• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AJMINAOSMIČKY aneb zuby moudrosti
    ZOFCZ
    ZOFCZ --- ---
    Mně asi před půl rokem začala vylézat první osmička vlevo dole. Nejdřív jsem si říkal , co je to za tupou bolest, jestli nemám aft apod. Asi po týdnu mi teprve došlo, že to jsou osmičky :D Ale už stoličky mi lezly hodně pomalu, takže teď po půl roce zub ještě plně neprorazil dáseň :D Demence
    MINOS
    MINOS --- ---
    JOKERKA: To me strihal az nakonec nejaky zbytky :]
    Prisel jsem domu asi tak v 11 dopoledne, a s malyma prestavkama jsem spal az do druheho dne do 7 do rana kdy mi zvonil budik (a kupodivu bych nemel problem spat dal). Ale vysledkem bylo ze uz druhy den jsem o nejakem trhani skoro nevedel, takze parada a do konce zivota klid :D
    JOKERKA
    JOKERKA --- ---
    MINOS: jinak este gratulace ;)
    JOKERKA
    JOKERKA --- ---
    MINOS: aaaa odstrihavani jsem zazila takyyyy! Ja jsem tam sla s tim ze mi bude trhat osmicku ktera byla venku a neee tu co ji koukala teprve odhalena spicicka.Ten doktor je skvelej v tom, ze vi ze vomdlim i pri pohledu na injekci tak prede mnou ty nastroje do posledni chvile schoval ale ja jsem videla ze na to bere nuzky a pak teprve to dlato... :D
    MINOS
    MINOS --- ---
    Dneska rano jsem prisel i o zbyle dve osmicky. Dve injekce jako minule, spodni rval asi 10 minut a pak tam jeste cosi odstrihaval (fuj) a horni byla venku asi za 10 sekund :]
    Ted lezim doma a snazim se spat... Ale jsem rad ze od nich uz mam nadobro pokoj :] Jeste ze nejsem zralok a nemam tri rady zubu.
    MARPA
    MARPA --- ---
    LUKACZECH: Aha, no na mne to zanechalo obrovský dojem. Jsem si říkala, že to tam vypadá, jako by pacienty po nezdařeném zákroku zrovna na místě i pitvali. :-)
    Koneckonců, asi je jedno, kde kdo byl.
    LUKACZECH
    LUKACZECH --- ---
    MARPA: no ale tohle je ulice U Nemocnice... a jaky tam maj zídky fakt nevim :))
    MARPA
    MARPA --- ---
    LUKACZECH: Asi to bude ono, Kateřinská je hned navazující - z ÍPáku. Mají tam takové vykachlíčkované zídky?
    LUKACZECH
    LUKACZECH --- ---
    MARPA: nevim, kde je katerinska... ale tohle je primo u karlaku... VFN, U nemocnice 2 .))
    MARPA
    MARPA --- ---
    LUKACZECH: V Kateřinský, nebo přímo na Karláku? Na mně taky pracovali medici (v Kateřinské) a je to fakt sranda - pro otrlé ;-)
    ROXY
    ROXY --- ---
    LUKACZECH: no vzhledem k tomu, že mně nedoporučili po trhání ani čimkoliv vyplachovat, pochybuju, že dva dny po zákroku by ti schválili cigára... ale to už je pak každýho věc no, já nekouřim, tak nevim...
    jinak fakt "super" jak mě ve střešovicích "informovali"... jak na běžícím pásu a informace si shánim z netu:-/ na kontrolu jsem se dnes telefonicky vnutila (včera a předevčírem jsem pocítila jakousi pachuť možného zánětu:-(, to že mám cvičit otvírání pusy, i když to bude trochu bolet mi ráčila říct sestra až dneska po telefonu, jinak prý hrozí další operace... fakt neuvěřitelný, jakýho s*aní může být kvůli jednomu zubu a hlavně jaký informace člověk od lékaře dostane, nebo spíš nedostane...
    LUKACZECH
    LUKACZECH --- ---
    tak ja byl v utery na karlaku na vyndani jedny spodni. Nejaky holky medicky tam meli zrovna praxi, takze si na me jedna zkousela poprvi davat injekci a kdyz mi ji vrazila do nervu /doktor rikal, ze prej tesne vedle nervu/ tak sem se malem pos*al.... jinak celkem fajn, trosku mi koukala, takze ji doktor jen podebral nejakym nastrojem.. holky si osahali jak je pekne podebrana a doktor ji vydloubl...
    zajdete si tam co nejdriv, holky tam prej budou jeste tejden .))
    Jinak me to porad boli, bez ibalginu ani ranu... krev mi jeste trosku tece...vyplachuju salveji...
    Jenom nevim, jak je to s kourenim... aby to nebylo nejaky skodlivy do ty cerstvy rany.. nevite?

    FNOP
    FNOP --- ---
    roxy:já byla ve čtvrtek, obě spodní naráz...zkus corsodyl!já brala analgetika jen dva dny..ted uz normalne funguju..
    ale nezasili mi to doury a vcera jsem jedla ryzi!uz nikdy!dolovala jsem to snad půlhodky en a urco tam neco zustalo...
    ROXY
    ROXY --- ---
    už mě to začíná štvát:-( jeden blbej zub! otok už nějak splasknul, je to dnes 5. den od zákroku, pořád to ale bolí (nic co by se jó nedalo vydržet, ale je to nepříjemný!, bolest jde směrem k uchu a do hlavy a krku na levé straně) beru každý den tak dva ibalginy, pusu otevřu sotva na ten kartáček (moc poctivé to čištění pak není, protože to bolí:-/)... grrrrr, já už nechci!!!
    MARPA
    MARPA --- ---
    ROXY: To se asi vztřebaj, taky mi, myslím, nic netahali. Ale byla jsem po týdnu na kontrole.
    ROXY
    ROXY --- ---
    MARPA: tak ten můj taky ještě zdaleka vyrostlej nebyl, koukal jen kousek v dásni... ale rostl pěkně rovně, tak to asi nebylo nic komplikovanýho...
    btw. doufám, že ty stehy co tam mám jsou ty co se sami vstřebaj, protože jsem nějak nepostřehla, že by doktor říkal něco o nějaké další návštěvě, kontrole nebo tak něco... jsem si ram teď nahmatala jazykem koneček tý nitě nebo co to je...
    MARPA
    MARPA --- ---
    ROXY: Já jsem je měla, ale fakt to bylo vysekávání ještě skoro nevyrostlých zubů z kosti. Tak leduj a doufej. Už by se to mělo jen zlepšovat.
    Jo, zkus špagety nebo rejži. ;-)
    ROXY
    ROXY --- ---
    JOKERKA: byl to dolní... jj, čelist nic moc, musim být opatrná při čištění zubů, jídlo si taky moc neužívám (ale nejsem ten typ, co by vydržel dva dny na nějakejch jogurtovejch nápojích nebo tak:-) protože mě právě nalevo bolí celá ta čelist při nějakym pohybu...
    MARPA: tak krve už moc neni, ale napuchlou tvář ještě mám:-( doufám, že to do zítra přejde, chci jít večer ven! antibiotika? copak se na to běžně dávaj? neberu nic a ani prý nemám ničim vyplachovat...
    MARPA
    MARPA --- ---
    ROXY: Tak co zoubek? Asi nic moc, viď? Máš antibáče?
    JOKERKA
    JOKERKA --- ---
    ROXY: a trhali ti dolni nebo horni? Me kdyz trhal dolni tak jsem mela pohmozdenou celist da se rict. Nemohla jsem si poradne zivnout tak tejden. Ne ze by to tak strasne bolelo ale nebylo to prijemny. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam