• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    tohle jste na tom redditu přehlídli
    KERB
    KERB --- ---
    TELVIS: jj, taky jsem rad
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    KERB: Nick jede na wimbledon??….made my day
    KERB
    KERB --- ---
    ja osobne se tesim na kyrgiose co predvede, nehral od AO, takze mozna, ze taky nic :)
    KERB
    KERB --- ---
    ROMI: nadal se poti od prvniho gemu…
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ZBYNEK: Sáblíková narazila na neschoz svazu si ty pravidla přečíst. Muchová na nic nenarazila, prostě je pátá v pořadí
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Pravidla pro olympiadu si naše holky pěkně vyžírají, posledně na ně narazila Sáblíková, teď Muchova:(
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    TELVIS: to je pekny vlakno, cenim obzvlast ten exkurz do minulosti s Ruskama a Americankama :) je fakt, ze Ceska republika ted plati dan za aktualni uspech.

    ale jako ono to fakt vypada, ze je to Markety vlastni iniciativa. v pravidlech prave je, ze o vyuziti chranenyho zebricku musi hracka pozadat, to z ty medialni prezentace u nas nevyzniva, ze se stalo. a to je dost obskurni, pokud pozadala. jak uvadi i nejakej ten komentujici... prisla o 3 mesice tenisu v roce 2019 (ok, realne o 4) a vyuzije chranenej zebricek pro misto v nominaci o rok a pul pozdeji. to asi Muchova Vondrousovou ted v lasce moc mit nebude.
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    jeste k tomu muchova/vondrousova topicu.
    tady je na to dobrej thread

    Marketa Vondrousova has used her Protected Ranking to get into the Czech Olympics Team denying Muchova a spot. : tennis
    https://www.reddit.com/r/tennis/comments/o56kki/marketa_vondrousova_has_used_her_protected/
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    zapas sem nevidel, ale ta Plechovka mi prijde trener od trenera horsi a horsi...
    Plíškové tráva zatím nesedí. V Eastbourne nestačila na Giorgiovou - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/tenis/turnaje-zpravodajstvi.A210622_171359_tenis_rou
    nevim jestli by nemela prohodit par slov s Veselym ohledne OH..

    (sem zlej, ja vim:)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAN_SPRCHA: ja si prave nejsem jistej, zda podle pravidel si o uplatneni chraneneho zebricku nezada sama hracka. me by celkem zajimalo, jakej je vubec postoj/role Markety. pri snaze to vygooglit jsem zakopnul o tenhle clanek, o to je to nyni, o skoro dva roky pozdeji, absurdnejsi.

    "Naopak Kvitová s Vondroušovou jsou pod čarou účasti na olympiádě. Jak je to možné, když si obě letos zahrály finále grandslamu? Jde totiž o to, že se počítají výsledky z turnajů WTA jen od 8. června 2019 (do 8. června 2020), takže se finálové účasti z letošního Australian Open, resp. French Open do bojů o Tokio nepočítají."

    Zdroj: https://www.lidovky.cz/sport/ostatni-sporty/osm-ceskych-tenistek-bojuje-o-olympiadu-tam-ale-mohou-jen-ctyri-mimo-hru-jsou-kvitova-i-vondrousova.A190811_203251_ln-sport-ostatni_lar
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: tak je to podle ITF no..
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Na Mallorce Djoker nehraje singl, ale jenom debl... Je to jenom speciální příprava na Wimbledon, nebo se už připravuje na Tokio?

    Wimbledon: Novak Djokovic prepares for title defence with Mallorca doubles - BBC Sport
    https://www.bbc.com/sport/tennis/57486181
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    respektive mi tam to uplatneni chranenyho zebricku prijde pokriveny, me predevsim vadi ta direktivnost, se svazem se nikdo nebavi, s marketou, zda se taky ne.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAN_SPRCHA: ale tomu ja prece rozumim, to mi nemusis vysvetlovat. ostatne to se zmrazenym zebrickem je citace seftrenera svazu, kterou jsem jen prevzal. mozna to neni nejstastneji zvoleny slovo, protoze jde realne o dopad chranenyho zebricku v souhre s temi covid okolnostmi, ale to mi prijde uz jen jako zbytecny slovickareni. Vondrousova byla zranena od wimbledonu 2019, vratila se na kurty vloni v lednu, kdyby se pocitaly podle normalnich pravidel pro navrat ze zraneni turnaje, co od toho combacku odehrala, a nebyl vloni "zmrazenej zebricek", tak by na chraneni zebrickovy pozice ziskany predevsim za finale roland garros 2019 uz prece nemela dnes narok, odehrala od ty doby dve desitky turnaju, chranej zebricek se za normalnich okolnosti vyuziva max na 12 turnaju.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: ale jo, úplně. Je to žebříček ITF pro nasazování do turnajů, ten reflektuje i pauzy pro zranění.
    Proto vidíš, že teniska že šedesátého místa jde do kvalifikace a z devadesátého místa jde rovnou do turnaje.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAN_SPRCHA: no ne tak uplne, viz i ten clanek. vzal se stav zebricku po roland garros, ale Marketa ma chranenej zebricek kvuli zraneni ruky z 2019, takze v jejim pripade rozhodl i kvuli zmrazenymu zebricku tenhle faktor a jeji aktualni postaveni po odecteni bodu za roland garros se kvuli tomu nepromitlo
    ROMI
    ROMI --- ---
    jo jinak co by tam delala Krejcikova jinak :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: nerozhoduje zmražený žebříček, rozhoduje úplně normální momentální žebříček pro nasazování do turnajů
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    jo a jeste teda dodam, ze je od Jirky Veselyho zas mily, ze usetri statu za letenky... i kdyz skoda, ze nemuzeme nikoho nasadit do mixu, kdyby to Krejcikovy moc nekazil, mohlo to cinknout :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam