• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    KERB
    KERB --- ---
    ale nekdo tu psal presnej opak a s tim souhlasim, Radek byl dric a zas az tak asi talentovanej nebyl... o to vetsi ma u me respekt, ze mu to nespadlo do kolibky a presto dokazal to co dokazal
    ROMI
    ROMI --- ---
    KERB: asi nejvic promarnenej talent :D
    KERB
    KERB --- ---
    NIMBUS: jj, jen sestrih z dc.. a proc tam byl na zacatku a na konci nadal :) ?
    KERB
    KERB --- ---
    JOPS: na to je odpoved tady cca v 11. minute

    Výslech a izolace. Renata Voráčová o boji s australskými úřady a kauze Djokovič - DVTV na Aktuálně.cz
    https://video.aktualne.cz/dvtv/zive-vyslech-a-izolace-renata-voracova-o-boji-s-australskymi/r~bccd8392724511ec9106ac1f6b220ee8/
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    :)))

    YBUKO
    YBUKO --- ---
    ROMI: já už jenom čekám až se do případu vloží marťani, Donald Trump a duch Radko Mladiče.
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    NIMBUS: no tak jasně, on tam na přesně tohle Wivo i reaguje...

    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: me se u nej libila ta jeho variabilni hra, to uz se v jeho dobe videlo malo a ted uz skoro vubec :) a taky si nemyslim, ze to byl promarnenej talent
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    NIMBUS: leda že by to bylo myšleno, že tím zápasem skončil Almagro ;-)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: Já jsem teda taky čekal něco jiného. Ale super připomenutí DC. Spíš bych měl lehkou technickou výhradu k nadpisu typu promarněný talent. Radek se dle všech mých informací zrovna nikdy neřadil k top talentům a spíš si to vydřel. Navíc měl během kariéry dost problémů se zdravím, tj. jeho úspěchy předčily v mnohém úspěchy lidí co jim bylo z hůry dáno mnohem více. Tím víc jsem mu vždy fandil a jeho výkony v DC + vůbec chuť reprezentovat si zaslouží úctu.
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: jako jestli se ti s tim chce srat, tak s chuti do toho, ja se rad zucastnim, at uz bude format jakykoliv :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    PAN_SPRCHA: teď jsem si to ještě jednou přečetl. Pokud to nedává smysl, tak by bylo právě jenom sedm kol, pokud dobře počítám. Tj. ne každý den. Ale i tak je to svým způsobem náročné.
    ROMI
    ROMI --- ---
    FRIX211: no nevim, paradni video z jednoho zapasu, cekal jsem sestrih z cely kariery z nadpisu :) takhle jsem jen zavzpominal na davis cup :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    "I když tedy soud nařídil, aby byl Srb propuštěn z izolace, jeho otec Srdjan prozradil médiím, že tenistu zadržela policie. Zdroje z australské vlády ale tamnímu listu The Age řekly, že tato informace není pravdivá."

    Já už nemůžu 🤣
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NIMBUS: jojo. na to je týden a účastní se pak o moc víc lidí.
    dáse to zvládnou i s osmi ČF. ale 14 dní každý den je imho nezvládnutelný
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    YBUKO: Taky možnost na zkoušku udělat jenom light verzi, tj.
    vítěz +10 (jedno jméno) 10b
    finalista +5+5 (dvě jména) 10b
    semifinalisté 3+3+3+3 (čtyři jména) 12b
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: já si klidně natipuji vítěze, stejně to vidím na mainstream. Ale v průběhu bych asi nic nestíhal.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NIMBUS: po zkušenostech z obdobných nyxanket třeba v cyklistice bych to považoval za moc ambiciózní.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam