• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AJMINAOSMIČKY aneb zuby moudrosti
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    PETEKKA: Myslim, že jsem měla tohle, ale nejsem si 100% jistá http://www.lekarna.cz/parodontax-extra-300ml-0-2-ustni-voda/
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    GARBAGE: jeden den tam nemáš s tim dělat skoro nic (hlavně si nekloklat na tom místě, aby se tam mohlo vytvořit lůžko) a druhej den jsem si měla kloktat takovou vodičkou.
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    PETEKKA: No počkej, to nemáš min.den vyplachovat
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    GARBAGE: těžko říct....ted už je to jedno.. Nějak moc nevim jak se o ránu starat,..zkoušela jsem se najíst bramborový kaše, ale začlo mi to ještě víc krvácet. a čím víc si pusu vypláchnu, tím víc teče krev:(
    ach jo
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    PETEKKA: Hm tak to je teda blbý, když vidí rentgen a stejně to rve nejdřív špatně... No nevim no
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    GARBAGE: rentgen jsem měla s sebou od svý zubařky...
    ty vago to mamce tedy taky nezávidim... potíže se zubama jsou peklo:((
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    PETEKKA: A jestli to byl spodní, tak se měl podívat na rentgen..
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    PETEKKA: chudáku... :-(
    Máma má hroznou paradentózu, nechává si teď dělat spodní zuby (9ks). V pondělí jí je brousili a v úterý čtyři vytrhli. Taky peklo
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    je to prostě jak u koho. Někomu to jde raz dva a za chvíli juchá domu a druhej zažívá HC.
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    DASH: No můžeš. Ale spíš se připomen.
    DASH
    DASH --- ---
    GARBAGE: az si na to udelam cas,asi kveten.

    Muzu si pak ty zuby nechat?
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    PETEKKA: Já ty nástroje nějak nikdy neviděla...
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    DASH: Kdy?
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    PETEKKA: Taky se těším, co napíšeš...
    DASH
    DASH --- ---
    Tak mi prej rostou krive a protoze mam uzkou lebku, nevejdou se mi do pusy, takze pujdou ven.
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    DASH: jj k zubařovi určitě... můžeš to třeba chladit, ale nepomůže to nijak moc.. buď ti dá dren, nebo vytrhne... dren je imho nepříjemnější... I když koukám, že už jsem asi generál po bitvě.. každopádně by to třeba v noci mohlo natýct tak, že by jsi se udusil/a
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    DASH: šla bych k zubákovi
    DASH
    DASH --- ---
    Cau,roste mi osmicka nahore a mam oteklou dasen,boli me to az do krku,cela takova ta uzlina co se tahne pod uchem na krk.nemuzu poradne otevrit hubu a boli me z toho i ucho.myslite ze mam zanet?
    BLATO
    BLATO --- ---
    tak ja som to dala dnes..cca 3 roky som sa odhodlavala
    sla som ze na konzultaciu, kde ak je to lahsia extrakcia tak to beru hned..typek ze toto vie dat von hned a ja ze ok. bola to horna lava, bol tam kaz.
    dal injekciu a o 5 min chytil a hotovo..necitila som nic..bola som totalne v soku ako rychlo a bezbolestne to islo..makac :)
    teraz som si dala nurofen a zatial v pohode..trosku som opuchnuta.
    mam tu v zalohe kodein keby bolo zle..
    mala by som si dat von este aj dolnu, ale ta je cela nalezato ulozena a zatial nerobi problemy tak neriesim..to bude asi o dost horsie..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam