• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    JOPS
    JOPS --- ---
    ona to ta Krejcikova projela ? no ty vole
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    ....tak jo uznavam ze Halepka je stejne nepredpovidatelna jako ostatni damy....:))))
    Videl to nekdo? Nebyla zranena?

    Tak snad tam Kvitule neco predvede.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    PAN_SPRCHA: a už tam je
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    A proti ní může klidně nastoupit Italská kvalifikantka co za celou kariéru ( je jí 27) vyhrála jeden jediný zápas na okruhu.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    Swiatek znicila Halep! wow! mel jsem nutkani na ni vsadit, ale prislo mi to moc blahovy :) tak ted uz to muze vyhrat kdokoliv, vcetne Petry
    KERB
    KERB --- ---
    FRIX211: jjj

    ale pozor korda jede, ten dalsi zapas chci videt
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    KERB: ten kanár! O_o
    ROMI
    ROMI --- ---
    SPLIFFBOY: ok beru, pravda je, ze kdyz Berdych mel sanci urvat grandslam nebo finale, kdyz vypadla trojka, tak neprelez dal pres Wavru nebo Murrayho zrovna
    KERB
    KERB --- ---
    PAN_SPRCHA: jj koukal jsem na zaver, katastrofa
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    FRIX211: a nakonec Vávra dojel na Frantíka z třetí stovky na divokou kartu kterej až do RG nevyhrál ani jeden zápas na okruhu ATP
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Já jsem právě schválně psal ty 3 roky, protože to vyřadilo jedinou poslední fakt stabilní hvězdu - Serenu. Ta už je teď taky ve stavu, že může vyhořet úplně s kýmkoliv. Pamatujete na ten její nedávnej zápas s Rus? To byla klauniáda první kategorie, Rus sice dovedla urvat porážku z chřtánu vítězství, ale tak...
    Nic, jdu koukat na svoji oblíbenkyni Igu Swiatek, která je sice taky labilní, ale aspoň hraje hezkej útočnej tenis, teď mají s Bouchard parádní řežbu :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    TELVIS: ani ta nesplňuje základní kritéria....ale žesnký to uměj, jenom teď prostě není žádná Graf,Seleš,Evert,Návrátilová......tam bývalo na začátko pavouka +- jasný kdo bude ve finále.
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    PAN_SPRCHA: dyt to poradne ani srovnat nejde:)
    Ale Frix zminoval posledni 3 roky. a to byl tak jedinej kdo me napad, ze ma aspon lehce stabilni vykonost oproti zbytku no..
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    TELVIS: letos docela jo, ale loni vyhrála jenom jeden turnaj, pravda byl to Wimbledon a po něm následovala klasická ženská kocovina, kdy za celej zbytek sezóny skoro nevyhrála dva zápasy po sobě. (1x na rogers cupu vyhrála dva a vypadla ve třetím)

    Srovnej to s chlapama že by někdo z top tenistů nepřelez druhý kolo prakticky za půl roku
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ROMI: ja to myslelnjen tak, ze se obavam, ze budeme celou jeji karieru sledovat marny snahy o dosazeni GS.. srovnavat wta a atp herne fakt nechci :)))
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    FRIX211: Me prijde ze Halepka docela drzi a ma to celkem srovnany. Vysledky ma konstantni.
    Ale jinak souhlas. WTA je totalni ruleta. Az prestane fedal a joker tak to mozna potka i ATP. I kdyz asi ne v takovy mire a na tak dlouho.
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    SPLIFFBOY:
    ROMI: jj přesně, Berdych byl prostě totální držák ve smyslu "kdo je pode mnou, je mrtvej, hráče nad sebou porazím jednou za 10 zápasů" (tzn. sázkařův sen, ale tak, čo bolo...), oproti tomu Plech je labil... ale úplně stejnej, jako 99% WTA, to nemá vůbec smysl takhle brát. Řekněte mi jednu jedinou spolehlivou ženskou hráčku za poslední 3 roky. Ptám se beze srandy :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    SPLIFFBOY: ale hovno, Berdych vetsinu kariéry s prehledem porazel ty pod sebou, jen s uplnou spickou vetsinou prohraval, tam to srovnani s Pliskovou dost pokulhava
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    KERB: ona je totalni berdych v suknich... v jeji pulce pavouka padaj nasazeny jak mouchy, sance na uspech rostou a ona odehraje tuzku... i kdyz chapu, ze mokra antuka ji nesedi a Ostapenko se svou palbou ma obcas vic stesti nez talentu, ale doufal jsem ve vic...

    tak zas se to v ty samy pulce pavouka zametlo vic Petre
    KERB
    KERB --- ---
    plíšková out, bída
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam