• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    ROMI
    ROMI --- ---
    FRIX211: to co jsem dneska videl u Fedexe, tak to bylo dobry :)

    a dnes jsem videl poprvy Giorgi a to je zenska :) jedna z nejlepsich na okruhu :)
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Jinak teda Andy včera... no... jak bych to řekl. Já jsem samozřejmě kokot, protože jsem si po druhým setu vsadil v bombovým kurzu na Otteho a myslel jsem, že to jsou easy money, ale pak se začal Němec sypat pod tlakem ze stadionu, kterej teda bouřil fakt jak v časech kdy tam Andy vyhrával tituly, plus k tomu pauza půl hodiny na zatažení střechy mu taky dost vzala vítr z plachet. Ale železňákovi všechen respekt, hraje celkově velmi slušně a jsou tam záblesky chvil, kdy hraje jak za starejch časů (velmi častější záblesky než třeba u Rogera aktuálně). Držím má dost palce, podle mě na chronicky přeceňovanýho Shapa úplně v klidu bude mít.
    Jinak dneska z našich holek to tipuju na odchod ve většině případů, paradoxně mám asi nejhorší pocit z Muchový, která podle mě od Giorgi dostane hrozně naloženo. Naopak Siniaková je jak politá živou vodou a má na to, aby s Coco V vyběhla.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ROMI: ja to zapnul akorat kdyz skrecoval, prej problemy se zadama.
    ROMI
    ROMI --- ---
    jj buchty dobre dneska, co se stalo Veselkovi? Kdzy vypadalo, ze se zacina zvedat, tak skrec
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Dnes slušný den pro české zástupkyně.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    Takze Pliskova postoupila do tretiho kola, kde probehne ceske derby s Martincovou. Takze mame jistotu ceske zastupkyne v osmifinale, skodolibe se pousmivam nad predstavou, ze neni jiste, ktera z tech dvou to bude :D ale treba se Karoline nakonec zadari... a jeji nemesis Pegulu, ktera hrozila ve ctvrtfinale, uz vyradili :)))
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    KERB: Ptal se divaku kam ma podavat?:))
    Jsem teda rad ze pokracuje
    KERB
    KERB --- ---
    TELVIS: jo ja, vcera neco a dneska dohravka... nick delovy podani tradicne, pak tam v zaveru uklouz a to jsem si rikal, ze konci, vypadalo to nehezky, ale nak to rozchodil a dobry... jsem rad
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    Videl nekdo Kyrgiose x Humberta? podle vysledku to vypada na hell of a match..
    ROMI
    ROMI --- ---
    SPLIFFBOY: proste se projevila jeho zenska stranka osobnosti :D
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    SPLIFFBOY: on se prostě v tom třetím lekl, hrozně ztuhnul a začal hrát kraviny, naopak Basilovi to tam začalo padat... popravdě to pak i ve čtvrtým bylo siiiiilně nahnutý, ale to už to ustál. Jako - dost mu to přeju, fakt jo, bylo dojemný vidět jak jeho, tak manželku a jeho mámu, všichni naměkko, ale jednoduchý si to teda Andy udělat asi fakt nedokáže :D
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: má štěstí že antukářka Zidanšek se na trávě po dlouhý cestě na RG ani nerozehrála a je tam jak tučňák na poušti.
    I tak je to vyrovnané
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    SPLIFFBOY: já to zapnul na čtvrej set, netuším :O ty fotbaly, no..
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    NIMBUS: nekoukal jsem, ale zaujal me prubeh dle skore... ztratit treti set z 5:0 na 5:7, to u chlapu moc k videni nebejva. Co se tam delo? :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Andy docela dobrý výkon!
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    SPLIFFBOY: …asi u nejaky jiny hracky, jako pred tim s Kotyzou?;))
    Nevim, ale tam evidentne problem v trenerovy nebude.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAN_SPRCHA: hah, jj, diky desti zustala v pavouku o den dele, nez jsem tipoval :D jako ja bych pral postup i ji, nicmene v nej moc neverim. A bojim se, ze Bajina brzy vyhodi... pricemz fakt uz nevim, kde chce hledat dalsiho trenera
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: taky jsem u Plíškový očekával brzkej konec, ale překvapivě dnešek přežila
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAN_SPRCHA: vim, ale 2019 byla v osmifinale, to by byl vysledek vic hodnej jejich schopnosti. nicmene jak rikam, trochu jsem cekal, ze to tak dopadne, ma zas takovou divnou sezonu.. na druhou stranu nekdy se po tehle brzkejch exitech srovnala, potrenovala na hard a pak mela dobrej finish, tak treba... moc dalsich sezon uz zrejme hrat nebude, pral bych ji jeste nejakej poradnej zarez, i kdyz uz nema co komu dokazovat.

    V kazdym pripade u pliskovy cekam brzkej konec taky.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: srcdovej možná, ale naposled se z prvních kol dostala když v roce 2014 vyhrála.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam