• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: tak ono když vidíš, jak volno v ženském tenise je, chybí tam stabilní osobnosti, výhra v GS se prakticky losuje mezi první padesátkou...........jako pořád je mladší než Serena.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    SPLIFFBOY: Já jsem to vážně nepostřehl :-O
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    NIMBUS: blesk z cisteho nebe? tenhle comeback se resi uz mesice, sama ho oznamila v zari, uz ho dokonce kvuli zraneni v treninku i odkladala. a uprimne mu osobne moc nerozumim. mel jsem ji/mam ji rad, ale v 36 se chtit po vic jak 7 letech vratit k profi tenisu a mit ambici se prodrat do top 10, tomu snad ani ona sama neveri...
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    malinko blesk z čistého nebe :-) to mám radost
    Kim Clijstersová se vrací po sedmi letech na kurty - Sport.cz
    https://www.sport.cz/...ednicka-se-vraci-po-sedmi-letech-na-kurty-narazi-na-cesky.html#article-artcl
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KERB: tak když je to šance 50:1 tak to nemusí být holt ona.¨

    ale je to fakt losovačka. poslední 4 GS se do finále dostala nejvýše nasazená turnajová sedmička.
    KERB
    KERB --- ---
    djoker to uhrál skvěle takticky, vypustil te třetí set a pak jako šampion si došel pro výhru, bravo
    thiem udělal maximum.

    vemte si, že djoker nebyl testnutej, nemusel hledat recept během turnaje na nikoho, teď to ale podle mě dal jako šampion, hlava dole, ale dokázal se tomu postavit.


    BIOBOID: přesně tak, to je ten rozdíl mezi nima a zbytkem, napsals to přesně
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    Tihle top3 tu cestu k vítězství vždycky najdou, ikdyž se jim nedaří.
    V kritickejch chvílích, kdy se třeba takovej Berdych sesypával, hrajou svuj nejlepší tenis.
    CARLITO
    CARLITO --- ---
    I přes prohru, klobouk dolů před Thiemem, škoda, že to nedotáhl :(
    Ale co předváděl Djokovič poslední set a půl, to bylo téměř nehratelný. Jistý na servisu, fenomenální na returnu, ve výměnách téměř nechyboval, nebylo prostě kudy. Nicméně, finále se vším všudy :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    Tak je to doma, ale mic by the sem tomu neveril, kdyz jsem videl, co Djok predvadel v tom tretim setu, ale krasne se vzchopil
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Thiem už teď podle mě bez šance, neutáhl to hlavou.
    ROMI
    ROMI --- ---
    starej vlcak se vzmaha a jdeme do patyho :)
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    Prostě každej se může špatně vyspat, i Djoker
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    tak snad ten jeden jeste prida! :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    i kdyz aspon se zacal Djok snazit a prestal to hrat na jistotu vse
    ROMI
    ROMI --- ---
    Djok je mimo nejak, nezvykle kazi dost, Thiem taky kazi vcelku dost, ale ne tak jak Djok :) uplne se mi nelibi herne teda
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Přátelé, sledujete to? Zatím hodně pěkný finále, takhle jsem to popravdě nečekal :) psáno za 3-0 ve třetím.
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    KERB: kdyz nebude zranena, muze to bejt Andreescu (tu jsem tipoval na vitezku AO), ale s tou jeji fyziognomii se obavam, ze ta naopak bude zranena uplne furt a odpiska karieru tak v 25. Jinak ten dnesni match jsem videl jen prvni set a rikal jsem si pohoda, Mugu to urve ve dvou, no a pak ... pak jsem se nedival dal a nakonec teda jsem dost cumel :D
    KERB
    KERB --- ---
    SPLIFFBOY: jj, kde je dneska ostapenko, pennetta, ...

    je mozny aby prisla era nejakyho buldozeru co sesbira vsechno? kde je nova navratilova, selesova, grafova, williamska.. ? muze to bejt osaka? nebo halep?
    KERB
    KERB --- ---
    SPLIFFBOY: jj, u tech zenskej to muze bejt snad kdokoliv z prvni padesatky, ale proc to ku*va nemuze bejt jeste jednou kvitka, snad wimbledon.. ?
    KERB
    KERB --- ---
    JOPS: no ja si naopak myslim, ze v returnech prave vynika nad vsema

    on momentalne nema slabinu, hlavu si vyresil dva roky zpatky +/- , je bez vleklyho zraneni, ma brutalni fyzicku, ted uz i solidni servis, skvelej return


    BIOBOID: jj souhlas, tahle era na tu se bude vzpominat dlouho, megatalent co tam vidim je kyrgios, ta hlava snad prijde s vekem a zkusenostma


    RUSTU: rafu bych neodepisoval zdaleka, ta francie mu proste patri,

    RUSTU: fedexe bych neodepisoval, klidne si jeste na ten wimbledon muze sahnout, to zcela urcite
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam