• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    Prostě každej se může špatně vyspat, i Djoker
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    tak snad ten jeden jeste prida! :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    i kdyz aspon se zacal Djok snazit a prestal to hrat na jistotu vse
    ROMI
    ROMI --- ---
    Djok je mimo nejak, nezvykle kazi dost, Thiem taky kazi vcelku dost, ale ne tak jak Djok :) uplne se mi nelibi herne teda
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Přátelé, sledujete to? Zatím hodně pěkný finále, takhle jsem to popravdě nečekal :) psáno za 3-0 ve třetím.
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    KERB: kdyz nebude zranena, muze to bejt Andreescu (tu jsem tipoval na vitezku AO), ale s tou jeji fyziognomii se obavam, ze ta naopak bude zranena uplne furt a odpiska karieru tak v 25. Jinak ten dnesni match jsem videl jen prvni set a rikal jsem si pohoda, Mugu to urve ve dvou, no a pak ... pak jsem se nedival dal a nakonec teda jsem dost cumel :D
    KERB
    KERB --- ---
    SPLIFFBOY: jj, kde je dneska ostapenko, pennetta, ...

    je mozny aby prisla era nejakyho buldozeru co sesbira vsechno? kde je nova navratilova, selesova, grafova, williamska.. ? muze to bejt osaka? nebo halep?
    KERB
    KERB --- ---
    SPLIFFBOY: jj, u tech zenskej to muze bejt snad kdokoliv z prvni padesatky, ale proc to ku*va nemuze bejt jeste jednou kvitka, snad wimbledon.. ?
    KERB
    KERB --- ---
    JOPS: no ja si naopak myslim, ze v returnech prave vynika nad vsema

    on momentalne nema slabinu, hlavu si vyresil dva roky zpatky +/- , je bez vleklyho zraneni, ma brutalni fyzicku, ted uz i solidni servis, skvelej return


    BIOBOID: jj souhlas, tahle era na tu se bude vzpominat dlouho, megatalent co tam vidim je kyrgios, ta hlava snad prijde s vekem a zkusenostma


    RUSTU: rafu bych neodepisoval zdaleka, ta francie mu proste patri,

    RUSTU: fedexe bych neodepisoval, klidne si jeste na ten wimbledon muze sahnout, to zcela urcite
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    hm, tak zenskej AO vyhrala Kenin, hracka, kterou jsem doted celkem uspesne ignoroval. na ceste za trofeji porazila Trevisan (154), Li (142), Zhang (35), Gauff (67), Jabeur (78), Barty (1), Muguruzu (32)... divna sampionka. nikdy jsem nemel rad remcani na stesti a jednoduchej los, porazila sice nizko postaveny hracky, ktery ale predtim vyradily treba hracky vyse postavene... ale stejne je z toho takova divna pachut. ted se ukaze, jestli ji GS zvedne sebevedomi a udrzi se stabilne ve spicce, nebo ji ten cirkus okolo naopak zlomi vaz, jako nejedny pred ni.
    ROMI
    ROMI --- ---
    RUSTU: tak to uz se rikalo pet let zpatky o Fedexovi, sance tam muze byt ve wimbledonu bebo us open pri dobre konstelaci vysledku, i kdyz ja uz mu teda taky neverim
    RUSTU
    RUSTU --- ---
    BIOBOID: Jo, tihle dva byli taky skvely.

    Ja se obavam, ze treba Fedex uz ted GS neda. Rafa mozna na antuce. Djokovic jich muze posbirat klidne jeste dost, kdyz bude motivovanej. Jeste ze mel tu pauzicku s Imazem, jinak uz byl ted neotresitelnej vladce statistik navzdy, si myslim.
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    RUSTU: i ve svý době Nalbandian byl takovej, že když měl formu, vypráskal všechny.... Nebo ještě DelPotro dokázal vystřelit..... ale nic dlouhodobýho.....
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    Já mám Djokera rád uplně ze stejného důvodu jako ROMI. Vždy byl ten třetí.
    Díky tomu, že "nepřemožitelné duo" začal porážet a vyhrávat turnaje, tím se stal mým nejoblíbenějším hráčem.
    Neporazitelnému terminátorovi Nadalovi se dokázal vyrovnat v pohybu a dokázal s ním v pohodě hrát dlouhý výměny z bekendu a porážet ho. Jako jedinej na světě.
    S Federerem vždycky krásnej vyrovnanej tenis, sice nemá tolik winnerů a takovou "eleganci", ale zase měl větší úderovou jistotu, především z bekendu, skvělej pohyb.

    Je to hroznej masakr, tři nejlepší hráči historie sportu a v jeden čas...
    Už jsou to skoro sportovní důchodci (Federer určitě), ale pořád jsou nejlepší na světě, o parník.
    Takže předpokládám, tipuji, že všichni tři budou mít 20+ granslamů.
    Což je neskutečný...
    RUSTU
    RUSTU --- ---
    Za me je nejvetsi hrdina Wawrinka. I v tyhle ere se dostal ke trem ruznym GS, a to utocnym tenisem. Dokazal vypraskat Big3 v nejlepsi forme. Treba AO 2014, kdy v peti setech vyprovodil Djokovice a ve finale Nadale ve ctyrech, to bylo neco.
    CARLITO
    CARLITO --- ---
    to bude smutná doba bez BIG 3 :(
    JOPS
    JOPS --- ---
    RUSTU: mne djokovic nevadi, ale mas pravdu v tom, ze v nicem uplne nevynika, ale vsechno ma strasne vypilovane do detailu a je strasne univerzalni nema zadnou slabinu at se to tyka pohybu, forehandu, backhandu, obrany, servisu
    ROMI
    ROMI --- ---
    ale kazdopadne nejlepsi era tenisu tihle tri ;) diky bohu za ne :) i kdyz pariz by mohl vyhrat i nekdo jinej :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    Djokovicuv neskutecnej skluz :)a driv byl vetsi ranar, kdyz jsem si tuhle poustel zapasy s Federerem na Us open pred osmi lety nebo kdy to uz bylo, tak byl agresivnejsi. Ale proste jsem mu zacal fandit, jak byl na zacatku ten treti vzadu :) a o to vic ho obdivuju, ze se dokazal pozvednout a oba zacal porazet, coz kor u bejcka Nadala v jeho nejlepsich letech bylo fakt neco. :) ale rozumim tomu, ze nema tak peknej styl. Feda je elegan. Rafa se rve o kazdej bod jak o zivot. A holt jednorucni backhand je krasa u Fedi, Wavrince i ted Thiema, kdyz se to umi, tak je to parada ten uder
    KERB
    KERB --- ---
    RUSTU: rozumim ti. zabejcenej rafa a elegan fedex, nic z toho nema, ale je u nej fascinujici jak vse vrati, ze clovek ma pocit jako kdyby to nebylo zas tak nic slozityho. ze super servismana udela prumernyho, ted jak zlepsil i svoje podani tak je fakt silnej, nema ted vyrazny slabiny. ale styl profesora nekoho muze nudit to jo

    me bavi kyrgios, vzdycky necim prekvapi, a ten servis to jsou sileny bomby, hraje srdcem
    ten wawruv bekend samozrejme nelze nemilovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam