• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YBUKO: no a teď půjde na pegulu co jí letos vyřadila už stokrát:).
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    pliskova hraje v montrealu skvele, aryna byla zas pekne frustrovana, coz ona teda umi, kdyz prohrava. snad Karolina nepredvadi svoje uz celkem typicky "zazarim pred grandslamem a tam pak brzy zhasnu" :D
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Tak nic, Plíšková tedy překvapila!
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    PAN_SPRCHA: jo, překvapení :) ale dneska už by ji mohla zastavit Giorgi. V tomhle turnaji zkouším spíš Sabalenku, přijde mi teď dost nezastavitelná. Posledně mi tip vyšel, takže zvedám sazky:

    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YBUKO: no vidíš a už je v semifinále
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    Krejcikova je v aktualizovanym zebricku svetovou desitkou. s ohledem na to, ze v Montrealu tenhle tyden nehraje, se da cekat, ze pred ni nejak ucastnice proklouzne... nicmene pozitivni je, ze Barbora ani v dalsich peti tydnech neobhajuje zadny body, nic se ji nebude odecitat a ma teda sanci, ze by se v top10 mohla na chvili zabydlet.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    PAN_SPRCHA: hm, a zítra musí projít přes Kontaveitovou, to by mohla zvládnout a postoupit. Ale co teda čtu predikce, tak s Pegulou nikdo moc nepočítá ani do čtvrtfinále.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YBUKO: Pegula je tam za 40. To je docela prestreleny na to co na tvrdým letos předvádí.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YBUKO: pecka trefený
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    FRIX211: já za ní byl taky šťastný :)) a už vyhlížím nějakého ženského underdoga na Montreal. Líbí se mi předpovědi na vítězství Sabalenky (očekávané) nebo paní Monfills Svitoliny (kurz 19, méně očekávané).
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    NEVADA_: já za ní byl tak šťastnej, když to dala... Andrea je mega sympatická, na nic si nehraje, třeba její IG je fakt dost vtipný sledovat, ta holka má dobře suchej humor. A konečně se dostala z toho svrabu, dost inspirativní, že to nevzdala!
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    :)
    Tenistka Petkovicová získala v Kluži první titul po šesti a půl letech - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/tenis/turnaje-zpravodajstvi-liberec-kluz-san-jose-washington.A210808_143903_tenis_ten
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Tyvogy, Nadala spláchl Harris... Tak to jsem zrovna fakt nečekal.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    PAN_SPRCHA: na Petkovič je už kurz 4 a na Sinnera 3.50. Sinnera bych nechal doběhnout, ten mi přijde fajn, ale u Petkovič taky váhám, jestli nestopnout. Dneska ji čeká Seone Mendez, tu by měla snad dát a kurz ještě snížit. Ale pak se dál uvidí...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YBUKO: petkovic nevyhrála turnaj jakékoliv kategorie už šest let. No nevím, ten kurs je pořád +- stejnej
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Tohle by mohlo vyjít, což? Trochu jsem čekal, že děda Nadal to nezvladne :)

    SADY
    SADY --- ---
    NEVADA_: presne, na toho kazdej rad zapomene..
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    A proto bude Djokovič vždy až ten třetí támhle vzadu.

    Jak prohrát se ctí? Djokovič zlomil srdce krajanky, za své chování je pod palbou - Aktuálně.cz
    https://sport.aktualne.cz/olympijske-hry/jak-prohrat-se-cti-djokovic-zlomil-srdce-krajanky-za-sve-cho/r~8611708cf37111eb8a900cc47ab5f122/
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    KLX: To byla příjemná odměna pro fanouška za včerejší útrapy :-)
    KLX
    KLX --- ---
    Skvěle holky. Dopadlo to, jak mělo. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam