• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    Australian Open 2024 (since 1905)
    Melbourne
    https://ausopen.com/







    rozbalit záhlaví
    ROMI
    ROMI --- ---
    JOPS: jj je no, taky mi to u nej prijde nejakej cas uz.
    Btw. Thiem byl nejak indisponovan bo ho Dimi takhle smetl jako normalne?
    JOPS
    JOPS --- ---
    ROMI: je to mozny, ale ted ho vidim fakt po delsi dobe a on neni tlustej, to vubec, ale oblicej mi prijde takovej napuchlej no :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    JOPS: hele to uz se resilo loni mam pocit, i jeho pritelkyne ho nejak branila na socialnich sitich
    JOPS
    JOPS --- ---
    ted koukam na Djokovic vs Raonic a neni Raonic v obliceji takovej vic oplacenej? :) nevim, pamatuji si ho o dost hubenejsiho :)
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Korda je v Delray Beach ve finále, TOP100 má na dosah... Jak to vidíte? :)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ha! pliskova venku v druhym kole s kvalifikantkou z konce treti stovky. mel jsem tuseni a nutkani si vcera v noci proti ni vsadit, kurz kolem 10:1, skoda, musim vic verit svoji intuici, tohle byl ukazkovej kiks, jaky pliskova umi :)))
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    N_I: ta holka vypadá čím dál tím líp
    N_I
    N_I --- ---
    LOKATOR
    LOKATOR --- ---
    SPLIFFBOY: Neurve,Plíšková není výherní tip hráčky.Sportovně na to možná má,ale výkony její hlavy a psychiky jsou nedostatečné k velkému vítěztví.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    hmmmm, Pliskova angazuje pro dalsi sezonu Saschu Bajina! tak to jsem zvedavej, jestli pod nim konecne urve GS. myslim, ze je to na wta okruhu jedna z nejlepsich moznych voleb
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Teď jsem si teprve všiml, že tam nejsou čároví!
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: mám vsazeno na vítězství Rafy na turnaji.. Tak jsem zvědav na to, jak se s tím už dnes popere :-D po delší době se mi ten turnaj letos fakt líbí, dost fakt pěknejch zápasů
    ROMI
    ROMI --- ---
    Thiem je zvlastni pripad tenisty, pri matchballech byva nervozni a obcas to posere, ale kdyz mu tece do bot, tak se dokaze zase strasne zvednout :) uz sem dnes oslavoval Djoka v tiebreaku, kdyz vedl 4-0, ale pak jsem si vzpomnel na minuly rok, kdy to bylo neco podobnyho, kde ho prohral a rikam si, ze nebudu machrovat jeste predcasne :D A Thiem to zvladl otocit jeste ten tiebrak na 6-4, aby vyhral 7-5
    GODEFROI
    GODEFROI --- ---
    Viděl jsem kus finále ve Vídni, oba hodně silný na servisu, takže to bylo hodně o tom kdo líp zareturnuje. Andrej celkově jistější ruka a zasloužená výhra, do roka může být v Top 5. Doufám, protože na jeho hru se dobře kouká.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: tak jsou věci co se dají říct různě a mají stejný význam :-)
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    ROMI: já to viděl celý. Kombinace toho, že Sonego hrál absolutně bez respektu a fakt hodně dobře, a že na to Novak zjevně tak trochu mrdal.
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: proc by to nemohl rict? :) byl to logickej krok, ktery kazdy chapal, tak proc by rikal neco jineho? :) bylo by divny, kdyby nemel ambice, to by nebyl tam kde je
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    PAN_SPRCHA: dobře mu tak. Když už dopředu říkal, jak tam jede jenom aby trhnul rekordy Fedexe a Big Peta
    ROMI
    ROMI --- ---
    Nekoukal na to nekdo, pac vysledkove to nedokazu pochopit, to hral tak blbe nebo chytl Sonego zivotni slinu dneska?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Wtf Djokovič? Ta Vídeň mu nějak nevyšla
    N_I
    N_I --- ---
    WYMA: prave proto me to tak trklo, byla lepsi ale zdeptana tou houzevnatosti spanelky ktera vsechno vratila a cekala na chybu kery prisli...ten obrat je ulet...ale zazslouzene pak...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam