• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: myslim, ze Sprcha.
    Kdo je stejne starej?

    Tak ja budu jeste fandit Shapovalovi, to je peknej ranar :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: tak oni jsou stejně staří. Taky mě to překvapilo, když jsem na to dneska koukal (Korda vs Carreno-Busta). Btw. kdo tady psal, že Berrettiny prohrává na GS pouze s Nolem? Ybuko?
    ROMI
    ROMI --- ---
    hmm skoda Alcaraze, pekne potrapil Berretiniho a Korda taky fuc s mazakem. Khacanov asi Rafu nepotrapi moc dneska
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Po druhém kole máme první ztrátu ;-)
    Pokračují:
    Medvedev - id PERI, SLAMITCH, YBUKO, ZBYNEK, ROMI
    Zverev - DZAFRO, FRIX211, TELVIS
    Tsitsipas - SADY
    Covid - DUKON, NEVADA_, PAN_SPRCHA, ROMI

    soupeři v 3.kole
    Medvedev - Van De Zachlup
    Zverev - Albot
    Tsitsipas - Paire
    Covid - všichni

    Rip:
    Murray - NIMBUS
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    LOPIK: kdyby to nehrál, tak to je míček pro soupeře, ne pro Carrena. Takze velmi spravne, ze to zahral.
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: ale jeste ma Medved obcas slabsi chvilky, kdy se dokaze rozhodit, ale neni jich moc, dneska ho tam srali divaci ;) na konci jim to i rekl, tak porad buceli, ze nebyl s Courierem shopnej dokoncit rozhovor.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Tak škoda toho Nicka, možná by mu výhra dodala energii na to udělat se sebou něco víc. Medvedev je teda hodně psychicky silnej, neměl to vůbec jednoduché a fakt udělal ohromný pokrok od svého prvního US Open představení.
    ROMI
    ROMI --- ---
    uz tam strasne heka pri vymenach Kyrgios, bude rad za konec uz ted.
    ROMI
    ROMI --- ---
    Tak Kyrgios prekvapil a dal break, jsem cekal, ze po tom oslavnym kolecku uz nebude mit silu na dalsi body :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: ja ti to rikal, ze Kudrnac je bez sance ;) ted uz vetsinou vytahne jeden nadstandardni zapas a v dalsim odpadne.
    ROMI
    ROMI --- ---
    tak ztratu 2-0 uz Kyrgios nerozdejcha, fyzu mel horsi vzdy a ted to nebude o moc lepsi po nemoci.
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: Ja se bavim o turnaji, ne o celkovy situaci, kde doted vsude platilo, ze nakazeny nesmi nikde hrat a musi do karanteny, takze ted se radsi testovat nebude, aby se turnaj dohral. Vy tady porad melete o pravidlech, jak se musi dodrzovat. A u Djokovice ti treba vadilo, ze sel mezi lidi po pozitivnim testu a tady ti to nevadi, ze mozna hrajou nakazeni teniste najednou? Ono malo vrcholovym tenistum neco poradne bylo, at uz byli ockovani nebo ne pridavam jen tak pro informaci.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    TELVIS: jo, stáhl, Kyrgios sebevědomý. Stream má Tipsport/Chance.

    TELVIS
    TELVIS --- ---
    YBUKO: sleduju jen live score, ale vypada to ze Nick stahnul break zpatky...
    nemate nekdo stream sakra??
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Btw jsem koukal jeden starší duel (1979) a nevydržel koukat déle jak deset minut (a ta epileptická kamera za to fakt nemůže)
    Vitas Gerulaitis vs John McEnroe in a battle of the New Yorkers! | US Open 1979 Final
    https://youtu.be/EE7cSRzzCA4

    Na to konto když se člověk koukne o dvacet let později na Rogera na AO, tak už je to normální tenis dnešních měřítek.
    Australian Open 2000 Roger Federer - Jan Kroslak
    https://youtu.be/615wB7v_yHY

    Kdy nastal ten zlom? Je to vývojem raket?
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: wtf, kdo je Daniel Taro? No Murrayi, tedy...
    Medveděv zatím naopak v prvním setu vypadá, že Kyrgiose dá.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Jinak se zdá, že Andy půjde z kola ven, vzal jsem si sickday protože jsem měl divnou bolest hlavy, udělal si test (negativní) a vzal sickday...V šest vstal, že budu čučet na tenis. A od rána výpadek internetu. Jestli tohle není karma, tak už nevím
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Hele tohle se smí pouze pokud míček dopadne na tvou půlku
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    FRIX211: Jak by vlastně se počítalo, kdyby to nehrál? Míček pro něj?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam