• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    Australian Open 2024 (since 1905)
    Melbourne
    https://ausopen.com/







    rozbalit záhlaví
    KERB
    KERB --- ---
    TELVIS: kvitce se ta asijska cast tour vzdycky tak nak dari, posledni dobou
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    TELVIS: videl jsem jen prvni dva sety, jsem rad, ze to dotahla... snad Arynu zitra taky ve finale da
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    Kvitule ted skvelej match! Porazit svetovou jednicku, v krasnym zapase...klobouk dolu. Kez by letos dala grand slam..
    KERB
    KERB --- ---
    SPLIFFBOY: jj, ten její řev mi ale chybět nebude :)
    KLX
    KLX --- ---
    Tenistka Maria Šarapovová ukončila ve 32 letech kariéru - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/tenis/maria-sarapovova-konec-kariery-tenis.A200226_143536_tenis_tof
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    SPLIFFBOY: hm, tak dva tydny po tom, co jsem "prorokoval", ze letos skonci, oznamila dnes Maria Sharapova konec kariery, uz nenastoupi. jakkoliv byla kontroverzni, jsem rad, ze jsem ji mohl na vlastni oci videt v akci...
    KERB
    KERB --- ---
    NIMBUS: jj, koleno :/
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Roger out do Wimbledonu :/
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ZBYNEK: fb stranka tenis psala o tom, ze se jednalo o zdravotni problemy. pochopil jsem to tak, ze sehraly roli i v tom singlu. ale vic info, ani ofiko vyjadreni se neobjevilo. (a zapas single jsem nevidel)
    ROMI
    ROMI --- ---
    To co dneska zas predvedla Vondrousova des, zacal jsem koukat za stavu 3-1 v druhym setu, breakne ji na 4-1 a od ty doby prestala hrat, podani tragedie, na tom by mela zapracovat a prijde mi, ze kdyz na ni souperka takhle zatlaci a prestane ji to jit, tak uz se z toho nedostane, uz jsem takhle par jejich zapasu zazil, loni s Martic v tom finale, pak jen drzkuje, ze nevi co hrat a nevzchopi se. Mam pocit, ze kdyz zacnu sledovat ceskyho hrace, tak to zacne kurvit
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Netušíte někdo proč Muchová s Vondroušovou odstoupily?
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Já se na Kim zpět na okruhu těším :) Ten současnej stav, kdy fakt chybí silná, dominantní hráčka, určitě nemá šanci narušit, ale její hra byla vždycky hrozně dobře koukatelná a navíc ji mám rád už z principu za všechny výhry nad Serenou :))
    N_I
    N_I --- ---
    KERB
    KERB --- ---
    SPLIFFBOY: tj sarapova si fandila a měla silny kecy na tom svym prvnim gs po navratu a ejhle.. kde dneska je
    ROMI
    ROMI --- ---
    SPLIFFBOY: ja ji verim ☺️
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: jo, je to pravděpodobný, taky myslím, že těch vyhraných zápasů moc nebude. Ale je to oživení, rozhodně to budu sledovat.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAN_SPRCHA: ale jo, ja vim, ze ve spicce je aktualne dost deficit hracek s konzistentni formou, jen je pryc strasne dlouho... jako zrovna ji uspech a navrat na vrchol fakt preju, jen mi osobne prijde pravdepodobnejsi, ze nas ceka sledovani par vypadnuti v uvodnich kolech a pak zabaleni. prijde mi to takovy zbytecny odhcazeni pro hracku jejiho formatu, nema komu co dokazovat. ale treba se spletu a zas se vrati a urve GS jako po prvnim navratu k tenisu. Serena neni uplne benchmark imho :D ta ma vlastni kategorii. na druhou stranu treba Sharapova se po navratu ze stopky uz nikdy nevzpamatovala a letos to dle me polozi definitivne.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: tak ono když vidíš, jak volno v ženském tenise je, chybí tam stabilní osobnosti, výhra v GS se prakticky losuje mezi první padesátkou...........jako pořád je mladší než Serena.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    SPLIFFBOY: Já jsem to vážně nepostřehl :-O
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    NIMBUS: blesk z cisteho nebe? tenhle comeback se resi uz mesice, sama ho oznamila v zari, uz ho dokonce kvuli zraneni v treninku i odkladala. a uprimne mu osobne moc nerozumim. mel jsem ji/mam ji rad, ale v 36 se chtit po vic jak 7 letech vratit k profi tenisu a mit ambici se prodrat do top 10, tomu snad ani ona sama neveri...
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    malinko blesk z čistého nebe :-) to mám radost
    Kim Clijstersová se vrací po sedmi letech na kurty - Sport.cz
    https://www.sport.cz/...ednicka-se-vraci-po-sedmi-letech-na-kurty-narazi-na-cesky.html#article-artcl
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KERB: tak když je to šance 50:1 tak to nemusí být holt ona.¨

    ale je to fakt losovačka. poslední 4 GS se do finále dostala nejvýše nasazená turnajová sedmička.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam