• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    To bylo úplně strašný na koukání :( ach jo. Petra miliardu bb, nedá nic, Kenin 4 bb, dá úplně doslova všechny. Tohle mě za Petru strašně mrzí. Ve finále fandím Swiatek, podle mě je aktuálně i silnější a byla by to úžasná story, z tolika ohledů...
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    skoda ;)
    KERB
    KERB --- ---
    SPLIFFBOY: aha, uz se mi to mota, diky .)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    KERB: jen detail, bylo to finale australian open ;)
    KERB
    KERB --- ---
    ať je to jak chce, loni finale US open, letos doufejme finale RG, to musí dát
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    SPLIFFBOY: tvl koukam, ze jsem ten zebricek mel otevrenej na zalozce race, sorry :D takze do jednicky daleko... ale Petra by se dostala do cela race rankingu za tenhle rok, pokud by RG vyhrala. otazka je, co z toho, kdyz wta finals letos zjevne nebudou.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: břišní svaly, ale s tím má problémy dlouhodobě, i v minulým kole to řešila. tady spíš odešla celkově fyzicky. dohrávala včera, je tam zima....ten tříseťák už nedala.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAN_SPRCHA: ja to nesledoval, vim, ze mela v tretim medical time, nezranila se spis predtim?
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    tak ne, souperkou v semi bude Kenin. Petra s ni ma bilanci 2:0, porazila ji vloni v Madridu (na antuce, byt specificke) a predvloni v Miami. je to otevreny. ale chci verit, ze to muze dopadnout ;)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: to by nesměla mít Collins ve třetím setu 8% úspěšnost prvního servisu

    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ted by mohla collins eliminovat kenin, kdyz uz s ni ma bilanci 3:0 :)))
    ROMI
    ROMI --- ---
    Petra valec :) dobre ona
    KERB
    KERB --- ---
    takže ano!
    MUCHI
    MUCHI --- ---
    a je to tam :)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    zatím to jde dobře, 1. set za 35 minut, pokud Petra udrží servis na stávající úrovni, semifinále je v kapse
    ROMI
    ROMI --- ---
    TELVIS: Ale Rogera tam porazil uz vickrat :)
    KERB
    KERB --- ---
    TELVIS: ovšem pozor, fedex by mu to mohl vzít na AO v 2021, to by se hezky uzavřelo .. potvrdil účast, ou jes
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    bylo by to dost symbolicky.
    Loni Joker porazil Rogera na jeho pude ve Wimbledonu, a letos by mohl dostat Rafu v jeho dome na RG....
    KERB
    KERB --- ---
    ROMI: rozhodně joker je stále nabušen, viděl jsem asi dva zápasy na FO letos, ale žádnej pořádnej test, to bude až teď carreno-busta, snad netrefí joker zas rozhodčí jako v poslednim zápase .-) finále joker x nadal, tam neni moc kdo by jokera zastavil si myslim, nikdo nemá takovou fazonu a nadal si nenechá vzít finále od schwartzmana,
    KERB
    KERB --- ---
    ROMI: souhlas, musel by to uhrát ve třech setech, jinak psychicky nevydrží v 19ti pětiseťák s Rafou taky si myslim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam