslo. Tak se na me kouk a rek tedka to trocu zatlaci. Zatlacilo to a on rika: " A tedka prijde to uplne nejhorsi..." a vrhnul na me takovej soucitnej pohled. Zahuhlala jsem neco ve smylu "jak nejhorsi??" a on vyndal tampon narval do pusy a rek "nejhorsi pro zenskou je kdyz nemuze mluvit" dal mi osmicku a odporoucel me do cekarny :D

    PAFCA: Ja to mam uz jenom kdyz tam jdu. Furt neco kecam (vetsinou to povidam mamine protoze, ano nesmejte se mi, ale maminka se mnou chodi na krev po jedny ostude radsi :D), vetsinou jsou to naprosty sracky a dokonce kdyz se opravdu hodne bojim tak mluvim na lidi co se mnou sedej v cekarne. Ted kdyz si to zpetne uvedomuju tak nevim jestli se ty lidi obcas smejou tomu co to melu za blbosti nebo jestli to je skutecne tak vtipny...ale spis se priklanim k ty prvni variante :))
    PAFCA
    PAFCA --- ---
    JOKERKA: add "vtipnost" - mě když uspávali a dávali mi čichat tamtý věci, tak sem byla zas naprosto nadšená, že je to super stav, něco jako zkouření, ale o dost lepší a tý sestřičce sem to strááášlivě s nadšenim vyprávěla. No a pak se vzbudim a neřeknu ani "au" :))
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    JOKERKA: toho zubare bych chtela znat, to musi bejt dobrej borec:) a injekce nenavidim jakykoli, brr! Ale bavi me je pichat, cha chaaa, to totiz neboli:D

    no nic, osmicka se zase nesnesitelne ozyva, slupnu tramal a pujdu haji, zejtra zase vymena drenu, aui:(
    JOKERKA
    JOKERKA --- ---
    Chachaaa! To je auditko! :D Taky se pochlubim s mejma osmickama. Jelikoz mam nejak extreme malou celist tak mi museli vyrvat i jiny zuby aby se tam vsechno veslo. Osmicky se mi zacaly klubat vcelku nedavno. Uz mam 3 venku a ta posledni se uvidi jestli pujde taky. Jelikoz mamina pracuje jako zubni laborantka tak mam tak trochu protekci u zubaru na patre. (i kdyz nekdy mi je to trapny) Doktor kterej mi to trhal je opravdu vesela kopa, v cekarne ma stredoveke vyjevy muceni svate Apolonie (patronka zubaru) a obraz renesancniho zubare s jeho nastroji (nevim od koho je ale je to obraz velice zivy).
    Kdyz mi mel trhat prvni osmicku tak si pro me dosel do laboratore a mela na sobe srikanec krve. Ale co se samotnyho trhani tyce tak je to fakt profik. Osmicky trha jako na bezicim pase a hlavne druhej den jsou nasledky minimalni (nepocitam zuby se zahnutejma korenama)
    Me teda osobne asi nevadi ani tak to trhani samotny ale spis ta injekce. Z ty mam vopravdu hruzu...Jenom jednou jedinkrat se mi stalo ze jsem skoro necejtila ze mi ji dava. Naposledy jsem mu ujela z kresla. Sestra me nedrzela tak jsem sjizdela dolu az jsem mela zada tam kde lidi mivaji nohy...
    Mimochodem taky kdyz jdete k zubari nebo na nejakej hnusnej zakrok taky potrebujete publikum a v ty chvili jste "nejvtipnejsim clovekem na svete"?
    MINOS
    MINOS --- ---
    Klub pro me :] Vsechny ctyri osmicky rostou spatne, horni ven z celisti a spodni tlaci na zuby.
    Ty napravo uz jsou nastesti venku, zakrok rychlej jenom pod lokalkou (dva roky jsem chodil s tim ze me boli cela celist kdyz mi rozstly, ale nakonec to je jen dobre). Pak jsem dva dny lezel s 39˚ a jeste par dni s cpal praskama. Od doby co zarostly diry me ty chybejici zuby bolely jenom jednou.
    Leva strana me ceka nekdy na konci ledna, neskutecne se na to tesim :]
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    JESTERICE: tak to bud rada zes vyvazla v pohode, me to delal sice taky s lokalnim umrtvenim ale vsechny mi musel nejak komplikovane pacit a u dolnich odvrtaval kus celisti aby je mel za co chytit
    JESTERICE
    JESTERICE --- ---
    Taky se přidám do klubu - osmičky mi rostly trochu blbě, nakřivo a mám malou pusu, tak jsem si pak už těma prořezanýma osmičkama kousala tvář z vnitřní strany. Doktor mě poslal ke stomatochirurgovi s tím, že je třeba vytrhnout levou horní a levou dolní. Udělali mi OPG, doktor mi dal termín cca za 3 měsíce. V den "Dů mi píchnul doktor injekci na lokální umrtvení na 4 místa do dásní, chvíli mi něco šmajchloval v puse a za čtvrt hodiny jsem byla venku i s kelímkem, ve kterým jsem měla peroxid a dvě osmičky. Ještě jsem se ptala - já myslela, že mi tu dole budete muset řezat. A on - vždyť jsem vám ji řezal... Takže fakt pohodička. Dopo jsem plivala krev a vypadala jak po mrtvici, ale odpo už jsem jedla halušky. K tomu samo antibiotika a pár tablet na bolest, jinak nic. Takže u mně dobrý :) Doporučuju všem :)
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    PAFCA: no je fakt ze ja se 3dny po zakroku cpal se nakejma painkillerama a byl rad ze sedim doma na zadku... :D
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    jako... neni to fer, proc se nekomu prorezou ani o tom nevi a jinej trpi jako blazen? :-(
    PAFCA
    PAFCA --- ---
    T_RAVEN: pulku jazyka a spodni dasen. Je to dva roky zpět, dásen už je cajk a jazyk mi pořád tak jakože "vibruje" a necítím moc levou půlku... ale vubec mě to neomezuje...

    no já chtěla všechny 4 najednou, abych nebyla odříznutá od saxofonu zbytečně dlouhou dobu no....
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    PAFCA: ?!!!? takze ti je vyndali vsechny najednou na sale a pritom ti znecitliveli pulku jazyka? to je zajmavy ze me na karlaku doporucili stomatochirurga v dejvicich, kterej mi je vyndaval po dvou za lokalniho umrtveni ...
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    no mezi nami me u rezani taky klid celkem... neprijemne to bylo, ale ze bych nejak blaznil...ale prisky kousance, vacky, bolest...a po letech taky strach ze zubare
    NELLINDA
    NELLINDA --- ---
    Teda, jen tak jako protipól do debaty, mně se prořezaly zatím dvě a fakt jsem si toho skoro nevšimla, ani ťuk.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam