• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    Australian Open 2024 (since 1905)
    Melbourne
    https://ausopen.com/







    rozbalit záhlaví
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    FRIX211: Me prijde ze Halepka docela drzi a ma to celkem srovnany. Vysledky ma konstantni.
    Ale jinak souhlas. WTA je totalni ruleta. Az prestane fedal a joker tak to mozna potka i ATP. I kdyz asi ne v takovy mire a na tak dlouho.
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    SPLIFFBOY:
    ROMI: jj přesně, Berdych byl prostě totální držák ve smyslu "kdo je pode mnou, je mrtvej, hráče nad sebou porazím jednou za 10 zápasů" (tzn. sázkařův sen, ale tak, čo bolo...), oproti tomu Plech je labil... ale úplně stejnej, jako 99% WTA, to nemá vůbec smysl takhle brát. Řekněte mi jednu jedinou spolehlivou ženskou hráčku za poslední 3 roky. Ptám se beze srandy :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    SPLIFFBOY: ale hovno, Berdych vetsinu kariéry s prehledem porazel ty pod sebou, jen s uplnou spickou vetsinou prohraval, tam to srovnani s Pliskovou dost pokulhava
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    KERB: ona je totalni berdych v suknich... v jeji pulce pavouka padaj nasazeny jak mouchy, sance na uspech rostou a ona odehraje tuzku... i kdyz chapu, ze mokra antuka ji nesedi a Ostapenko se svou palbou ma obcas vic stesti nez talentu, ale doufal jsem ve vic...

    tak zas se to v ty samy pulce pavouka zametlo vic Petre
    KERB
    KERB --- ---
    plíšková out, bída
    ROMI
    ROMI --- ---
    Ach jo skoda Veselky, on je fakt labilni :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: jo ta část kde byla Azarenka a Serena má teď 4 hráčky co si to rozdají o čtvrtfinále a nejvýš postavená v žebříčku je 116. Krejčíková
    ROMI
    ROMI --- ---
    ZBYNEK: ale jinak na sazeni je to ještě horsi nez Us open, strasny vysledky.
    ROMI
    ROMI --- ---
    ZBYNEK: ja na nej vsadil a ted trpel u Ruuda na zbytek ☺️
    KERB
    KERB --- ---
    v každým případě Korda nejdřív Seppiho, teď Isnera, no.. pěkné
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ZBYNEK: od AO 2017 vyhrala jeden turnaj a to jen o urovni international... ja uz ji odepisuju :D

    kazdopadne venku je i azarenka. pavouk se zajimave otevira... respektive halep se asi usnadnuje prace :)

    a z ceskeho derby strycova-krejcikova me vcelku prekvapila krejcikova, ze to urvala
    KERB
    KERB --- ---
    FRIX211: jj, hlavně stan nemá logiku, když má formu je k nezastavení,.. uvidíme :)
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Mladej Korda vyřadil Isnera...Teď ho bude čekat lepší z dua Kukushkin / Martinez a pak teoreticky Nadal... Budu mu držet palce, ale raději si na něj nevsadím :-)
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    ZBYNEK: Moje smolná šňůra v sázkách pokračuje - hned v prvním kole mi nevyšel tip na to, že siréna ve Francii vyhraje...
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Jo jinak kdyby někdo váhal, kde sledovat, tak super zdroj je https://sports24.club/tennis/
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    KERB: jj, Wáwra se rozjel... teď dokonce masakruje Koepfera, a ten má poslední týdny fazónu jak prase. Inu, sport občas nemá logiku :D
    KERB
    KERB --- ---
    FRIX211: btw. murray si neškrtnul no .)
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    SPLIFFBOY: achjo prostě :/
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    FRIX211: "kdyz ono hrozne foukalo. a errani hodne beha a vraci... a je chytra a hraje kratasy proti vetru, navic vitr odfoukl dost antuky a klouzalo to" lol, takova naloz vymluv, ja tuhle holku fakt nemusim.

    Roland Garros: Macháč vybojoval postup do hlavní soutěže! Martincová na Erraniovou nestačila | Tenisový svět
    https://www.tenisovysvet.cz/...vybojoval-postup-do-hlavni-souteze-martincova-na-erraniovou-nestacila
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    KERB: pravda :) Jinak Murray mi přijde rozehranější, ale antuka nikdy nebyla pro něj terno... takže jo, taky se kloním spíš k Stanovi. Ale přeju oběma.
    KERB
    KERB --- ---
    FRIX211: řikám uplácal ...-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam