• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    ROMI
    ROMI --- ---
    skoda, ze nema zadny prsa holka, v tom obleceni na me pusobi jako takovej hastros :) ale tenis hraje paradni uz nejakej cas, jen jsem necekal az takovyhle pruraz az na vrchol :)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    FRIX211: popravde kdyz jsem ji videl v cervenci prohrat na stvanici proti muchovy, nemel jsem pocit, ze vidim hrat nejaky vyjimecny talent, byt tak o ni tou dobou uz vsichni mluvili. absolutne bych se nenadal toho, ze sotva o tri mesice pozdeji dokraci pro GS. ale zjevne je vyjimecne silna na antuce. lidsky je mi sympaticka, prat ji proti Kenin bylo super snadny :D snad ji uspech nesemele a odnese si sebevedomi do dalsich zapasu
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Iga naprostej válec, navíc je to taková milá holka - trochu mi připomíná Petru v době jejího prvního Wimbledonu. Ale herně prostě - WOW. Sleduju ji pořádně od loňska, možná si vzpomenete jak právě na FO otáčela po kanáru v prvním setu proti Puig... už tam bylo vidět, že na to brzo bude mít.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    FRIX211: imho je tohle odpovídající
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    ROMI: s finále máš recht. Jinak tam rozhodně favorizuju Rafu. Podle mě max. ve 4 setech to má v kapse.
    ROMI
    ROMI --- ---
    trosku se bojim, ze da i Djoka, rad bych, abych ho porazil i v jeho kralovstvi ve finale :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    FRIX211: Djok to trosu podcenil ten konec, pro me to skoda neni, ve finale by ho Rafa smetl Tsitsipase.
    ale jak i trefne napsal kamost. " ale zatimco Djok si vybira slabsi chvili dneska, Rek hraje svuj strop.. a ani jeden to neni schopnej zopakovat " :)
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    ROMI: strašná škoda toho pátýho setu... celýho. To vzepjetí, ty skoro 2h od prvního matchballu, to bylo do Ciciho naprosto epický. Ten kluk si pro GS jde, stopro, otázka je jenom čas.
    ROMI
    ROMI --- ---
    Nezvykly zavahani Djoka v tom tretim setu a Tsitsipas do nej zacal busit jak Wavra v dobach jeho slavy, to na nej jediny plati asi. Jeste se zapoti ted
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    To bylo úplně strašný na koukání :( ach jo. Petra miliardu bb, nedá nic, Kenin 4 bb, dá úplně doslova všechny. Tohle mě za Petru strašně mrzí. Ve finále fandím Swiatek, podle mě je aktuálně i silnější a byla by to úžasná story, z tolika ohledů...
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    skoda ;)
    KERB
    KERB --- ---
    SPLIFFBOY: aha, uz se mi to mota, diky .)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    KERB: jen detail, bylo to finale australian open ;)
    KERB
    KERB --- ---
    ať je to jak chce, loni finale US open, letos doufejme finale RG, to musí dát
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    SPLIFFBOY: tvl koukam, ze jsem ten zebricek mel otevrenej na zalozce race, sorry :D takze do jednicky daleko... ale Petra by se dostala do cela race rankingu za tenhle rok, pokud by RG vyhrala. otazka je, co z toho, kdyz wta finals letos zjevne nebudou.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: břišní svaly, ale s tím má problémy dlouhodobě, i v minulým kole to řešila. tady spíš odešla celkově fyzicky. dohrávala včera, je tam zima....ten tříseťák už nedala.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAN_SPRCHA: ja to nesledoval, vim, ze mela v tretim medical time, nezranila se spis predtim?
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    tak ne, souperkou v semi bude Kenin. Petra s ni ma bilanci 2:0, porazila ji vloni v Madridu (na antuce, byt specificke) a predvloni v Miami. je to otevreny. ale chci verit, ze to muze dopadnout ;)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: to by nesměla mít Collins ve třetím setu 8% úspěšnost prvního servisu

    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ted by mohla collins eliminovat kenin, kdyz uz s ni ma bilanci 3:0 :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam