• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    KERB
    KERB --- ---
    ROMI: rozhodně joker je stále nabušen, viděl jsem asi dva zápasy na FO letos, ale žádnej pořádnej test, to bude až teď carreno-busta, snad netrefí joker zas rozhodčí jako v poslednim zápase .-) finále joker x nadal, tam neni moc kdo by jokera zastavil si myslim, nikdo nemá takovou fazonu a nadal si nenechá vzít finále od schwartzmana,
    KERB
    KERB --- ---
    ROMI: souhlas, musel by to uhrát ve třech setech, jinak psychicky nevydrží v 19ti pětiseťák s Rafou taky si myslim
    ROMI
    ROMI --- ---
    KERB: jj v Rime ho dal, ale Pariz je Pariz a tri sety :) Djokovic obcas Rafu porazel jinde na antuce a v Parizi byl pak bez sance. Tam ho dal jen jednou v podobnym pocasi :) letos doufam, ze ho da znova :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    KERB: ja se bojim, ze Petra ma konecnou dnes, ale rad se budu mylit :)

    no myslim, ze by ho Rafa utahal, trisetak na antuce nevydrzi mladas jeste psychicky s Rafou :)
    KERB
    KERB --- ---
    v každym případě, ten zápas Schwartzman x Nadal je až v pátek, takže jak tu někdo řekl "skřet" má šanci se zotavit a pokud si dobře vzpomínám, tak Nadala teď někde porazil měsíc dozadu asi, na dva vítězný, ale porazil, takže kdo ví... Nadal každopádně klobouk dolu, pořád na něj ty youngsteři nemaj Korda out, Sinner out.. drží se.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ROMI: aha, to jsem nepostrehl, skoda... ted googlim, ze udelali nejakyho kockopsa, ze kombinujou nej vysledky ze singlu a doublu z 2019 a 2020... no, budiz, co uz..
    KERB
    KERB --- ---
    ROMI: jj, kdo ví, jak by to dopadlo, kdyby ten první dotáh, i v tom druhym to klidně mohl dát, pak už se zlomil no. já viděl taky první set včera, ale dneska jsem si dal zbytek.-)

    uvidíme co Petra dneska, tohle musí dát
    ROMI
    ROMI --- ---
    KERB: jj skret ho pekne utavil :) jsem zvedavej jestli neco predvede proti Rafovi :) budu mu fandit :)

    jj Sinner vybornej, skoda, ze nedopodaval ten prvni set, tam byl i lepsi. po prvnim setu jsem usnul uz, nechtel bych hrat takhle pozde :)
    KERB
    KERB --- ---
    takže nadal x sinner - no tywe.. sinner to sází nehorázně, ty první dva sety v 19ti letech o půlnoci v tom větru.. držet tempo s rafou a vypadat u toho jakoby nic, pěkný ... hraje s rozvahou, údery tvrdý ... zaslouží si pozornost, jsem fanoušek. ve třetím setu odešel, ale potenciál velkej, bravo, ty první dvě sady jsem se bavil skvěle

    thiem x schwartzman - tleskám diegovi, ten by tam po těch pěti hodinách mohl běhat dál, přitom má tak krátký nohy a musí vynaložit mnohem víc energie,.. nemůže moc dělat přímý body ze servisu, snad jedno eso.. všechno to musí odběhat, klobouk dolu

    ROMI
    ROMI --- ---
    ROMI: po vyrazeni Halep
    ROMI
    ROMI --- ---
    SPLIFFBOY: no uz jsem nekde cetl, ze jednickou zustava Barty, asi diky zamrazeni zebricku
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAN_SPRCHA: jo to jo. mimochodem pokud by Petra RG vyhrala, stala by se konecne svetovou jednickou. jinak se ji stane Kenin.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: tak má šanci 8:1. Tohle je už čistá loterie 50:50 každej zápas
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAN_SPRCHA: lol, tenhle rocnik je hodne blaznivej i na wta. :D ja to taaak preju ty Petre, je tri vyhry od titulu. sice na podzimni antuce... ale ted uz se muze stat cokoliv. a byl by to teda skvelej pribeh :)
    KERB
    KERB --- ---
    šlágr dne, sinner x nadal
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Hmm podoroska je jeden gem od výhry.....na to že její největší úspěch byl doteď druhý kolo na wta250.....a to není žádná teenagerská...
    N_I
    N_I --- ---
    ROMI
    ROMI --- ---
    FRIX211: jako nejvic mi prijde, ze do toho ted mlati Shapovalov :)
    N_I
    N_I --- ---
    go petra go!



    btw. moc ji to ted slusi v parizi...
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    KERB: Sinner je bůh, strašně mě baví jeho hra. Umí agresi, jak skoro nikdo teď - třeba Rublev taky jede hrozný bomby, ale míň u toho uvažuje, Sinner má chladnou hlavu a zraje hrozně rychle. Sleduju ho od Bergama 2019 a pak mi na tipech jednu doby vydělal hroznej ranec, kdy vydrtil všechny challengery a bookmakerům ještě nedošlo, co se děje :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam