• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: Lehce jo.. jako je to kvalitní tenis, ale takovej plochej
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: tak zatim ti prvni set vysel s klikou jak hovado, ale celkove se to zacina hroutit :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    NIMBUS: schválně
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    SPLIFFBOY: a schálně to nevyberu!
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    NIMBUS: Ty zbyvajici tipy jsou teda hodne smely :D jako to byl i carreno-busta a vysel Ti, ale aby ti klapl zbytek je podle me tim spis fakt uz sci-fi ;)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: já to čekal.. Ale už to asi raději vyberu

    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    ROMI: jj slušnej styl, ve čtvrtým kanárek a pak jak ho v pátým zničil!
    ROMI
    ROMI --- ---
    Tak Careno me prekvapuje zase :)
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    NIMBUS: teď jsem si to dal... holy fuck, to je pastva pro oko, neskutečnej tenis naprosto! Na tohle období rád vzpomínám, akorát už je teda faaakt daleko :/
    KERB
    KERB --- ---
    KERB: Jo moment on je vlastně letos ještě RG
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    https://youtu.be/xXEmhjBpaMo až se budete někdy nudit, koukněte na Serenu, když ještě běhala a na top ženský tenis... A backhand, co už jsem toho neviděl :O tý Heninový je hrozná škoda, ještě mohla X let hrát, bejt zdravá!
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    JOPS: jaj přerostlej liliput. ale nějaký kouzlo má
    ROMI
    ROMI --- ---
    ZBYNEK: letos se to neda po ty pauze, jeste horsi nez normalne :)
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Poslední dobou mi sázky vůbec nevycházely. :-/ Tak jsem se teď rozhodnul, že si jdu vsadit na Williamsku a budu doufat, že moje smolná šňůra v sázkách bude pokračovat...
    KERB
    KERB --- ---
    ROMI: podle mě to přepálil strašně v tom 2016 nebo kdy to bylo, vše vyhrával, hrál hodně turnajů, dotáh to na tu světovou jedničku a pak úplně odpadl
    ROMI
    ROMI --- ---
    JOPS: v obliceji hezka, ale jak rikas, ty svaly znervoznujou :D ale musel bych ji videt v realu, abych videl jak na me pusobi :)


    KERB: videl jsem ho s japoncem a tam nezvykle dost kazil a nevypadal uplne zdravotne nebo fyzicky fit, nevim, ale tam to vyhral spis vuli, a pohyb uz nebude mit asi takovej jakej mel, na spicku uplnou se uz nevrati asi si myslim.
    KERB
    KERB --- ---
    kazdopadne jedno je jisty, v tomhle prapodivnym rocniku bere vše nová generace, skvele si to rozdaj. Medvedev je držák, tipuju malý finále Thiem x Medvedev.

    JOPS: co se tyce tenisu nevim, nevidel jsem ji jeste hrat, ... a trocha bulvaru... ty svaly za me velmi nepritazlive:))

    Co ten Murray, videl jste ho nekdo letos hrat? Proc se nedostal trochu dal? Kazi ? nebo je ve spatny kondici.. o co jde?

    bude to hezka vyzva na leden, velka trojka si to bude chtit vzit zpatky v australii, tesim se
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    JOPS: hele ta je naprosto silena. Jako jasne proti gustu zadny...ale tomuhle gustu vazne nerozumim. Me prijde ze ma vic testosteronu nez 90% muzsky populace:)
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    tak ja doufam ze to z tech co zustali da Thiem. Aspon by pohar zustal v rakousku-uhersku:)
    JOPS
    JOPS --- ---
    dotaz spise na chlapy, jak se Vam libi Sakkira ? Mne prijde jako hezka holka, ale ty svaly na ni me strasne znervoznujou :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam