• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    MUFFINO: ale na docela dost setů, Djok ho asi v úterý rozsápe.
    MUFFINO
    MUFFINO --- ---
    Budu bojovat až do konce.. Rafa
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    YBUKO: já si myslím, že to je prostě nějaká davová psychóza. Uvidíme po tom Schwartzmanovi, jak na tom je doopravdy
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: docela zajímavé je, že sázkaři přestali preferovat Alcaraze a unisono hlásí od začátku turnaje jako vítěze Djoka. Sleduje ty dva někdo celý turnaj? Fakt vypadá Djok o tolik lepší, nebo jdou jen po jméně? Já to vidím pořád na Alcaraze ve finále, minimálně.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    úplně bych zapomněl, to to utíká! Dnes poslední kolo mužů, kdy nemusí nikdo vypadnout - začínají následovat kola, co se nám budou favorité vyřazovat.

    Novak Djokovic - ROMI, RUSTU, TELVIS
    Daniil Medvedev - LUSILDA
    Stefanos Tsitsipas - ZBYNEK, NIMBUS
    Rafael Nadal - JOPS, MUFFINO
    Carlos Alcaraz - DUKON, FRIX211, FROST, HANNA, PAN_SPRCHA, PERI, PTT, SADY, SLAMITCH, YBUKO


    Iga Swiatek - DUKON, FRIX211, HANNA, MUFFINO, NIMBUS, PTT, ROMI, RUSTU, TELVIS, YBUKO, ZBYNEK
    Iga je poslední hráčkou top 10 mezi posledními šestnácti. Bez komentáře

    RIP/PRESS F
    Barbora Krejcikova - PERI
    Ons Jabeur - FROST, SADY, YBUKO
    Maria Sakkari - PAN_SPRCHA, SADY
    Emma Raducanu - JOPS
    Paula Badosa - PTT, NIMBUS
    ROMI
    ROMI --- ---
    Rafa nebo Djok vyhrajou :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    PAN_SPRCHA: na něj jsem fakt zvědav dneska a případně dál
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    YBUKO:
    YBUKO:
    Tak tak, když jsem sázel v únoru, tak na Rafu nebyl kdovíjaký kurz, Nole neměl startovat a Alcaraz byl ještě pod mým radarem. Po vypsání pavouka mi to už nedávalo smysl, protože kurzy na ně byly tak nízký, že bych tam musel vsadit bago na každého. Teď si maximálně vsadím na jednoho z nich před finále, abych si to trošku pojistili. Ale čistě matematiky se mi zdá největší favorit z nich Alcaraz, protože jestli dojde ke střetu Rafy a Noleho v QF, tak asi budou víc vysílení než Alcaraz v případném SF.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NIMBUS:

    Ještě mi tam chybí Rune....to je taky nevyzpytatelný kousek
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YBUKO: tak to jsou všichni v jedné části pavouka... takže to jsou víceméně kurzy proti tomu jednomu co zbude ve finále
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: chybí ale uberfavoriti Djokovič, Alcaraz a Nadal... :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    1.2. jsem nasázel na vítěze. Mám tam Schwartzmana, Aliasima, Sinnera, Rubleva, Medvedeva, Tsitsi a Zvereva. A všichni jsou v osmifinále. Jsem teda zvědavej, jestli mi někdo z nich nakonec vyjde. Dobrý je, že Rafa, Nole a Alcaraz jsou ve stejný půlce, tak se nemusím až zas tak stresovat až do finále ;-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    mame nejakej lazaret ted mezi tema tenistama, skoda
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Proč to proboha Muchová furt tlačí?! Vždyť je jasný, že tohle nemá smysl a jenom si ublíží ještě víc, tohle úplně bolí vidět :(((
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Pět dní a všichni Češi pryč. Na to jak se FO řešilo mediálně.....
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    Tohle neurve, vzdat nechce, ale zjevne jde pres bolest a pohyb ma hodne omezeny. Skoda, mela to skvele rozehrane
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    YBUKO: Jo, nejdriv mela medical time mezi sety a prisla s ovazanym stehnem, pak prohrala podani, Anisimova potvrdila break, Muchova se nastvala, sundala obvaz a okamzite se zlepsila a srovnala. Na to podklouzla a zvrtla si kotnik, ted ji ho zatapeovali a jde zkusit pokracovat. Tak uvidime, nevypadalo to dobre. Ta holka ma smuly za pul okruhu
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    SPLIFFBOY: prý ji ale chytl kotník a hrozí skreč.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    Karolina urvala prvni set, i kdyz to bylo drama, vyrovnanejsi uz to byt ani nemohlo :) kazdopadne se hraje peknej tenis. A favorizovana Americanka z toho je viditelne rozhozena, takze set naskok by mohl byt do druhyho setu rozhodujici psychickou vyhodou :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam