• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    JOPS
    JOPS --- ---
    ta Muchova ted, to je dobrej adrenalin :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    SLAMITCH: no jako v tom 4. setu dost nezvykle kazil, jako by mu dosla fyzicka pak a Cipisek se zlepsoval dost pak.
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Já jsem dneska v noci po delší době odpadl, za stavu 1:6, 0:2 a začátek medical jsem si říkal tyjo, kdo vsadil Barty ve dvou setech tak má nejsnáz vydělaný prachy na světě. INU! Když jsem se probral, tak jsem se skoro musel polejt studenou vodou, nevěřil jsem svým očím. Totál masakr! A respekt Barty za to, že férově uzná, že tohle si prohrála sama, že to MTO nebylo.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ja koukal v noci na Muchovou s Barty. po prvnim setu, kterej Karolina projela 1:6 a trval 24 minut to vypadalo, ze pujdu spat brzy... nakonec to trvalo pres dve hodiny a Karolina se v prubehu druhyho setu fakt stala dominujici hrackou, zatim co svetova jednicka se propadla. Nicmene ten medical time-out na konci prvniho setu je kontroverzni, uplne jsem cekal, ze se fanousci Barty budou moct posrat, kdyz Karolina v interview na kurtu ten MTO zduvodnila tim, ze se necejtila ve svoji kuzi, motala se a nemohla poradne zaostrit. Jako za me je to asi legit, kdyz hrali ve 30 stupnich ve stinu , ale pro spoustu lidi je ted cheater, co jen chtel vyhodit Barty z koncentrace.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Dneska se ty obraty nějak vyvedly :-)
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Wow!!! Tsitsipas z 0:2 na 3:2 proti Rafovi a nebylo to tím, že by to Rafovi najednou nešlo. Nechápu a asi nejsem jedinej :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    Jestli vystreli i Djoka, tak budu cumet :)
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    No a je to tam, ale teda přes zraněnýho Dimiho, chudák. No nicméně Aslan for the win!
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Nevím jak vy, ale hrozně se těším na Karatsev vs. Dimitrov. Podle mě má Karatsev reálnou šanci to urvat, když zapne, tak hraje šílený bomby. Není to ani úplný překvapení, posledních pár měsíců hrál skvěle i na všech challengerech kde byl.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: combination od bad day and physical issues
    ROMI
    ROMI --- ---
    JOPS: jj je no, taky mi to u nej prijde nejakej cas uz.
    Btw. Thiem byl nejak indisponovan bo ho Dimi takhle smetl jako normalne?
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    JOPS: dneska ani ten Djoker moc nesimuloval
    JOPS
    JOPS --- ---
    ROMI: je to mozny, ale ted ho vidim fakt po delsi dobe a on neni tlustej, to vubec, ale oblicej mi prijde takovej napuchlej no :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    JOPS: hele to uz se resilo loni mam pocit, i jeho pritelkyne ho nejak branila na socialnich sitich
    JOPS
    JOPS --- ---
    ted koukam na Djokovic vs Raonic a neni Raonic v obliceji takovej vic oplacenej? :) nevim, pamatuji si ho o dost hubenejsiho :)
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Korda je v Delray Beach ve finále, TOP100 má na dosah... Jak to vidíte? :)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ha! pliskova venku v druhym kole s kvalifikantkou z konce treti stovky. mel jsem tuseni a nutkani si vcera v noci proti ni vsadit, kurz kolem 10:1, skoda, musim vic verit svoji intuici, tohle byl ukazkovej kiks, jaky pliskova umi :)))
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    N_I: ta holka vypadá čím dál tím líp
    N_I
    N_I --- ---
    LOKATOR
    LOKATOR --- ---
    SPLIFFBOY: Neurve,Plíšková není výherní tip hráčky.Sportovně na to možná má,ale výkony její hlavy a psychiky jsou nedostatečné k velkému vítěztví.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam