• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Pošlu Petře fakturu za léčbu mojí srdeční arytmie.
    No, in other news - Otte masakruje Zvereva a je to sranda sledovat, doporučuju! :D
    KERB
    KERB --- ---
    tak Thiem je venku, hmmm..
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    To jo, kdyz odvracela matchball, tak uz jsem ji skoro videl balit domu :D a pak v rozhodujicim setu zacla kloudne servirovat a byla to uplne jina hra.

    Jinak teda ale ten posunutej roland garros ma dost o nicem tv pokryti. Jen jeden eurosport a vic nic. Snad to v pozdejsich fazich bude lepsi.
    JOPS
    JOPS --- ---
    koukal jsem na Kvitovou a byl to trochu porod zapas :)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    tak Krejcikova ziskala svuj prvni titul WTA (a novy zebrickovy maximum 33.). snad se teda prognoza stran brzkeho vyppadnuti na FO nenaplni :))) minimalne druhy kolo ma ale imho jisty, protoze v prvnim hraje s Kristynou Pliskovou, co letos hraje totalni tuzku. hypoteticka Alexandrova v druhym nebo Svitolina v tretim uz jsou samozrejme jiny kafe :D
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAN_SPRCHA: ses moc skarohlid :D i v zenskym tenise se hraje na aktualni formu a sebevedomi, k tomu muze byt uspech ve Strasburku pro Barboru dobrej. ale samozrejme, furt je to WTA, deep run na FO negarantuje nic :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: že by v ženském tenisu byly nějaký vítězný vlny jsem si nevšiml.
    Štrasburk se hraje tradičně před RG. Z posledních deseti finalistek vypadly na RG tři v prvním kole, čtyři ve druhém a tři ve třetím.
    Takže asi tak
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    Krejcikova je ve Strasburku uz v semifinale a bude v nem nejvys nasazena. Pokud si prenese pohodu a viteznou vlnu i na pristi tyden na Roland Garros a vystrihne tam nejakej solidni vysledek, tak zebrickovy maximum muze jeste slusne nakopnout. ctvrte kolo z lonskeho FO z podzimu se asi ale odecita uz ted, co?
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Super, Káča porazila Sirénu!!! :-)))
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    N_I: nekde v komentarich na fb jsem cetl, ze za poslednich 20 let se to stalo 4x
    N_I
    N_I --- ---
    to není úplně časté dostat ve finále turnaje dva kanáry..nebo je?
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    ROMI: Já to Rafovi přeju. A match to byl famózní, to se ví :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    ale Rafa s Nolem to vynahradili, skoda, ze ho nesekl Nole :) tak snad v Parizi ho nekde sekne, budu doufat :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    SPLIFFBOY: vždy to znovu otevře otázku prize money. Btw finále Rafa Nole klepe na dveře ;-)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    BIOBOID: tonevim, kazdopadne bych nechtel bejt divak, co zaplati 100+ euro za listky na finale a muze jit za 3/4 hodky zas domu :) ale at jsme fer, koukl jsem ted na sestrih a nezda se, ze by to Karolina znudene odchodila, jak se ji obcas prihodi. Ale Swiatek dominovala no, zjevne by mohla klidne zopaknout RG titul.
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    SPLIFFBOY: Uhrála 13 míčků, není to nějaký rekord?
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ups, Karolina ve finale v Rime krapet s ostudou :) 0:6 0:6
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI
    ROMI --- ---
    vypadalo, ze odchazi fyzicky, ale slusne to dokoncila nakonec jeste :)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    FRIX211: ja se priznam, ze po tom tiebreaku v druhym setu jsem vzdal stream a uz jen koukal na skore, protoze na to pretahovani o breaky uz asi zacinam bejt starej :D chvilema jsem to jeste pustil, ale stream je oproti skore opozdenej a ja samym napetim furt koukal, kdo kterej game urve. karolina je fakt husta, roste ji sebevedomi, pod kotyzou se neztrati, hlavne at to zdravi uz drzi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam