• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    KERB
    KERB --- ---
    ROMI: jj, kdo ví, jak by to dopadlo, kdyby ten první dotáh, i v tom druhym to klidně mohl dát, pak už se zlomil no. já viděl taky první set včera, ale dneska jsem si dal zbytek.-)

    uvidíme co Petra dneska, tohle musí dát
    ROMI
    ROMI --- ---
    KERB: jj skret ho pekne utavil :) jsem zvedavej jestli neco predvede proti Rafovi :) budu mu fandit :)

    jj Sinner vybornej, skoda, ze nedopodaval ten prvni set, tam byl i lepsi. po prvnim setu jsem usnul uz, nechtel bych hrat takhle pozde :)
    KERB
    KERB --- ---
    takže nadal x sinner - no tywe.. sinner to sází nehorázně, ty první dva sety v 19ti letech o půlnoci v tom větru.. držet tempo s rafou a vypadat u toho jakoby nic, pěkný ... hraje s rozvahou, údery tvrdý ... zaslouží si pozornost, jsem fanoušek. ve třetím setu odešel, ale potenciál velkej, bravo, ty první dvě sady jsem se bavil skvěle

    thiem x schwartzman - tleskám diegovi, ten by tam po těch pěti hodinách mohl běhat dál, přitom má tak krátký nohy a musí vynaložit mnohem víc energie,.. nemůže moc dělat přímý body ze servisu, snad jedno eso.. všechno to musí odběhat, klobouk dolu

    ROMI
    ROMI --- ---
    ROMI: po vyrazeni Halep
    ROMI
    ROMI --- ---
    SPLIFFBOY: no uz jsem nekde cetl, ze jednickou zustava Barty, asi diky zamrazeni zebricku
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAN_SPRCHA: jo to jo. mimochodem pokud by Petra RG vyhrala, stala by se konecne svetovou jednickou. jinak se ji stane Kenin.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: tak má šanci 8:1. Tohle je už čistá loterie 50:50 každej zápas
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAN_SPRCHA: lol, tenhle rocnik je hodne blaznivej i na wta. :D ja to taaak preju ty Petre, je tri vyhry od titulu. sice na podzimni antuce... ale ted uz se muze stat cokoliv. a byl by to teda skvelej pribeh :)
    KERB
    KERB --- ---
    šlágr dne, sinner x nadal
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Hmm podoroska je jeden gem od výhry.....na to že její největší úspěch byl doteď druhý kolo na wta250.....a to není žádná teenagerská...
    N_I
    N_I --- ---
    ROMI
    ROMI --- ---
    FRIX211: jako nejvic mi prijde, ze do toho ted mlati Shapovalov :)
    N_I
    N_I --- ---
    go petra go!



    btw. moc ji to ted slusi v parizi...
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    KERB: Sinner je bůh, strašně mě baví jeho hra. Umí agresi, jak skoro nikdo teď - třeba Rublev taky jede hrozný bomby, ale míň u toho uvažuje, Sinner má chladnou hlavu a zraje hrozně rychle. Sleduju ho od Bergama 2019 a pak mi na tipech jednu doby vydělal hroznej ranec, kdy vydrtil všechny challengery a bookmakerům ještě nedošlo, co se děje :D
    KERB
    KERB --- ---
    ROMI: tak yes!
    ROMI
    ROMI --- ---
    KERB: asi tak ale Petra to na 90% nebude :)


    KERB: jj hraje dobre uz nejakej cas, ale Zverev byl prej nemocnej pisou :)
    KERB
    KERB --- ---
    ale kdo jste videl hrat Sinnera... ? já viděl kousky a hrál jak z partesu, asi bude třeba s ním počítat... Tsitsipas, Goffin, Zverev, skalpy přibejvaj..)
    KERB
    KERB --- ---
    TELVIS: je to total otevreny, asi jak se která vyspí. bohužel pro petru je to antuka

    kazdopadne petra ukazala v minulym kole tim prevratem krapet psychicky sily, tak doufejme...
    JOPS
    JOPS --- ---
    ona to ta Krejcikova projela ? no ty vole
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    ....tak jo uznavam ze Halepka je stejne nepredpovidatelna jako ostatni damy....:))))
    Videl to nekdo? Nebyla zranena?

    Tak snad tam Kvitule neco predvede.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam