• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Alex Hawke, the Australian Minister for Immigration, has cancelled Novak Djokovic's Australian visa "on the basis that it was in the public interest to do so."

    This is effectively a re-deportation order for the unvaccinated nine-time #AusOpen champion.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Btw Medveděv teď taky nemusí být ve 100% ve formě, 2.1. nečekaně prohrál s Ugo Humbertem.
    "„Cítím se mizerně fyzicky, to je vše, co k tomu teď můžu říct,“ řekl vítěz posledního US Open Medveděv, jenž se dopustil 44 nevynucených chyb. Humbert si užíval největší výhru v kariéře. „Byl to skvělý zápas. Jsem šťastný,“ dodal poté, co ruského favorita i podruhé zdolal. V září 2020 to bylo na antuce v Hamburku."

    Po něm by mohli následovat Zverev a Nadal. Kteří ale teda nejsou neporazitelní. Nadala v prosinci vyklepl Murray a Shapovalov, Zvereva zas minulý týden porazil Auger Aliassime.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YBUKO: já bych se právě zaměřil na ty co teď dostali Omikron na tý exibici v abuzabi. Takže Nadal,Rublev, Shapalov.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI:
    Tak on nemá úplně špatný výsledky.. uvidíme co s jeho zdravím budou dělat tříseťáky

    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: murray bez sance i s covidovou pomoci :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    PAN_SPRCHA: já jsem právě čekal, že vzhledem k jejich striktnímu přístupu to budou mít hodně odlazený. Evidentně (co sleduji jejich Twitter) je tam ten covid aktuálně nad jejich schopnosti, tj. mají nedostatek kapacit na PCR a je těžký koupit i antigeny.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    YBUKO: tomu Andymu bych to hrozně přál a to jsem mu nikdy moc nepřál. Za ty léta těch trablí se zdravím. To samý Delpo, ale tomu jsem přál už dřív, teda krom finále Austrálie s Fedexem
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    PAN_SPRCHA: tak to by fakt teoreticky mohl přijít omikronový chaos. A chaos is a ladder, takže si asi udělám za pár korun záložní tikety s Alcarazem (kurz 25), Evansem (100), Murrayem (60) atd. ;)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YBUKO: ono jestli je to tak jak popisuje Tomič: tedy hráči nejsou nijak testováni, jenom jim rozdali samotesty ať se testují. A k tomu ty ještě pořádně nefungují protože Tomič i když už cítil Covid tak měl pořád samotesty negativní . .. .
    Jestli s tím něco neudělají, tak bude z AO fraška
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Já vsázím na Nadala. Zrovna Omikron měl tak by měl turnajem projít
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    NIMBUS: můj tiket na Fortuně se začíná potit
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    PAN_SPRCHA: mno turnaj už nezruší, pokud se teda situace obrovský nezhorší, ale hráči odpadávat na tuty budou.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YBUKO: jen aby to nevyhrál Omikron. Ať počítám jak počítám, tam to bude lítat horem dolem
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    PAN_SPRCHA: papírová forma luxusní, jenom koukám, že s Medvědem ve všech třech případech vyhořel, a Zverev ho taky vyklepl. Ale kdyby Djok nenastoupil a Medvěd dejme tomu musel kvůli covidu místo na kurt do izolace, tak proč ne...
    Já skoro doufám, že do toho covid nějak zajímavě zasáhne, protože tipovat furt jako vítěze Djoka a do zálohy Medvěda už je takové fádní. Bylo by zajímavé, kdyby dostali šanci vyniknout i další hráči.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Berettini kterého loni na GS neporazil nikdo jiný než Djokovič je nalosováný do 1/8 právě k Djokovičovi.

    Takže černého koně AO bychom už měli.
    DUKON
    DUKON --- ---
    se do toho srbský nácek dobre zamotava
    mno je to tragéd

    Djokovičův test na koronavirus mohl být zmanipulovaný, tvrdí německý magazín Spiegel - Aktuálně.cz
    https://sport.aktualne.cz/tenis/djokovicuv-test-na-koronavirus-mohl-byt-zmanipulovany-tvrdi/r~d01244a673c111ecad06ac1f6b220ee8/
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: nevim uz vubec :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---

    Bude zítra Novakovi zrušeno vízum?

    14 hlasy od 14 respondentů
    • 57.1% / 8 hlasů
    • 42.9% / 6 hlasů

    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    NIMBUS: byť v žádosti píše,že 16 měl výsledek... ;-) a že nikde dva týdny nebyl, ale že teda letí ze Španělska
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Z Novakovo žádosti
    On 16 December 2021,1 was tested and diagnosed with SARS-CoV-2 (COVID). Annexed hereto and marked
    ND-2’ is a true copy of my COVID-PCR test result issued by the Institute of Public Health of Serbia showing
    a positive COVID result dated 16 December 2021.

    Visa duration and travel
    Date of grant 18 November 2021

    Tak jak dlouho trvá tohle zprocesovat? Časový posun deset hodin.
    Ale zjistil to až po návštěvě dětí sedmnáctého.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam