• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Rafa se drží výborně, to bude napínák až do poslední chvíle.
    JOPS
    JOPS --- ---
    tak jsem si predplatil kvuli finale EUROSPORT a za sebe rikam, dobry :) Medvedovovi fakt nemuzu fandit

    VAMOS RAFA :)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    Roky jsme se tesili, az velkou trojku zacne dost challengovat next generation... A kdyz to prijde, je Medvedev tak nesympatickej, ze se mu stejne blbe fandi :D
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Už jsem taky unaven :-D
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    YBUKO: já si tak říkám, že by to mohl být takový ten zápas o kterém se bude mluvit za deset let, kdy souboj generaci a... Vyhrál to dědek
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: Medveděv vypadá jako nástupce Djoka a vítěz všeho celý rok, Nadal by byl velké překvápko. Řekl bych šance Medveděv 60: Nadal 40.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---

    Vítěz


    Instrukce:
    Tak kdo?

    9 hlasy od 9 respondentů
    • 55.6% / 5 hlasů
    • 44.4% / 4 hlasy

    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Tak holky to daly ;-) co ty tři loby na konci? :-D
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Ty soupeři Kokkinakise s Kyrgiosem vypadají, jak když vývojářům hry došly peníze na licence
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    SPLIFFBOY:
    PAN_SPRCHA: já ji právě sledoval v Římě, kde ve čtvrtfinále skrečovala, pak na French open, kde opět skreč v druhém kole, pak v Tokiu, kde vypadla v prvním kole, a v New Yorku, kde vypadla ve třetím. Jinak ale jo, teď v Melbourne a Adelaide byla dobrá, mám ji s Medvědem jako tip celkové vítěze AO.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YBUKO: Bárty vyhrála 7 turnajů ze 14 do který loni a letos nastoupila. Ani Serena neměla přes 50% ve svých nejlepších letech.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NIMBUS: Collins nekazí, 15 UE za 18 gemů, nedává jí to úplně zadarmo
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    YBUKO: barty vloni zenskymu tenisu dominovala, vyhrala 5 titulu vcetne wimbledonu. jasne, nevyhravala vsechno, je taky jen clovek, ale zrovna v jejim pripade je tvoje formulace o tom, ze konecne neco vyhraje, prinejmensim usmevna...
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    PAN_SPRCHA: teď narážím na spoustu jiných loňských turnajů, které jsem sledoval a kde byly vždycky favoritky s Osakou, aby následně neomylně vyhořely. Konečně pořádná otočka.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Že by to zase trvalo celé jako první set finále mužů?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YBUKO: tak ona už dva GS vyhrála
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: Medveděv už covid chytnout nestihne, takže...
    Jo, Bárty snad konečně něco vyhraje.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Zítra finále mužů..

    Medvedev - id PERI, SLAMITCH, YBUKO, ZBYNEK, ROMI
    Covid - DUKON, NEVADA_, PAN_SPRCHA, ROMI

    soupeři
    Medvedev - Nadal
    Covid

    Rip:
    Murray - NIMBUS
    Zverev - DZAFRO, FRIX211, TELVIS
    Tsitsipas - SADY

    Za chvíli Ash, tipuje někdo něco jiného, než její výhru? ;-)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SLAMITCH: ten se podělá vzteky až se bude zase Nadal škrábat před každým podáním pět minut na zadku
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Daniil řekl rozhodčímu, že když nezasáhne proti koučingu od Stefanosova otce, tak je "how can I say that … a little cat."

    ololol :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam