• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: ja ti to rikal, ze Kudrnac je bez sance ;) ted uz vetsinou vytahne jeden nadstandardni zapas a v dalsim odpadne.
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak ztratu 2-0 uz Kyrgios nerozdejcha, fyzu mel horsi vzdy a ted to nebude o moc lepsi po nemoci.
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: Ja se bavim o turnaji, ne o celkovy situaci, kde doted vsude platilo, ze nakazeny nesmi nikde hrat a musi do karanteny, takze ted se radsi testovat nebude, aby se turnaj dohral. Vy tady porad melete o pravidlech, jak se musi dodrzovat. A u Djokovice ti treba vadilo, ze sel mezi lidi po pozitivnim testu a tady ti to nevadi, ze mozna hrajou nakazeni teniste najednou? Ono malo vrcholovym tenistum neco poradne bylo, at uz byli ockovani nebo ne pridavam jen tak pro informaci.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    TELVIS: jo, stáhl, Kyrgios sebevědomý. Stream má Tipsport/Chance.

    TELVIS
    TELVIS --- ---
    YBUKO: sleduju jen live score, ale vypada to ze Nick stahnul break zpatky...
    nemate nekdo stream sakra??
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Btw jsem koukal jeden starší duel (1979) a nevydržel koukat déle jak deset minut (a ta epileptická kamera za to fakt nemůže)
    Vitas Gerulaitis vs John McEnroe in a battle of the New Yorkers! | US Open 1979 Final
    https://youtu.be/EE7cSRzzCA4

    Na to konto když se člověk koukne o dvacet let později na Rogera na AO, tak už je to normální tenis dnešních měřítek.
    Australian Open 2000 Roger Federer - Jan Kroslak
    https://youtu.be/615wB7v_yHY

    Kdy nastal ten zlom? Je to vývojem raket?
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: wtf, kdo je Daniel Taro? No Murrayi, tedy...
    Medveděv zatím naopak v prvním setu vypadá, že Kyrgiose dá.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Jinak se zdá, že Andy půjde z kola ven, vzal jsem si sickday protože jsem měl divnou bolest hlavy, udělal si test (negativní) a vzal sickday...V šest vstal, že budu čučet na tenis. A od rána výpadek internetu. Jestli tohle není karma, tak už nevím
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Hele tohle se smí pouze pokud míček dopadne na tvou půlku
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    FRIX211: Jak by vlastně se počítalo, kdyby to nehrál? Míček pro něj?
    JOPS
    JOPS --- ---
    FRIX211: Člověče, tenhle případ jsem řešil kdysi s jedním tenistou a ten říkal, že se můžeš nahnout přes síť, ale odehrát míček pouze před sebe, neexistuje, aby jsi ho jebnul do strany, nebo do sítě.
    Moje specialita byly právě kraťasy za síť a častokrát se to vracelo na moji půlku. Tak jsem se ho na tohle ptal.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: ale tak cílem očkování přece není aby se nešířil virus ale aby se nepřeplňovaly nemocnice. Takže Austrálie chce aby všichni kdo přiletí do Austrálie měli očkování a nestrašili tam pak po nemocnicích. Taky nikdo z těch očkovaných tenistů žádné problémy nemá.

    Jestli tomu někdo nerozumí, už musí být hodně natvrdlej
    ROMI
    ROMI --- ---
    SADY: tak hlavne, ze tam nepustej neockovany, tak ja nevim ;) ja tomu uz nerozumim
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    PAN_SPRCHA: Může :), nesmíš se dotknout sítě, ale když míček už spadl na tvojí straně, tak můžeš trefit kde chceš.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    SADY: teď by je mohli po tomhle prohlášení otestovat a hráči by mohli prořídnut ;)
    SADY
    SADY --- ---
    Na Australian Open má koronavirus více hráčů. Ale netestují nás, říká Zverev - Sport.cz
    https://www.sport.cz/clanek/tenis-australian-open-na-australian-open-ma-koronavirus-vice-hracu-ale-netestuji-nas-rika-zverev-3067852
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Ale nevím, z čeho se počítá, jestli jen z výher a proher, nebo něčeho víc.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: tenislive.cz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam