• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    A Plíšková otočí s Pegulou z 0:5 a vyhraje.......to jsou věci.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ONDRAT: jojo....a ani ten poslední turnaj co hrál v těch 44 letech nezahrál vůbec špatně.

    1995 Gerry Weber Open – Singles - Wikipedia
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/1995_Gerry_Weber_Open_%E2%80%93_Singles
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    PAN_SPRCHA: Ten tuším byl v semifinále US Open ve svých 39 letech, rok 91?
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    PAN_SPRCHA: a zítra po několika dnech opět match Pegula a Giorgi :))
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Koukám první kolo Cincinnati a Vondroušová:Bencic......se holky dlouho neviděly
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NIMBUS: Ono to jde Connors to táhnul do 44.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Hele byl odepisovanej xkrát v posledních snad deseti letech. Věřím tomu, že je soudnej. Každopádně v tom videu říká, že to dělá i kvůli svému zdraví po kariéře a že o svém věku moc dobře ví. Ještě bych přidal, že už možná ta tráva nebude ještě víc to pravé ořechové po těch operacích, než antuka. Nemaloval bych čerta na zeď ještě rok, dva. Pokud se operace a rehabilitace provedou, tak stejně tu Austrálii asi nestihne stejně. Viděl bych to spíš na březen,
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    SPLIFFBOY: taky mi prijde, ze moznost rozloucit se dustojne (fnuk) tak nejak propas. napada me teda jeste Laver Cup, ale netusim na jak dlouho je planovana rekonvalescence apod...
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    SPLIFFBOY: No myslim, ze tak nejak cekal, ze mu visacka nejlepsiho tenisty historie vydrzi dele. A hle Nole ante portas :)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    No nevim, rekl bych, ze to povidani o tom, ze to neznamena konec kariery, je lhani si do kapsy... pred tydnem mu bylo 40, po pauze z minulych operaci stihl odehrat jen 5 zapasu a miri zas pod kudlu.. verim, ze raketu jeste do ruky vezme, ale to uz povazuju jen za hodne symbolicky pokracovani kariery. Videl bych to na nejaky exhibicni vystoupeni nebo konec na turnaji v Zeneve nebo Gstaadu pristi rok. mozna jeste posledni grandslam, ale australian open to kvuli prisny bubline asi nebude, pokud se situace za pul roku dramaticky nezmeni, roland garros stran povrchu a po letosnim odstoupeni asi taky ne... tak mozna posledni wimbledon? Vic necekam. A prijde mi to takove malicko smutne odchazeni, ale dokazovat uz nemusi nikomu nic...
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Tak Roger právě ohlásil další operaci a x měsíců mimo hru. Tak budu držet palce :-O
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    YBUKO: dik, neznal jsem... a teda asi jsem o moc neprisel, prijde mi to celkem zcestny, jak ted koukam prave na tu Kvitovou. u ty to jeji letosni vrchol - finalovou vyhru pro Muguruze v Dauha, hodnoti jako "form 9", a aktualne, kdy z poslednich 6 zapasu vyhrala 2, ji podle ty metriky forma osciluje na 12-13...

    YBUKO
    YBUKO --- ---
    SPLIFFBOY: tenhle
    Camila Giorgi vs. Jessica Pegula 15.08.2021 - Rogers Cup - Montreal - TenisLive.cz
    https://www.tenislive.cz/wta/zapas/camila-giorgi-VS-jessica-pegula/rogers-cup-montreal-2021/
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    YBUKO: eeee. kterej web prezentuje takhle formu hracek v grafech, prosim? :D asi se pujdu kouknout na Kvitovou, co ji to namaluje :/
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAN_SPRCHA: treba bude druhou finalistkou Giorgi, sazkovy na ni maj i lepsi kurz... otazkou je, jestli to nutne Karoline prospeje, Camila je hodne ve forme. ale takova nemesis to pro ni letos neni no :D
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Že by?

    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YBUKO: no a teď půjde na pegulu co jí letos vyřadila už stokrát:).
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    pliskova hraje v montrealu skvele, aryna byla zas pekne frustrovana, coz ona teda umi, kdyz prohrava. snad Karolina nepredvadi svoje uz celkem typicky "zazarim pred grandslamem a tam pak brzy zhasnu" :D
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Tak nic, Plíšková tedy překvapila!
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    PAN_SPRCHA: jo, překvapení :) ale dneska už by ji mohla zastavit Giorgi. V tomhle turnaji zkouším spíš Sabalenku, přijde mi teď dost nezastavitelná. Posledně mi tip vyšel, takže zvedám sazky:

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam