• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    SPLIFFBOY: jj, ona má hlavně formu letos, oproti tomu Sakkari je v loji, tak se to pěkně sešlo. No ale stejně je zajímavý, jak se z Krejči stává postupně singles hráčka, přitom v doubles má GS tituly, ale prostě ten singl furt ne a ne. A najednou...
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    FRIX211: tak Krejcikova ma poslednich par mesicu (od French Open) velmi dobrou formu. az popoleze jeste tech par mist, co ji deli od top50, a nebude uz se muset protloukat kvalifikacema, mohla by jit jeste kousek vejs. celkem paradox na to, jak dlouho pro ni byla zakleta cela top100... a jak se tam konecne probojovala, zda se tam bejt jako doma :)
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Macháč v Nur-Sultan finále dost pěkný, a ještě větší fór byla teda Krejčíková proti Sakkari. Zajímavej den :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    T mínus týden
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak to byla demolice, pekne na nej vlitnul a Medved to pak nezvladl psychicky a dost kazil, no porad jsou nekde jinde Djok s Nadalem v tech fnale :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: jo to si pamatuju, to byl Djok hodne mimo v tu dobu a mam pocit, ze Berdych nejak dostal v ty dobe od Goffina 6-0 6-1 nebo nejak tak
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI:simtě i Jirka Veselý má s Djokem 100% výher H2H
    ROMI
    ROMI --- ---
    FRIX211: no to uz o necem vypovida, to moc lidi rict nemuze s Djokem :D
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    No ale H2H mají vyrovnanou, snad to bude pěkná bitva aspoň :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: Tak :-D
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: no ty Djokovi urcite nefandis vid :D to bych se taky nebal :D
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: já bych se toho nebál ;-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    Tak Medvedev ma paradni fazonu, bojim se, ze Djoka ve finale porazi. Pokud mu neselze hlava, tak je pro me favorit.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    skoda. nicmene Karolina skvelej vykon, mohlo by ji to dodat sebevedomi a nakopnout jeste vic v tehle sezone, mela skvelej turnaj.
    JOPS
    JOPS --- ---
    ta Muchova ted, to je dobrej adrenalin :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    SLAMITCH: no jako v tom 4. setu dost nezvykle kazil, jako by mu dosla fyzicka pak a Cipisek se zlepsoval dost pak.
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Já jsem dneska v noci po delší době odpadl, za stavu 1:6, 0:2 a začátek medical jsem si říkal tyjo, kdo vsadil Barty ve dvou setech tak má nejsnáz vydělaný prachy na světě. INU! Když jsem se probral, tak jsem se skoro musel polejt studenou vodou, nevěřil jsem svým očím. Totál masakr! A respekt Barty za to, že férově uzná, že tohle si prohrála sama, že to MTO nebylo.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ja koukal v noci na Muchovou s Barty. po prvnim setu, kterej Karolina projela 1:6 a trval 24 minut to vypadalo, ze pujdu spat brzy... nakonec to trvalo pres dve hodiny a Karolina se v prubehu druhyho setu fakt stala dominujici hrackou, zatim co svetova jednicka se propadla. Nicmene ten medical time-out na konci prvniho setu je kontroverzni, uplne jsem cekal, ze se fanousci Barty budou moct posrat, kdyz Karolina v interview na kurtu ten MTO zduvodnila tim, ze se necejtila ve svoji kuzi, motala se a nemohla poradne zaostrit. Jako za me je to asi legit, kdyz hrali ve 30 stupnich ve stinu , ale pro spoustu lidi je ted cheater, co jen chtel vyhodit Barty z koncentrace.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Dneska se ty obraty nějak vyvedly :-)
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Wow!!! Tsitsipas z 0:2 na 3:2 proti Rafovi a nebylo to tím, že by to Rafovi najednou nešlo. Nechápu a asi nejsem jedinej :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam