• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    ROMI
    ROMI --- ---
    Ty Stephensovy ted padaj samy lajny, hruza, i s Pliskovou hrala paradne
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    PAN_SPRCHA: tak samo to budu přát Markétě
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NIMBUS: no jak nám tady jsou ty předpovědi tak příští kolo končí
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Já před chvílí dokoukal Badosu a hodně mi připomíná Šarapku a ještě o toho neřve. Asi jí budu fandit. A ještě tzn si projel její letošní zápasy a má docela formu, holka.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAN_SPRCHA: ha! a s kanarem ve tretim jo? to koukam :) ja ted fandim Collins, jak ji jinak nemam rad, tak ted chci, aby vyradila Serenu :D jinak je to otevreny no, furt mi jako nejpravdepodobnejsi vychazi ta Iga... ale dalsi favoritky uz z klobouku tahat nebudu, je to zas WTA ve sve nejlepsi forme :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: jo tak Sabalenka taky ne:)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    a s muchovou souhlas, ale ja o ni radsi ani mluvit nechci, pac to nechci zakriknout, se muze zas jen blbe natahnout a vratit si zraneni. ta holka letos patri do to spicky, kdyby vydrzela zdrava.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ROMI: a uz skrecla, takze barty out. coz zase zajimave otevrelo Karolinam jejich cast pavouka.
    ROMI
    ROMI --- ---
    a Muska ma taky tezkej zapas zatim s Lepchenko
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak mozna beru zpet, Barty dostala 6-1 od Linette v prvnim setu :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    SPLIFFBOY: jeste Barty bych tam prihodil jako favoritku :) a cernej kun Muska :)
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    SPLIFFBOY: jestli udrzi Iga to, co mela v prvnim kole a tedka v deblu, tak si jde za titulem.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAN_SPRCHA: jako treba prekvapi, Wilander ji tenhle tyden komentoval, ze se dostala do finale predvloni asi moc brzy. treba mu ted ukaze, ze tam patrila :) je to hodne otevreny. halep a osaka pryc. barty letos po navratu spoustu zapasu obraci a rozhoduje az ve tretim. serena uz taky hraje hooodne nejiste a sen o 24. se pomalu rozplyva. podle me bud obhaji swiatek nebo to urve sabalenka. no a nebo v duchu wta poslednich let prijde dalsi necekana kometa. kez by tou kometou byla treba ta Marketa :) v Pliskovou se doufat nenamaham :D a na antuce by to ostatne byla i haluz.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: ok, je tam jedna nahradnice, původně nenasazená.
    Ale zametený to tam mají pěkně až do semifinále.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAN_SPRCHA: jeste je tam badosa... a ta osaka sla ven nestandardni cestou. ale ma to marketa zameteny hezky no. takze me asi nasere tim, ze brzy vypadne taky :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: klasickej ženskej tenis je hlavně v tom, že holky se sotva rozehrajou a v celý týhle spodní čtvrtině pavouka zbude jedna nasazená a to ještě k tomu Vondroušová
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Hele já na pudlíka koukal s takovou už tradiční směsí odevzdanosti a frustrace, kdy bylo zjevný, že na to fakt kurva měla, a zase prostě ve třetím 1:5... no nicméně jsem to v sobě překonal a nechal jsem to puštěný a musel jsem sežrat svůj klobouk, protože takovej obrat se v WTA obecně moc nevídá a zrovna od Sini?! Fakt megarespekt, ubráněný 2 MP, sama proměnila hned první... je hustá. Tenhle win jí podle mě může nakopnout fakt hodně.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ROMI: lol, ja sel v tom tretim setu na meeting, v duchu jsem ji odepsal a prestal sledovat score :D a ona prosla. peklo. ale dobre! :)))
    ROMI
    ROMI --- ---
    heh to je zase hruza sledovat Siniakovou s tou Kudermetovou :D klasickej zenskej tenis zase :) z 1:5 6:5 pro Siniakovou ve tretim, ty prvni dva se taky otocili uplne :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    FRIX211: no vidíš, to jsou ty tvoje tiskovky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam