• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    KERB
    KERB --- ---
    ja jsem teda taky nazoru, ze za to nelze vinit Djokera, to si musej pořešit australani jestli a proč výjimku dávaj.
    v kazdym pripade jakkoliv mu fandim mit moznost a svobodu rozhodnuti co udela se svym telem, tak nechtel bych byt v jeho kuzi pri plnym hledisti lidi donucenejch k ockovani
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: oni to prý nesmí říct kvůli jejich formě GDPR
    ROMI
    ROMI --- ---
    YBUKO: tak to by mela spis Australie :) tady bych vubec neobvinoval Djoka
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    YBUKO: Jako od takto systematicky postupující země bych to vážně nečekal. Serou (pardon) tím do huby vlastním občanům, tím spíš bych to nečekal. Pokud si obzvláště začnou hrát na výjimky, které nejsou zevrubně vysvětleny a nejsou paušální, ale hlava od hlavy.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    ROMI: já se na něj a zejména jeho puštěné první sety naopak velmi těším, ohoho! 💵💰Ale měl by prostě veřejně říct, jak to s tou jeho výjimkou je a proč ji dostal.
    ROMI
    ROMI --- ---
    ale tak je logicky, ze jinak se bude prihlizet k tenisove legende nez k sotva znamemu frantikovi, at uz chtej nebo nechtej, takhle to proste funguje a jestli jsi to v zivote nezjistil jeste, tak ted uz to vis :) a vy ho proste nemate radi :) takze at udela cokoliv, tak to ve vas bude budit emoce :) bud rad, ze si uzijes tenisu zase a muzes fandit mladym puskam proti nemu.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    ROMI: Všude se psalo, že očkování bude povinné a basta (pravda, čtu jen noviny, nechodí mi emaily od ATP ani od organizátorů AO).
    Pokud by v původní tiskové zprávě bylo, že pro start se vyžaduje očkování a budou individuálně řešit výjimky, tak by to bylo jiné.

    Pokud se chtějí vyhnout debatám, ať netají závěry komise ohledně udělení výjimky. A jsem zvědav, kdo další případnou výjimku taky dostane - co třeba Pierre-Hugues Herbert, číslo 8 v deblu?
    ROMI
    ROMI --- ---
    ZBYNEK: tak mohli udelat to samy
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    PAN_SPRCHA: ale ne omikron, který bude v půlce měsíce už v Austrálii všude a je pro neočkované nefajn... Na Medveděva a pár dalších bude potřebovat být ve stoprocentní formě, kterou mu může i mírná chřipečka narušit.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YBUKO: tak on už covid měl. Právě na to se vymlouvá
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    ROMI: Ano, ať hrají ti nejlepší. Ale ať mají všichni stejné podmínky, ať pro všechny platí stejná pravidla.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Kyrgios má nějaký plicní neduh, ale prý je negativní.
    Australian Open 2022: Asthma forces Kyrgios’ Melbourne withdrawal, tests negative to COVID-19
    https://www.smh.com.au/sport/tennis/kyrgios-withdraws-from-melbourne-summer-set-due-to-athsma-20220104-p59lsq.html
    ROMI
    ROMI --- ---
    misto abyste byli radi, ze muze hrat svetova jednicka, tak tady budete brecet zase :) ja jsem vzdy pro to, aby hrali ti nejlepsi
    ROMI
    ROMI --- ---
    pozadal o vyjimku dostal ji, tak muze hrat, kdyby ji nedostal tak nehraje, nevim, co vam tak vadi
    KALTY
    KALTY --- ---
    Debilové fakt
    ROMI
    ROMI --- ---
    ZBYNEK: tak to bylo vzdycky ;) a ja jsem rad, ze bude hrat ;)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: jeho riziko, tyhle dva tři týdny zrovna vycházejí na nástup omikronu v Austrálii. Chytnout to během turnaje a bez vakcíny, to bude určitě lahůdka.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    NIMBUS: Všichni jsme si rovni, ale někteří si jsou rovnější :-(
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    NIMBUS: ¯\_(ツ)_/¯
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam