• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    Australian Open 2024 (since 1905)
    Melbourne
    https://ausopen.com/







    rozbalit záhlaví
    ROMI
    ROMI --- ---
    SPLIFFBOY: jj porad jsem si rikal, ze uz musi povolit, ale povolila Kvitko :)
    btw. premyslel jsem, kdo z nich ma vetsi prsa :D
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ROMI: jako klobouk dolu pred rogers, furt jsem cekal, ze na ni v koncovce ten tlak dolehne, ale ustala to q hrala skvele
    ROMI
    ROMI --- ---
    asi 60 winneru nestacilo
    ROMI
    ROMI --- ---
    SPLIFFBOY: jeji klasika no bohuzel, byla lepsi, tlacila, ale az moc zase, Rogers pevny nervy a hrala dobre, kdyz ji Petra pustila zrovna.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    takova skoda ty Petry zas!
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: tam me ta diskvalifikace taky nasrala :) ale to byla vetsi rana o dost teda ,tady u Djoka mi to neprislo tak strasny
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Tennis TV || Denis Shapovalov disqualified for HITTING umpire in face - 2017 Davis Cup
    https://www.youtube.com/watch?v=3XTjvVGUyXY
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    ROMI
    ROMI --- ---
    ROMI: ok beru zpet, serenu jednou taky diskvalifikovali :) ale stejne me tyhle diskvalifikace serou
    ROMI
    ROMI --- ---
    banda buzerantu ti rozhodci, chtel bych videt, jestli by diskli cernocha
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    NIMBUS: každopádně měl teda den blbec. Upadne na rameno po tom co nedotáhnul set z 5:4 a 40:0 na příjmu.. Projede si podání a pak trefí rozhodčí. Viděl jsem malinko toho Nalbandiana
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    SPLIFFBOY: tak když máš jednou možnost vyhrát grandslam, že tam není konkurence. Teď už by skoro měl šanci u Berdych :-D přísně teda, ale asi v rámci pravidel, no...
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    what?! koukam na kvitovou a najednou info o diskvalifikaci djokera
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Já jsem naprosto nadšenej z Pironkovy a její krasojízdy! :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    A Vasik Pospisilu taky huste, uz mi asi zkurvi druhej tiket a da asi Bautistu
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    tak jo! ale bylo to o infarkt fakt. a jako klobouk dolu pred muchovou na jednu stranu, sice ten vypustenej druhej set jsem moc nepochopil, ale ustat tu koncovku tretiho setu vcetne 3 matchballu v tiebreaku, to chce nervy :)))
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    NIMBUS: strasny drama :D nechapu, co tam obe predvadej, takova houpacka, no zensky. ale tak snad to dotahne!
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: ta Mucha je taky lehce emo
    ROMI
    ROMI --- ---
    Tak Tsitsipas je buchta, nepochopim, ta next gen bude jeste chvili next to vypada
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    SLAMITCH: YES!-)
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Shapo do toho! Sice si naprosto sám posral už vlastně vyhranej třetí set, ale ten čtvrtej, kterej začal nevábně 0:3, urval skvěle. Teď se ukáže :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam