• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    Vondrousova mi driv prisla celkem mentalne odolna... ale casto ji trapi zraneni a pri tech navratech je proste hrozne znat, ze nema zapasovou praxi dost. kazdopadne dnes jsem nekoukal. a prohrat s Gauff zas takova ostuda neni, i kdyz ten bagel v druhym setu nevim :D
    kazdopadne cumim, ze Martincova vyradila Bertens. skoda, ze ji neumim rad :D
    a Pliskova se prala se Sevastovou ve trech setech, to mi moc dobry neprijde :) to si ji Pegula v pristim kole namaze na chleba... coz si koukam myslej i sazkovy kancelare, ten kurz pro zapas svetovy 6 vs 36 mi lichotivej pro Karolinu neni, dost se hleda letos. doufam, ze kvuli tomu zbrkle neutne spolupraci s Bajinem driv nez poradne zacala.
    ROMI
    ROMI --- ---
    ale jinak nasi dneska dobry vcelku :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    ja chvili koukal na Vondrousovou a ta holka ma spatnou psychiku, necha se rozhodit
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    NIMBUS: Doufam ze daj rogera az na vecer....
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    to bude zase pracovní morálka.. už dneska se jedu uklidit na homeoffice odpoledne a to ještě ani nehraje ten Roger
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    ROMI: 10/11, Chardy/Evans to mají zejtra
    ROMI
    ROMI --- ---
    zatim tam nic nevidim, asi az 10. to vypada
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    ROMI: Uz se vi kdy hraje?
    Radeji bych ho videl s Evansem.
    ROMI
    ROMI --- ---
    a jsem na Rogera zvedavej po roce :)
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    FRIX211: Evans hraje posledni pul roku konstantne dobre. u Chardyho beru rotterdam jako takovej ulet...
    ROMI
    ROMI --- ---
    FRIX211: ja tipnu Evanse, ale kdybych to vsadil, tak mi to nevyjde klasicky :)
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Koho vidíte jako soupeře pro Rogera? Evans nebo Chardy? Sázkovky to sice solí na Evanse, ale H2H je 3:1 pro Chardyho, a ten navíc teď v Rotterdamu vypadal v super formě... podle mě to Chardy nějak zvládne.
    ROMI
    ROMI --- ---
    zacla hrat loni dobre v tom lockdownu, co si pamatuju, a vydrzelo ji to :)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    FRIX211: ja bych tu vyhru vubec nerelativizoval tim, ze je Sakkari v loji, naopak, letos porazila hodne top hracek a prohry mela vetsinou taky jen se spickovejma hrackama. vcera treba nemela svuj den, zapas jsem nevidel. kazdopadne Krejcikovy to preju, uz to vypadalo, ze single vzda, a najednou prulom :)
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    SPLIFFBOY: jj, ona má hlavně formu letos, oproti tomu Sakkari je v loji, tak se to pěkně sešlo. No ale stejně je zajímavý, jak se z Krejči stává postupně singles hráčka, přitom v doubles má GS tituly, ale prostě ten singl furt ne a ne. A najednou...
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    FRIX211: tak Krejcikova ma poslednich par mesicu (od French Open) velmi dobrou formu. az popoleze jeste tech par mist, co ji deli od top50, a nebude uz se muset protloukat kvalifikacema, mohla by jit jeste kousek vejs. celkem paradox na to, jak dlouho pro ni byla zakleta cela top100... a jak se tam konecne probojovala, zda se tam bejt jako doma :)
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Macháč v Nur-Sultan finále dost pěkný, a ještě větší fór byla teda Krejčíková proti Sakkari. Zajímavej den :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    T mínus týden
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak to byla demolice, pekne na nej vlitnul a Medved to pak nezvladl psychicky a dost kazil, no porad jsou nekde jinde Djok s Nadalem v tech fnale :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: jo to si pamatuju, to byl Djok hodne mimo v tu dobu a mam pocit, ze Berdych nejak dostal v ty dobe od Goffina 6-0 6-1 nebo nejak tak
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam