• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přístup odmítnut.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    WYMA
    WYMA --- ---
    epicky, to se casto nevidi :)
    sabalenka mi stejne od zacatky svym hernim projevem prisla lepsi.
    GODEFROI
    GODEFROI --- ---
    N_I: Zejtra to bude s Brady o tom kdo da vetsi delo, Sabalenka by ji mohla zastavit. Ze by pak belorusky finale..
    N_I
    N_I --- ---
    GODEFROI: jako sabalenka velkej obrat...to se moc casto nevidi! agresivita ji zacla vychazet!
    GODEFROI
    GODEFROI --- ---
    N_I: Tak vypadá to že jí Sabalenka umlátí. Naštěstí, na její agresivní styl se skvěle kouká.
    Zatím asi možná nejzajímavější zápas v Ostravě.
    N_I
    N_I --- ---
    sabalenka dostava hroznej kour od tormo..supr spanelka!!

    mam jednoho takovyho kamose..vsechno vrati...az te to vydepta...a pak ti nahodi kratas...silenec...ma anti styl ale turnaje s tim vyhrava...nekonecny vymeny...
    N_I
    N_I --- ---
    TELVIS: djoker byl lehce lepsi jen v kratasech..:) ....nez dal nadal ten bozskej uder asi 3cm od pasky a s 5cm odskokem...
    ROMI
    ROMI --- ---
    TELVIS: jo no dnes byl neskutecnej, v ty parizi je buh. Uz tolik let vzdy s ocekavanim cekam, ze ho tam nekdo porazi a vzdy pak jen cumim, jak jsou bez sance. Aspon, ze ty dva zapasy jsem zazil :-D ale je to malo :-)
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    Tak sem doufal ze se ve tretim setu nejak rozjede, ze se to nejak zdramatizuje, protoze tyhle 2 uz proti sobe hrat letos asi neuvidime...ale ani h*vno. Rafa jel jak naspeedovanej valec a nedal djokorovi ani cuchnout.
    N_I
    N_I --- ---
    djoker asi brzo nekoho trefi...civoe rafa mu dava slusne....
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAN_SPRCHA: vidim tam propastny rozdil v povaze :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    No, aby nedopadla jak Ostapenko, věkově i stylově to docela odpovídá
    ROMI
    ROMI --- ---
    skoda, ze nema zadny prsa holka, v tom obleceni na me pusobi jako takovej hastros :) ale tenis hraje paradni uz nejakej cas, jen jsem necekal az takovyhle pruraz az na vrchol :)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    FRIX211: popravde kdyz jsem ji videl v cervenci prohrat na stvanici proti muchovy, nemel jsem pocit, ze vidim hrat nejaky vyjimecny talent, byt tak o ni tou dobou uz vsichni mluvili. absolutne bych se nenadal toho, ze sotva o tri mesice pozdeji dokraci pro GS. ale zjevne je vyjimecne silna na antuce. lidsky je mi sympaticka, prat ji proti Kenin bylo super snadny :D snad ji uspech nesemele a odnese si sebevedomi do dalsich zapasu
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Iga naprostej válec, navíc je to taková milá holka - trochu mi připomíná Petru v době jejího prvního Wimbledonu. Ale herně prostě - WOW. Sleduju ji pořádně od loňska, možná si vzpomenete jak právě na FO otáčela po kanáru v prvním setu proti Puig... už tam bylo vidět, že na to brzo bude mít.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    FRIX211: imho je tohle odpovídající
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    ROMI: s finále máš recht. Jinak tam rozhodně favorizuju Rafu. Podle mě max. ve 4 setech to má v kapse.
    ROMI
    ROMI --- ---
    trosku se bojim, ze da i Djoka, rad bych, abych ho porazil i v jeho kralovstvi ve finale :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    FRIX211: Djok to trosu podcenil ten konec, pro me to skoda neni, ve finale by ho Rafa smetl Tsitsipase.
    ale jak i trefne napsal kamost. " ale zatimco Djok si vybira slabsi chvili dneska, Rek hraje svuj strop.. a ani jeden to neni schopnej zopakovat " :)
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    ROMI: strašná škoda toho pátýho setu... celýho. To vzepjetí, ty skoro 2h od prvního matchballu, to bylo do Ciciho naprosto epický. Ten kluk si pro GS jde, stopro, otázka je jenom čas.
    ROMI
    ROMI --- ---
    Nezvykly zavahani Djoka v tom tretim setu a Tsitsipas do nej zacal busit jak Wavra v dobach jeho slavy, to na nej jediny plati asi. Jeste se zapoti ted
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam